Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 17

Gija: 3.3l variklio pasirinkimas pakeitimui.

  1. #1
    foxiux
    Svečias


    Lightbulb 3.3l variklio pasirinkimas pakeitimui.

    Sveiki, turiu klausimėlį dėl savo plymouth grand voyager variklio. Yra tokia bėda, kad jį keisti reikia Bet vat esmė domina mane dėl variklio paieškų... Ta prasme aš ieškodamas dėžės savo aparatui biškiuką pasikėliau šiokį tokį kipišą ir pakankamai ilgai jos ieškodamas (nes 4- ios netiko ) dabar galvoju ar nesiskirs ir motorai. Dėžėj skyrėsi jungtys.

    Iš to ir išplaukia klausimas: ar bet koks 3.3l motoriukas tiks ir manajam?

  2. #2
    Girinis
    Svečias


    Sveikas. Bet koks, tai tikrai netiks. Ne juokais čia, nepagalvok. Principe, galima ir 3,8 įdėt, bet per daug papildomų rūpesčių ir problemų. Dar 100 proc. nežinau, bet manau, kad etanoliui pritaikyti nebus viens prie vieno, kaip taviškis. Dar su kompais atskiri niuansai. Pagal dėžes jau matai, kad yra variacijų, nors atrodo lyg jokio vargo. Jei jau lupsi iš kur nors, tai pasistenk kuo daugiau visko prisirinkt. Atkreipk dėmesį, kad ir su "pravodke" gali pasitaikyt nesutapimų. (apie tą kartą,III.)

  3. #3
    foxiux
    Svečias


    nu žiūriu, kad man rodos reikalų bus kaip kiaulę pasipjovus... o pagal ką maždaug galima atitaikyti bolie menie tinkamą? Ar taikyti reikės pagal apsoliučiai viską? Nes dėžės man būtų ir tikusios tik kad jungtys kampe netiko... teko iš šiaulių traukt į kauną dežės pasiimti...

  4. #4
    foxiux
    Svečias


    nu va ir bėdos aiškios : galvoje veleno laikiklis lūžęs, pats velenėlis lūžęs ir svaistiklinis indėklas vienam kauše prasuktas.... va ir bėdos mano aparato. Viską gavau liko tik švaistiklinį indėklą susirasti.

  5. #5
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Galvose nera veleneliu yra taip vadinamosios ''fleitos''. Tai keisi galva? O kaip isivaizduoji ta indekla isideti? Juk velenas bus uzveltas, neimsi lauk slifuoti?

  6. #6
    foxiux
    Svečias


    Galva jau nupirkta "v zbore" visa Velenas tik vietom paveltas, tai užteks ir su nuliniu popieriuku iki blizgesio nušlifuot, nes visi kiti ok.

  7. #7
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Nu ziurek... Bet, ko gero, neilgai trukus vis tiek keisi varikli. Jei ka, tai zinau pas ka yra tokie varikliai 2 uz 500Lt

  8. #8
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    tai tik viska ka perki pirk po 2 vnt nes dalis tu daliu po tokio remonto kaip aprasei gali buti reikalinga antram remontui.

  9. #9
    foxiux
    Svečias


    Jei meistras normalus antro remonto nereikia (ne taip kaip mano fiat coupe ) o siaip viskas ten ok... sioj savaitej jau tikriausiai bus surinkta

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tai tuomet aprasyme daug klaidu pridarei

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •