Rezultatai 1 iki 6 iš 6

Gija: Klaidų nuskaitymas 2015m

  1. #1
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Klaidų nuskaitymas 2015m

    Sveiki,
    Forume nepavyko rasti, tad prašau atsakykite arba numeskite nuorodą. 2015m TC užsidegė check engine lemputė. Klaidos kodą bandžiau nuskaityti trijų raktelių pasukimo metodu, bet rezultato nedavė, jokių klaidų nerašo. Kiek žiūrėjau interneto platybėse, neradau nei vieno pavyzdžio, kur klaidas nuskaito rakto pagalba ir skydelis būtų toks pats, kaip mano TC 2015. Tai yra rodo su senesniais arba dodge kitokiais skydeliais.
    Raktelį sukinėjau abiem metodais: off-on-off-on-off-on, dar bandžiau off-on-acc-on-acc-on. Nežinau, kuris teisingas, bet neveikia

    Lauksiu patarimų.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  2. #2
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    Forume nepavyko rasti, tad prašau atsakykite arba numeskite nuorodą. 2015m TC užsidegė check engine lemputė. Klaidos kodą bandžiau nuskaityti trijų raktelių pasukimo metodu, bet rezultato nedavė, jokių klaidų nerašo. Kiek žiūrėjau interneto platybėse, neradau nei vieno pavyzdžio, kur klaidas nuskaito rakto pagalba ir skydelis būtų toks pats, kaip mano TC 2015. Tai yra rodo su senesniais arba dodge kitokiais skydeliais.
    Raktelį sukinėjau abiem metodais: off-on-off-on-off-on, dar bandžiau off-on-acc-on-acc-on. Nežinau, kuris teisingas, bet neveikia

    Lauksiu patarimų.
    https://www.youtube.com/watch?v=9MGxnOH_8Wg

  3. #3
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Ačiū, metodas off-on-acc-on-acc-on iš tiesų veikia, ką matėme ir pateiktame video

    Matyt ašaros akyse buvo susikaupę, analogišką veiksmą dariau, bet klaidų kodų eilutės nepastebėjau

    Klaidos kodas P0760. Kol kas, Boso spėjimu, turėčiau atsipirkti dėžės pūslės pakeitimu. Bet apie tai jau kitose temose papasakosiu, kai bus rezultatas.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  4. #4
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Tik nepamiršk kad skydelio testas visų klaidų gali neparodyti todėl gerai turėti ir skaneri

  5. #5
    Ciortas
    Svečias


    Su start/stop uzvedimu be rakto imanoma paziuret koda?

  6. #6
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Ciortas Žiūrėti skelbimus
    Su start/stop uzvedimu be rakto imanoma paziuret koda?
    Isimi start/stop mygtuka, toliau kaip video darai yra nemokamai angliski manualai, ten daug info yra, parodyta kaip isimti, nors nieko sudetingo nera.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •