Puslapis 10 iš 30 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 91 iki 100 iš 292

Gija: Radijo imtuvas

  1. #91
    Akela
    Svečias


    Mano problema ne tokia sudetinga kaip, kad jus cia gvildenate. Po zmonos pavairavimo radijos ekrane uzsidega uzrasas "NO RDS" ir radija neveikia. Pajunginejus kartais pradeda snypsti, bet vistiek jokios stoties nepagauna. Gal kazka prijunginejo?

  2. #92
    Akela
    Svečias


    Na nejaugi nei vienam nebuvo problemos radijoje su uzrasu "NO RDS"?

  3. #93
    Girinis
    Svečias


    Na tai reik įjungti RDS.

  4. #94
    Akela
    Svečias


    O kuriuo mygtuku ar kokiu kitu budu jis isijungia? Pas mane paprasta komplektacija: CD grotuvas, radija ir kasete. Beja veikia tik kasete, CD neskaito nei originaliu, nei irasytu, tai jau atsibodo su senienom
    Radijoj pacioj yra TA, AF, TIME ir daro keli mygtukai. Kuri ir kokia tvarka reikai spausti, kad grotu bent radija?

  5. #95
    Girinis
    Svečias


    A čiort znajet, kurį ten spaust. Pas save spaudžiu RDS mygtuką- arba įjungia, arba išjungia. Spaudyk, kai laiko bus, Mažu pataikysi kokią kombinaciją.

  6. #96
    Akela
    Svečias


    Triju pirstu kombinacija jau nepadeda Primaigiau viska is eiles Reiktu ieskot info kazkur tai.
    Pas mane yra toks mage 2001m voyagerio mage.jpg
    Pa'google'-nus radau tik toki paveisleli, cia mygtuku isdestymas truputi skiriasi, bet manau funkcijos tos pacio, bet RDS mygtuko ne su ziburiu nematau.
    dhrysler radio.jpg

  7. #97
    Girinis
    Svečias


    tai funkcija kazkur yra. manualo paieskok.

  8. #98
    Zydrius
    Svečias


    Radijo imtuve paciam yra TA ir AF klavisai. Jie turi but isjungti !

  9. #99
    Akela
    Svečias


    Bandziau ir ijungus, ir isjungus, ir po viena tiktai ijungus ar isjungus niekas nepadeda. Sakiau dar reiks bandyt akumuliatoriaus klema nuimt, palikt kuriam laikui ir vel uzdet, gal pades. Arba dar ieskot, gal koks sujungimas su antena nekontacina, arba visai issimoves? Kiek teko jau ziureti, tai vienas tikrai yra po "bardacioku"... o daugiau dar kur galiam rast??? O beja gal kas zinote kur jo antena stovi- uzsibaigia Priekiniame stiklia? Nes tada pas mane priekiniam stiklia, desiniam kampia yra trukes stiklas, pagautas akmuo ir zvaigzde tikrai gan nemaza. Gal ten gaunasi trugdis?
    P. S. bet lango sildymas veikia.
    Paskutinį kartą taisė Akela : 2012.01.19, 17:25

  10. #100
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Prie -22 -27 traška gale garsiakalbiai, kažkiek mašinai pašilus praeina. Lexuse lygiai tas pats Matyt bėdos neverta ieškot, tokių dienų labai mažai per metus
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •