Puslapis 12 iš 30 PirmasPirmas ... 2101112131422 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 111 iki 120 iš 292

Gija: Radijo imtuvas

  1. #111
    Girinis
    Svečias


    tikrai taip- magas neoriginalus. remote pajungiau nuo mago- ne kitaip, tik pliusą stiprintuvo nuo "prikurkės", tad taip ir gavos. Beje, stiprintuvas po vairuotojo sėdyne labai gerai tilpo, tai ir laido ne tiek daug, tik subo laidą prasitempiau į galą. Atsukt laidus ir subą išmest labai paprasta, kai trukdo. Daug labai ten negalvojau- veikia, garsiai, ir kai bzichas užeina- visai nieko Tai visa sistema pas mane irgi veikia. Jei jau reik neužkurtai kad grotų, tai raktelį tik pist atgal ir jau bosai skamba. Gal tik "priekis-galas"( kur magėj nusistato) ne visai man patinka. Tai +7, tai +6 reik daryt..

  2. #112
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Na kai magė neoriginali, tai čia viskas aišku, standartinė situacija ir nereikia sukti galvos kas ir kaip. Bet pliusą vis vien reikėjo nuo akumo daryt, tada jis ir "pamaitintas" bus geriau ir išsijunginės kartu su magu
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  3. #113
    Girinis
    Svečias


    Tu teisus. ..Bet reikėjo.. Bet, ai, gerai ir taip, nebesikankinsiu jau..Be to, kad ir tas subas dažniau kitur mėtosi nei mašinoj Tik va- reik daryt gerai išsyk, nes perdarinėt paskui- rankos nebekyla..

  4. #114
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Jungiausi prieš stiprintuvėlį, ten paėmiau ir remote 12+


    Čia pliusas


    Na ir viskas, turim laidus (audio signalas į stiprintuvą per "High level input" fiškutes)

    Kad jau ardžiau, tai prasiklijavau sparnus vibro danga viduje elipsių skylių. Suėjo lygiai 8 lapai 4mm storio bitumo (čia į du šonus).
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  5. #115
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Radija

    Sveiki pas mane kur ateina i radija +12 pastovus liko tik +5.3 volto gal kas turite kokiu minciu kur dingo ???

  6. #116
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Akumas numirojo?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  7. #117
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Ne akumas atkrenta nes daugiau viskas veikia o ir is spyneles +12 ateina i kita radijo pliusa

  8. #118
    arunka
    Svečias


    Citata Autorius mikana Žiūrėti skelbimus
    Ne akumas atkrenta nes daugiau viskas veikia o ir is spyneles +12 ateina i kita radijo pliusa
    perziurek to laido kontaktus,gali buti pasioksidave kur nors

  9. #119
    raganius
    Svečias


    pas mane buvo užsioksidavę laido + saugiklio kontaktai... Būdavo duodi garso, o magas visai užgęsta

  10. #120
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Off topic. Kai dar zaisdavau su automobilinem audio aparaturom, daug paprastu zmoniu nustebdavo, kad masinytej muzikike zymiai smagiau uzbumsedavo ne pakeitus ''vef'a'' ar gavarilkas, o atvedus normalu maitinima, tik po to jau prasidedavo rimtesni mod'ai.Absoliuti dauguma nekreipia demesio i maitinima, kuris yra esminis dalykas.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •