Puslapis 20 iš 30 PirmasPirmas ... 101819202122 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 191 iki 200 iš 292

Gija: Radijo imtuvas

  1. #191
    Olvis
    Svečias


    Citata Autorius rvliekis Žiūrėti skelbimus
    Jei nera GPS antenos nerodys ir laiko- cia nieko jau nepakeisi.
    Antena srote pirkau gal uz 5 ar 10 eur
    Va kazka ir manuale toje knygoje raso, laiko nustatyma susijusi su GPS.

  2. #192
    Olvis
    Svečias


    Citata Autorius lomonosovas Žiūrėti skelbimus
    o gali buti kad del niauktu langu netraukia radija? nes pries N metu atsimenu draugelis audele niauke tai po to nebetrauke, sako kazkokia metalizuota ta plionke
    Nezinau kaip del niaukimo, bet pas mane niauktas(gal tonuotas gamikliskai) ir radija pesa tolka tak. Dar neturejau auto tokio, kad taip trauktu radijas Moletuose.
    Su radijo bangomis Moletuose isviso basta. Tik pasuki nuo kelio Vilnius - Utena link moletu ir grok per kanalus, ieskok kuris maziau sniokscia.
    Su situo vagonu net keista. Groja stotis kuriu net nepagauna BMW
    BOSAS gal jau geriau zino kur cia suo apkastas del tokio jos gerumo Stiprintuvas anteninis stovi ar cia sitos radijos su stiprintuvais radio dazniams gerules.

  3. #193
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    As el paslaugu neteikiu, kai labai reikia jau ka zinom ta padarom, bet placiai visuomeniai siu paslaugu nesiulome, per daug yra kitos rusies darbų.

  4. #194
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Europiniuose ketvirtukuose yra antena ant fortkes. Pas USA modelius yra atskira ant sparno.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #195
    lomonosovas
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Europiniuose ketvirtukuose yra antena ant fortkes. Pas USA modelius yra atskira ant sparno.
    o blyn, o pas mane nieko, reiks ne darbo diena, sviesiu paros metu ieskot galu, neradus- konstruoti kazka

  6. #196
    Mcu
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Europiniuose ketvirtukuose yra antena ant fortkes. Pas USA modelius yra atskira ant sparno.
    Aš praeitą žiemą jau buvau pradėjas ieškoti sliekų kodėl nešyla šoninis langas? Gėda pasakyti, bet dabar jau žinosiu.

  7. #197
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mcu Žiūrėti skelbimus
    Aš praeitą žiemą jau buvau pradėjas ieškoti sliekų kodėl nešyla šoninis langas? Gėda pasakyti, bet dabar jau žinosiu.
    butum daves elektros butu pradeje silti

  8. #198
    nokas1
    Svečias


    Sveiki, noriu paklaust, gal kas turi ant originalaus radio imtuvo su cd pasidares USB jungti? Gal turit minciu kaip tai padaryt?

  9. #199
    Gintas252
    Svečias


    Manau turiu tave nuvilti - jei kalbi apie muzikos grojima is "Flash memory" fleskes tai neimanoma , nes tam dar reikalinga ir programine iranga o tokios musu CD orginalai grotuvai tikrai neturi . Zmones jungia nesiojamus grotuvus ir isju leidzia muzika - tada orginalas CD grotuvas dirba kaip garso stiprintuvas , o visa valdyma atlieki nesiojamo grotuvo pagalba .

  10. #200
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nokas1 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, noriu paklaust, gal kas turi ant originalaus radio imtuvo su cd pasidares USB jungti? Gal turit minciu kaip tai padaryt?
    Paprastai pas kitaicus yra media box ivairiu parsisiunti kainuos keliolika eur jungi prie audio idejas bisko sumanumo ir ok

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •