Puslapis 2 iš 24 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 293

Gija: Radijo imtuvas

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Zydrius
    Svečias


    Pabandyki kreiptis pas juos: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/buit...-10876311.html
    Anksciau dar LBM http://www.lbm.lt/kontaktai.htm garso apraratura remontuodavo, taciau net'o svetaineje dabar apie tai neberasoma...

  2. #2
    dakon
    Svečias


    Aciu, Zydriau, bandysiu. Jei pavyks suremontuoti, butinai parasysiu.

  3. #3
    Man sekasi ;) Deimkr avataras
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Varniai. Lt
    Įrašai
    85
    Reputacija
    1


    galiu parduot orginalu amerikoną
    Chrysler Town & Country 3,8 LXi 2001, benzinas / dujos

  4. #4
    Arturienas
    Svečias


    na prisidirbau daugiau dabar bandziua prilituoti orginale fiske atgal ir netyce patrumpinau laidus mase juoda sulieciau su pilku maitinimo laidu... tai dabar nebeveika isjungus degima centrinis. o ijungus degima pries kurent visos rodykles pakylo iki virsaus ir nukrenta. tiesa klima ir mage nebeveike. Degima ijungus centrinis veika... gal kas turit minciu kas galetu buti kokios dalies jieskoti dabar?

  5. #5
    Arturienas
    Svečias


    na saugikli pakeiciau reikejo visus patikrinti rankiniu, akies budu. fiske nepadejo.... elektrikas sake stiprintuvas stovi pas mane.... tai as taip suprantu ten tipo lineęikos iseina is radijos..... tai gal jei lineikas padaryti tipo tulpes tai gal veiktu ta prasme butu garsas nes tipo per kompa radija pasileidzia ?

  6. #6
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arturienas Žiūrėti skelbimus
    na saugikli pakeiciau reikejo visus patikrinti rankiniu, akies budu. fiske nepadejo.... elektrikas sake stiprintuvas stovi pas mane.... tai as taip suprantu ten tipo lineęikos iseina is radijos..... tai gal jei lineikas padaryti tipo tulpes tai gal veiktu ta prasme butu garsas nes tipo per kompa radija pasileidzia ?
    Tipo supratai ko pats paklausei? Koks stiprintuvas stovi pas tave? Gal kiekvienas garsiakalbis su stiprintuvėliu? Iš originalios radijos manau jokių lineikų neišeina. Stiprintuvėlius tipo paleidžia originalus magas. O prie ko kompas?
    O jeigu pas tave papildomai įdėtas neoriginalus stipriakas, tai jis turi turėti savo maitinimą ir būti sužadinamas per "remote" iš mago (koks magas bebūtų). Iki stipro gali ateit lineikos ir ne lineikos. O kompas ir tokiu atveju visiškai ne prie ko, nebent jungi iš laptopo garsą į "audio in" įėjimą neoriginaliam mage.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  7. #7
    Arturienas
    Svečias


    nu audinei tai buvo atskiras stiprintuvas ir kolonkes su kazkokeis cipais.... o elektrikas sake gad gale desnei bakavynoi yra stiprekas.... tai kaip pajungti neorginalu maga nekeiciant kolonkiu ....? lineika tai is mago iseinantis nesustiprintas signalas kuri sustiprina atskiras stiprekas

  8. #8
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arturienas Žiūrėti skelbimus
    nu audinei tai buvo atskiras stiprintuvas ir kolonkes su kazkokeis cipais.... o elektrikas sake gad gale desnei bakavynoi yra stiprekas.... tai kaip pajungti neorginalu maga nekeiciant kolonkiu ....? lineika tai is mago iseinantis nesustiprintas signalas kuri sustiprina atskiras stiprekas
    Is tavo nerealiai rastingai vaizdingo pasakojimo visi isivaizduojame kokia skani uogiene, bet jei nori, kad kazka realiai atsakytume, nufotkink viska ir idek nuotraukas.

  9. #9
    Arturienas
    Svečias


    nu magas Alpine CDA klases.... bet kolonele ne viena ten yra.... duryse panelei ir gale 2 + 2 auksto daznio. viso 8 vnt kolonelio o laidai tik 4 kanalam :/ paskui puse neveiks

  10. #10
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Saugiklis nukepe.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •