Puslapis 5 iš 30 PirmasPirmas ... 3456715 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 292

Gija: Radijo imtuvas

  1. #41
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    na uz tiek pinigu jau masinoje gyvent reik... buvau kazkada ir uzsideges, bet ... nemanau kad labai patogi grotuvo vieta.. nei navigacijai nei juolab tv.. o tiesiai is kinijos tai kainuoja ~500 usd.. jei pagaus siunta, plius muitas

  2. #42
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Jo nesenai ir aš apžiūrinėjau tokius daigčiukus čia

  3. #43
    Zydrius
    Svečias


    Pritariu Ramuz'ui, uz beveik 2-u "tauzendus" geriau patobulinti garsini apipavidalinima Van'o (jei esi visiskas maniakas....). Tos "medijos" - dabartines mados reikalas, "pritempti" senesnius auto modelius prie siuolaikiniu geros komplektacijos masinu...
    Kita vertus, personalus reikalas kiekvieno, kaip save isreiksti...

  4. #44
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Na 1700Lt gal ir nieko baisaus, už viską iškart. Bet tame tarpe kažkur 800Lt už tai, kad magė pritaikyta Chrysleriui, o ne universali 2DIN (didžiausia universalios blogybė - be šansų surasti su žaliu apšvietimu). Bet žiūrint iš kitos pusės, tas daiktas tinka visur, bet tuo pat metu niekur: radijos kokybė prasta (originalo daug geriau, tik kad dažnis kas antras), tv tiuneris vidinis prastas (o gerą su dviem tiuneriais ir aktyviom antenom galima parsisiųst ~400Lt). Melomanui irgi visai netinkamas daiktas, nes ir iš CD nėra to švarumo, stiprą galima statyt, bet galutiniam rezultate tobulai vis vien nebus, nes kai galva "leva", tai ir galutine sistema "leva".
    Aš turiu minčių ar ne geriau esamą sistemą (originalus CD grotuvas su changeriu) papildyti. Pvz papildomai įdėti kad ir 1din (arba 2din) multimedia su GPS bet be tiunerio (~700Lt), o papildomai prie jo ekraną apsaugoje nuo saulės vairuotojui (200Lt) ir atlenkiamą ekraną keleiviams (500Lt 12"), na ir TV tiuneris (400Lt). Priskaičiavau 1800Lt. Tokios sistemos privalumai: galimybe klausyti gan kokybiskos gamyklines radijos (o dar preset'ai su atmintim pagal vairuotojo pulteli), originalus CD changeris, geresnis TV tiuneris (be abejo skaitmeninis, su dviem aktyviom antenom), vairuotojui patogu ziureti i ekrana, galimybe vairuotojui ir keleiviams ziureti atskirus DVD arba pvz vairuotojui naudotis GPS, o tuo pat metu keleiviams DVD.
    O jeigu GPS nereikia, galima papildomo grotuvo net nedeti: DVD ir USB puikiai gali skaityti tiek tas vairuotojo "ekraniukas", tiek keleivių "flip down screen". Tada tik reiktų kažkaip sumeistravoti audio signalą iš tų įrenginių perduoti į originalaus magelio kasetės galvutę (tiksliau į tuos laidelius, galvutė nebereikalinga). Buvo senam forume daug diskutuota, ne viską ten ir skaičiau, nepamenu ar buvo kas pasidaręs, kad nuspausdus kasetės funkciją automatiškai aktyvuotųsi "Jack-in" arba "tulpe-in", o kitaip dar galima pavadinti "AUX" kanalas, į kurį eitų išorinių audio irenginių signalas.
    Dar vienas privalumas palikus originalų maga - ilgapirščiai jį pamatę retai ieškos papildomų įrenginių, nebent į kiemą atvažinėsite mirgėdami TV ekranais
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  5. #45
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Tokiu atveju geresnis sprendimas Car-PC, o pats geriausias - plansete. Gauni viska viename - GPS, Multimedija, vinampas, usb ir daaaug t.t.

  6. #46
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Tokiu atveju geresnis sprendimas Car-PC, o pats geriausias - plansete. Gauni viska viename - GPS, Multimedija, vinampas, usb ir daaaug t.t.
    Tame ir reikalas, kad visko negauni iš car PC. Aš turėjau jau beveik visokius įmanomus devaisus (išskyrus car pc) ir galiu pasakyti, kad man asmeniškai mieste svarbiausias ir reikalingiausias daiktas yra kokybiškas radio imtuvas Skaičiau ne vieną rusų forumą, kur dėjosi tuos PC - neišvengiamai papildomai reikalinga magnetola su radio tiuneriui... Tai todėl aš taip ir laikausi įsikibęs palikti gamiklinę radiją (o visą kitą lipdyti papildomai pagal galimybes).
    Beje, kitoje mašinoje svarsčiau dėti PC, bet kiek pasiskaitinėjau, mašinos parametrus ne visus sugaudo reikalingus, kad tvarkingai rodytų, grotuvai ne tokie patogūs, kaip tam skirtame devaise, na ir jei kalbant apie garso kokybe - ten irgi tobulai nesigautų, plius papildomai reikia gero stiprintuvo ir t.t. Kainuoja daug, tačiau galutinė sistema nebus patogi naudoti, plius nei vienas komponentas nebus idealios kokybės...
    O laptopą iš namų visada galima prisijungti prie mašinos video/audio sistemos kai to reikia (aišku jeigu padarytas toks patobulinimas, kaip minėjau ankstesniame poste).
    Paskutinį kartą taisė Gytman : 2011.08.25, 23:24
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  7. #47
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    O man radija is viso nereikalinga - per radija negroja to, ka as klausausi, todel esu pasidares gamykliniame grotuve jungti, ir per laida transliuoju audio is telefono korteles. Kitoje masinoje is vis bedos nera, nes nelike nieko is gamyklinio slamsto - pakeisti visi garsiakalbiai, idetas geras DVD grotuvas su USB ir t.t.

  8. #48
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Jeigu radijos neklausai - tada sutinku, iš to gamyklinio naudos mažai, na nebent dar mėgsti pirkti naujus originalius CD formato kompaktus - juos originalūs magai taip pat neblogai atkuria (bet atkuria ir kinietiški). Su mp3, ne paslaptis, bet kokiu atveju dalis kokybės prarandama.
    Gal galima plačiau apie jungtį į originalų magą? Jeigu buvo rašyta sename forume - gal čia tą pastraipą kas imeskite - manau klausimas daug kam aktualus.
    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    nelike nieko is gamyklinio slamsto - pakeisti visi garsiakalbiai, idetas geras DVD grotuvas su USB ir t.t.
    Būtent "GERO" grotuvo atveju galima galvoti keisti garsiakalbius ir t.t., bet kai pats pagrindinis grotuvas yra kinietiškas, tada visa kita nebetenka prasmės. Kinietiško atveju tuo pačiu ir pliusas - nebėra noro kažką sistemoje tobulinti ir perdarinėti, nes kad tai daryti, vis vien reiktų pradėti nuo galvos.
    Beje, ant kinietiškos galvos buvau įsirengęs du stiprintuvus (vienas 4 garsiakalbiams, o kitas subui) - grojo pakankamai neblogai mp3, aišku visada norisi geriau, bet galvos galimybės ribotos. Tačiau pvz radija grojo palyginus prastai...
    Jokiu būdu nesu prieš kinietiškus grotuvus - už savo kainą jie puikia atitarnauja (700-1000Lt už 2DIN), bet jeigu perspektyvoje į bendrą sistemą planuojama "investuoti" pvz 4000, pagrindinės galvos "kiniečio" daugiau nebedėčiau.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  9. #49
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Jeigu radijos neklausai - tada sutinku, iš to gamyklinio naudos mažai, na nebent dar mėgsti pirkti naujus originalius CD formato kompaktus - juos originalūs magai taip pat neblogai atkuria (bet atkuria ir kinietiški). Su mp3, ne paslaptis, bet kokiu atveju dalis kokybės prarandama.
    Gal galima plačiau apie jungtį į originalų magą? Jeigu buvo rašyta sename forume - gal čia tą pastraipą kas imeskite - manau klausimas daug kam aktualus.
    Atidarius gamyklinio mago korpusa is pagrindines platos islindusios lituotos tokios kojeles prie kuriu uzrasai lygtai "Audio R+", "Audio R-'' ir t.t. prie siu kojeliu prilitavau laida su ausiniu tipo jack antgaliuku, kadangi istas iejimas veikia nuo kasetes, tai i maga ikista kasete be viduriu, kad apgauti. Viska sukonstravau per 10min., buvo velus vakaras, tai nelabai turejau noro gilinti, kaip apgauti, maga, kad nereiketu kisti kasetes

    Tiesa, buna pirkti blokeliai perejimai is tulpiu i gamyklino changer'io lizda, bet kadangi rezultatas pasiektas, nematau prasmes

  10. #50
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Atidarius gamyklinio mago korpusa is pagrindines platos islindusios lituotos tokios kojeles prie kuriu uzrasai lygtai "Audio R+", "Audio R-''
    Jeigu kontaktai tik du, tai garsas MONO gaunasi, ar ne taip suprantu kažką? Pas jack laidą juk trys kontaktai berods? Ir dar, jeigu laidų nuo galvutės kasetei nenukirpti, tai girdėsis charakteringas kasetinis šnypštimas šalia AUX signalo?
    Dėl perėjimo į changerio lizdą - man toks variantas netiktų, nes changerį noriu palikti.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •