Rezultatai 1 iki 6 iš 6

Gija: Atsarginio rato tvirtinimas

  1. #1
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Atsarginio rato tvirtinimas

    Mašina parvažiavo be atsarginio rato. Ir be to bliudo, kuris gamykliškai dengia atsarginį ratą. Ta****ę nupirkau, prikabinau tiesiogiai be bliūdo, lyg stabiliai jis ten laikosi. Gal teko kam susidurti, nebus kokių niuansų vežiojant atsarginį ratą be bliūdo?
    Man kažkaip nejauku važiuoti, žinant kad mašinos priekinėje dalyje kabo atsarginis ratas, kuris laikosi tik ant triselio, ir dar trūksta dalies gamyklinio tvirtinimo (bliūdo)...
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  2. #2
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2015.09.19
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    75
    Reputacija
    1


    Reikia nepamiršti, kad originaliai ant to paties troselio kabo visas komplektas - ratas + "bliūdelis" ir jokio kito tvirtinimo nėra. Klausimas tik, kiek patikimas yra rato fiksavimas be "bliūdelio"... Iš kitos pusės, kai teko pasinaudoti atsarginiu ratu, tai nusivyliau tuo "bliūdeliu" - kaupia purvą ir drėgmę, ratas ir fiksavimo mechanizmas visą laiką šlapiam purve...

  3. #3
    tunks
    Svečias


    turejo bliuda feisbuko grupej vienas zmogus. as is jo ta mechanizma nupirkau, nes man skriemulys buvo susidrozes, o to bliudo nereikejo. tai anas pas ji liko.
    Žydrūnas Gruodys susirask ir susirasyk, gal dar tebeturi, maciau nesenai buvo imetes ant pardavimo

  4. #4
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Nesu tikras ar tas bliudas kokią funkciją atlieka, apart estetinės. Kiek iš video žiūrėjau, tvirtinimas vyksta už bliūdo vidurinės skylės, kuri vizualiai panašaus diametro, kaip ir rato vidurinės skylės. Kadangi bliūdo neturiu, diametro patikrinti negaliu. Užkabinau tiesiai už ratlankio skylės, neatrodo kad fiksatorius turi galimybių išslysti. Tik ant spyruoklės ratas teoriškai gali pasistumti kelis cm į vieną ar kitą pusę, o su bliūdu, galimai, atsistoja tik į vieną poziciją.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  5. #5
    tunks
    Svečias


    nu ten du bliudai yra. vienas tirtinasi is virsaus ir su kitu ratas parvaziuoja ir uzsivozia kaip kriaukle. ir jis tada tikrai niekur nesitabaluoja. skyle bliude tai man irgi atrodo kad tokia pat kaip ratlankio.

  6. #6
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Jei reiks to bliudo, turiu...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •