Rezultatai 1 iki 2 iš 2

Gija: Variklio garsas

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    jabba
    Svečias


    Variklio garsas

    Sveiki, žinau, kad kartoju temą, bet help... Pavažinėjau su tepalu žemiau minimumo, kitaip tariant, be tepalo, matomai pernelyg pasiklioviau prietaisų skydelio lemputėm. Pradėjo variklis barškėti, įpyliau iki normos, nepraeina. Įtariu indėklai, variklis užkalimo link. Ar įmanoma pakeisti indėklus, remontuoti, ar ieškoti kito. Beje pas mane 3,3, norėčiau 3,8, ar tiktų, nekeičiant kompo ir kt. Patarkit ką daryti, auto labai reikalingas. Ačiū bičiuliai.

  2. #2
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Vat su barškėjimu....Buvo mane prieš vojų senoji Mazda MPV 2,5 TD...Taip jau nutiko, kad nejučiom prakirtau karterį ....važiavau važiavau,....ir nepamačiau užsidegusios alyvos slėgio lemputės....tiesiog ranka ant vairo uždengė. Atsitokėjau nuo pasikeitusio variklio garso.....Variklis kaleno....Palikau pakelėj...Tranzavau ilgai ir nuobodžiai.....Bet ne apie tai.
    Tai va . Garaže pirma versija, o ir ne vien mano - indėklai...O juos pasiekt kai variklis kėbule...Ir kai karteris dvigubas tai bl bl.....Bet pasiekiau....Indėklai - kaip naujutukai. Surinkau. Užvedžiau...KALA kaip plaktuku...Dirba visi 4 cilindrai....Kompresija pamatuota, viskas normoj...Škia švaistikliai ne lenkti....O ir kokio velnio jiems linkti ...Tiesiog buvo daug patarėjų ir daug versijų...
    Paskui perrinkau visą skirstymo mechanizmą ...tipo variklio viršų....Nieko blogo nerasta, surinkus viskas taip pat....viskas dirba, bet variklis kala....
    Tada atsirado variantas pasikeist variklį...Ką aš ir padariau. Variklio pakeitimas pasirodė tokia paprasta operacija, palyginus su indėklų išėmimu....
    O senasis kalantis variklis liko riogsoti garaže....Galvojau, vistiek išardysiu ir išsiaiškinsiu....Ale ne. Atsirado pirkėjas, kuriam reikėjo galvos ir turbinos - papigiai atidaviau visą variklį...Prašiau, kad susisiektų su manim kai išardys ir ras kalimo priežastį...
    Laukiu jau penkti metai.....

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •