Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 27

Gija: Dvd disku rasymas

  1. #11
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Tinka ir PAL spalvu koduote, bent jau RBZ magui, bandziau originalu DVD pirkta. Reiskias tereikia DVD formatu irasyti.

  2. #12
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Tinka ir PAL spalvu koduote, bent jau RBZ magui, bandziau originalu DVD pirkta. Reiskias tereikia DVD formatu irasyti.
    Siam auto nesvarbu kokia galva. Svarbu koks regionas įrašytas į body kompa. Jei likęs USA reiks 1zonos jei pakeista į EU reiks 2zonos disku. Beje no name eina kaip saule taip pat.
    Tačiau kaip jau sakiau nuo 14m atsirado galimybe jungti tiesiogiai PC per hdmi esančia ant bakavinos. Tai daug paprasciau ir greiciau...

  3. #13
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2018.12.28
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Siam auto nesvarbu kokia galva. Svarbu koks regionas įrašytas į body kompa. Jei likęs USA reiks 1zonos jei pakeista į EU reiks 2zonos disku. Beje no name eina kaip saule taip pat.
    Tačiau kaip jau sakiau nuo 14m atsirado galimybe jungti tiesiogiai PC per hdmi esančia ant bakavinos. Tai daug paprasciau ir greiciau...
    O kur ta zona raso?

  4. #14
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nerijus123 Žiūrėti skelbimus
    O kur ta zona raso?
    Na tai ant orginalaus disko pokuotes.

  5. #15
    Gi3drius
    Svečias


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    USB jungtį pakeist.. ji turi būti šioje pažymėtoje vietoje..Failas 4641
    gal galite plačiau ką turite omeny "pakeisti usb", nes būtų tikrai patogiau rodyt vaikam filmus per usb nei kepti dvd

  6. #16
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2018.12.28
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gi3drius Žiūrėti skelbimus
    gal galite plačiau ką turite omeny "pakeisti usb", nes būtų tikrai patogiau rodyt vaikam filmus per usb nei kepti dvd
    Cia jis apie mano auto kalbejo nes pas mane isplestas usb lizdas tai ir sako kad reikia pakeisti lizda

  7. #17
    Atvirkscias
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Sveiki, esu naujokas su amerikonais, bet neseniai įsigyjau t&c 2013m. Teko pasižaisti su dvd, nes vaikų pirmas reikalavimas parsivarius mašina buvo, kad rodytų filmukai. Išbandziau daug ir nesėkmingai, kol pagaliau pavyko. Nuo šiol naudoju DVD Flick programą. Puikiai konvertuoja avi --> dvd ir po konvertavimo iškepa kompaktą. Kepiau NTSC koduote. Gaila, kad nekonvertuoja mkv-->dvd, todėl reikia ieškotis filmų avi formate. Palaiko ir nemažai kitų formatų. Vieno filmo konvertacija su įrašymu užtruko apie 3val. Nesunkiai pasidaro dvd menu. Vieną kompaktą kepė net 34val. (12 serijų animacinio filmo), kompas buvo įjungtas dvi paras. Yra nemažai tutorialų youtubej, kaip naudotis programa, nors ji tikrai paprasta.

  8. #18
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Nu sorry, bet čia kazkas negerai.... dvd konvertindavau ir iš kepdavau per max 3val....

  9. #19
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    su nero buvo pavyke iskept kompaktu jau nepamemu kaip ten reikia,reiktu prisimint jau labai didele ta nero.bet kompaktai ejo tik per apatini grotuva virsutinis neskato.reikia pabandyti i flasha irasyti filma dvd formatu gal kas bandet?
    kaip del galiniu jungciu prie duru yra hdmi yra aux ir 2usb jungtis kurios tik pakrovimui veikia .ar bandet kas kitas jungtis pajungt?
    dar klausimas ar pulelis ir ausines tinka nuo kitos auto ar jos ten priristos?

  10. #20
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    HDMI veikia puikiai. Dabar tik per ja ir leidžia filmus. Jungiu pc ir nereik jokių “kepimu”. Noterbook pakrovimą jungiu iš 110V rozetės šalia HDMI. Flash video neperneša. Mygig neskaito. Pultelis ir ausines nėra rišami. Nuo kitu auto nebandžiau...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •