Puslapis 11 iš 30 PirmasPirmas ... 91011121321 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 101 iki 110 iš 292

Gija: Radijo imtuvas

  1. #101
    Akela
    Svečias


    Pas mane ji isvis nepasileidzia ir ne netraska, ir tada dar net salciu nebuvo, pries Kaledas buvo pliusine temp., o vistiek nejo. Tik meta uzrasa NO RDS ir . Tada veiksmai, kurie kartais padeda:
    1. Isjungi radija- vaziuoji toliau. Po kokiu 2- 5 min. vel ijungi.
    1.1 Kartais nieko- (tada kartoji 1 punkta), kartais atsiranda snypstimas- toks kaip ratuku kanalu ieskotum radijoj Arba jei labai gerai- tai ir kanala pagauni, o tada jau nejunk kito kanalo, nes vel dings garsas ir NO RDS.
    1.2 Atsiranda snypstimas ir per "seek" mygtuka gaudai kanalus aukstyn, zemyn- pasigauna radijo stotis "laisvoji banga" ir per visus kanalus ta pati stotis
    1.3 Isijungia radija- norima stotis- jungineji kanalus ir viskas veikia

    Kai pagauni stoti irgi girdisi pasaliniai garsai- kai butum ne tiksliai nustates radijo stoties dazni- taip kaip budavo ratuku gaudai radijo stoti ir nepastatai tiksliai ant to kanalo- ir pradeda tarpais snypsti. (seni radijo imtuvai).

  2. #102
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Prie -22 -27 traška gale garsiakalbiai, kažkiek mašinai pašilus praeina. Lexuse lygiai tas pats Matyt bėdos neverta ieškot, tokių dienų labai mažai per metus
    Traškėjimo priežastis buvo tame, kad dešinys xenonas per šalčius nenori iš pirmo karto įsižiebti. Išjungi-įjungi, užsidega xenonas ir radijai nebetrukdo Kai šalčiai atlėgo, viskas ok
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  3. #103
    roolis
    Svečias


    sveiki, turiu problema su radio aparatu ! ijungus paprase pin kodo, is atminties pamaigiau (sumaisiau kelis skaiciukus vietomis), ir galiausiai uzsidege LOCED, wrong code isjungiu vel ijungiu bet nerodo enter code. nebegaliu teisingo kodo ivesti ....... gal kam teko susidurti ?? ar galite koki u patarimu, jei klema nuemes palaikyciau ?????
    is anksto dekoju !

  4. #104
    Akela
    Svečias


    Klema nuimt nesunku ir isitikinti ar tas pades. O siaip man buvo Opel Zafira, tai reikejo nest pas radio speca ir tas atrakino mage visai, kad kodo nereiktu. Kaina 30 Lt.

  5. #105
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius roolis Žiūrėti skelbimus
    sveiki, turiu problema su radio aparatu ! ijungus paprase pin kodo, is atminties pamaigiau (sumaisiau kelis skaiciukus vietomis), ir galiausiai uzsidege LOCED, wrong code isjungiu vel ijungiu bet nerodo enter code. nebegaliu teisingo kodo ivesti ....... gal kam teko susidurti ?? ar galite koki u patarimu, jei klema nuemes palaikyciau ?????
    is anksto dekoju !
    Laikyk įjungtą radiją kurį tai laiką (tiksliai nepamenu kiek) ir tada vėl paprašys kodo.

    Va radau apie tavo problemos sprendimą nuo 38 posto.http://old.voyager.lt/modules/newbb/...ode=0&start=20 O šiaip ir visą temą paskaityti neprošal būtų.
    Paskutinį kartą taisė Trioškis : 2012.02.11, 08:06 Priežastis: Papildymas

  6. #106
    roolis
    Svečias


    sveiki, dekui visiems atsakiusiems. uzkuriau masina ijungiau radija, buvo parasyta tas pats loced ir t.t. masina pasilo, gal po kokiu 20 km ekrane atsirado, irasykite coda suspaudziau ir veikia kuo puikiausiai. uzsalti negalejo nes norvegijoje apie 0, dabar + 3, tai seip manau smegenyse zasinai ...

  7. #107
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Sveiki,
    galvoju kaip geriau pajungti žemų dažnių garsiakalbį prie originalios sistemos (IV Limited, greičiausiai Infinity garsiakalbiai su stiprintuvėliais, neardžiau ir nežiūrėjau, tiesiog spėju pagal tai, ką esu skaitęs šioje ir senojoje svetainėse). Gal kas esate darę kažką panašaus?
    Mano teorinis pamąstymas toks: jeigu garsiakalbiai su stiprintuvėliais, tai iki galinio garsiakalbio ateina palyginti žemo lygio signalas, prie kurio galiu tiesiai lituoti linijinį laidą, kuris eis į subo stiprintuvą. Taip pat prie originalaus garsiakalbio turėčiau rasti ir pliusą, kurį galėsiu panaudoti ir subo stiprintuvo sužadinimui.
    Kitas variantas: jeigu signalas vis gi iki garsiakalbio stiprintuvėlio ateina jau gan stiprus, galima jungti štai tokį prietaisiuką http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=72419 ir jau prie jo linijinius laidus į RCA jungtis. Na o trečias varijantas būtų burti kažką nuo pačios magės, bet labai abejoju ar verta.
    Gal kas turit informacijos kas ten gale pas mane per garsiakalbiai/stiprintuvėliai konkrečiai (gal modeliai, parametrai?) ir kaip geriausia jungtis? Ačiū už nuomones.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  8. #108
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Negi niekas nejungė?
    Tai pratęsiu savo monologą
    Galiniai garsiakalbiai atrodo štai taip:


    Ta fiškutė, kuri jungiasi į elipsės stiprintuvėlį yra 6 kontaktų
    Kadangi aukštadažnis yra netoliese atskiras, bandau spėti, kad į fiškutę ateina: remote +, ground, +- audio signalas iš mago, o likę du laideliai spėju eina iš stiprintuvėlio į aukštadažnį.
    Na o į patį garsiakalbį iš stiprintuvėlio jau ateina du laidai, kaip įprasta.
    Kol kas tuom ir baigiau, pranešiu, kaip sekėsi toliau
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  9. #109
    Girinis
    Svečias


    Kad nebūtų liūdna vienam diskutuot, tai pats stiprintuvą pasijungiau tiesiai nuo mago, jame nustačiau "mono"(taip atrodo tikriau) it tik bosą prie jo pajungiau. Visi kiti garsiakalbiai liko kaip buvę.Tik maitinimą nuo kitur paėmiau, tad išjungus degimą bosai dingsta..ir belieka cypiantys originalai.Kvailokai kas kart jaučiasi, jei pamiršti pritildyt, prieš užgesindamas.. Kai neturinčiam jokios klausos, man tas bumbsėjimas visai nieko..

  10. #110
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Dviese jau linksmiau
    Mono nustatei stiprintuve, kaip aš suprantu? Tai čia viskas aišku, vienam subo garsiakalbiui stereo nereikia O kokia prasmė buvo vesti naują laidą nuo mago iki mašinos galo, ar pas tave magas neoriginalus ir vedei todėl, kad mage buvo reikalinga jungtis? Ar originaliam mage priburtas linijinis išėjimas?
    Kažkaip įdomiai pajungei stiprą, kad dingsta išjungus degimą: arba remote (stipro sužadinimo laidelis) pajungei nuo tokios vietos, kur dingsta išjungus degimą, arba pagrindinį stiprintuvo pliusą taip pajungei. Stiprintuvo pliusas šiaip turėtų eiti tiesiai nuo akumo, na o remote laidelį galvoju jungti prie originalios elipsės stiprintuvėlio maitinimo pliuso, tada bent jau veikt mano subas turėtų kartu su visa sistema.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •