Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 13

Gija: 3.3 b/d benzino sanaudos važinėjant dujomis

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Giedriavas
    Svečias


    3.3 b/d benzino sanaudos važinėjant dujomis

    Sveiki,
    Kaip dažnai pilate benziną? Pastebėjau, kad man reikia vos ne su kiekvienu dujų pilimu įpilti apie 8litrus benzo.
    Gal yra galimybė sumažinti tokias sanaudas?
    Ačiū

  2. #2
    Tomashokas
    Svečias


    Dar parasyk kiek duju isnaudoji su kiekvienu 8 ltr benzo kiekiu.Dabar ziema,ilgiau variklis benzu dirba kol ant duju persijungia.As tai kitai ziemai suplanaves webasta benzinine deti,kad su distanciniu is namu jau pradeti sildyti varikli ( ir duju reduktoriu tuo paciu),turetu kazkiek taupytis benzas.

  3. #3
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Uzkures stovek kol persijungs ant duju, bus mazesnes benzo sanaudos

  4. #4
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    o prie kokios temperaturos persijungia i dujas ?
    „Nesvarbu, kuria koja išlipote iš lovos, nesvarbu, kad jums šiandien bloga nuotaika, bet atsiminkite visam laikui, kad neturite teisės savo blogu nusiteikimu gadinti dienos kitiems.“

  5. #5
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Man gaunasi apie 0,5 l vienam užkūrimui žiemą.
    Galima pažaisti su perjungimo temperatūra, bet čia daug neišloši, reikia rasti tą ribą, kai variklis gerai dirba po perjungimo. Kai per anksti persijungia, tai trūkčioja variklis ir netraukia, kol nesušyla ir sukūrena daugiau dujų, matyt skystos dujos pro reduktorių praeina.
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  6. #6
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Darukas Žiūrėti skelbimus
    Man gaunasi apie 0,5 l vienam užkūrimui žiemą.
    Galima pažaisti su perjungimo temperatūra, bet čia daug neišloši, reikia rasti tą ribą, kai variklis gerai dirba po perjungimo. Kai per anksti persijungia, tai trūkčioja variklis ir netraukia, kol nesušyla ir sukūrena daugiau dujų, matyt skystos dujos pro reduktorių praeina.
    Pusė litro užkūrimui....Dienon minimum du užkūrimai...Tai jau litras...Mėnesin maždaug 22 darbo dienos...Savaitgaliai irgi ne stovimi....Nu ne....Man irgi rodos kad per daug benzo sunaudoju,...bet ne šitiek dar. Šiaip grubiai mėnesiui man išeina apie 6 - 8 litrai....Webasto yra, veikia ir aktyviai naudojama rytais....

  7. #7
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Pusė litro užkūrimui....Dienon minimum du užkūrimai...Tai jau litras...Mėnesin maždaug 22 darbo dienos...Savaitgaliai irgi ne stovimi....Nu ne....Man irgi rodos kad per daug benzo sunaudoju,...bet ne šitiek dar. Šiaip grubiai mėnesiui man išeina apie 6 - 8 litrai....Webasto yra, veikia ir aktyviai naudojama rytais....
    nū nežinau kązkaip 6-8l permazai 12-15 gal ir norm. Nes auto ne tik turi užkurti ant benzo, bet ir kažkiek km pravaziuoti ant benzo., o paskui jau ant dujų

  8. #8
    tunks
    Svečias


    Citata Autorius Darukas Žiūrėti skelbimus
    Man gaunasi apie 0,5 l vienam užkūrimui žiemą.
    Galima pažaisti su perjungimo temperatūra, bet čia daug neišloši, reikia rasti tą ribą, kai variklis gerai dirba po perjungimo. Kai per anksti persijungia, tai trūkčioja variklis ir netraukia, kol nesušyla ir sukūrena daugiau dujų, matyt skystos dujos pro reduktorių praeina.
    su saltom dujom, tai ir tu duju priryja be soties... atbula eknomija gaunasi per saltas dujas junginejant

  9. #9
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    man prie +25 perjungus stabiliai dirbdavo

  10. #10
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    380
    Reputacija
    1


    Buvo sprendimas keisti i benz,dujas, taciau skaitant persasi isvada, kad ziema trumpiems atstumams mieste 7-10 km. dyzelis 13 litru/100 km.kaip ir neblogai eksploatuoti, sildosi isvaziavus i kamsti.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •