Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 17 iš 17

Gija: Duju balionas 3.6

  1. #11
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2019.04.03
    Vietovė
    Marijampolė
    Įrašai
    69
    Reputacija
    1


    Nelauzo, kitaip "pritaiko" prie irangos. Man sudejo BRC Marijampolė autoservise. Del kainos, tai ten priklauso ka desit, zvakes ar reikes keisti ir pan., tai negaliu kazka komentuoti. Bet gerai irangai tukstancio visur reikes manau.
    Dabar del tos zapaskes salone, kaip minejo wongas, tai kazin ar verta taip daryti, nebent marsrutai kazkokie ipatingi. Nzn kiek jums pasitaiko tokiu atveju, kad rata nuleidzia kely, bet man per penkiolika metu viena karta. O tas navarotas, kad gali sedynes suleisti i dugna, tai man isvis buvo pats pagrindinis renkantis sita masina.

  2. #12
    zmogus2
    Svečias


    Citata Autorius Alme Žiūrėti skelbimus
    Nelauzo, kitaip "pritaiko" prie irangos. Man sudejo BRC Marijampolė autoservise. Del kainos, tai ten priklauso ka desit, zvakes ar reikes keisti ir pan., tai negaliu kazka komentuoti. Bet gerai irangai tukstancio visur reikes manau.
    Dabar del tos zapaskes salone, kaip minejo wongas, tai kazin ar verta taip daryti, nebent marsrutai kazkokie ipatingi. Nzn kiek jums pasitaiko tokiu atveju, kad rata nuleidzia kely, bet man per penkiolika metu viena karta. O tas navarotas, kad gali sedynes suleisti i dugna, tai man isvis buvo pats pagrindinis renkantis sita masina.
    Bet taigi galima ta zapaske po sedyne padeti- o kai reikia sulankstyti sedynes issiimti.

  3. #13
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius zmogus2 Žiūrėti skelbimus
    aisku, o su isemamom sedynem sunku persidaryti?
    ir dar norejau paklausti gal zinai kas isvestu priesrukine gale masinos ir kokia kaina butu?
    865649110 pasuk man del priesrukines
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  4. #14
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Sedines padaryti (2eile) nieko sunkaus. Dėl video nežinau ar yra kažkur... Nes sugalvojau pats ir padariau (auto buvo limited 2005)ir "n"kartu nuiminejau ta eilė. Ir buvau patenkintas. Jei trumpai reikia(ant kiekvieno) tik biske pritaikyti sedines duobės apdaila (biske papjauti šonai) + pakeisti originalios veržlės 2x3(16mm ar 15mm reikės galvutė) atsukti ir pakeisti juos I paprastos greit atsukamos (liaudiškai "baronkes" juos kainuoja nebrangiai (sriegis ten M10). Ir aišku reikės( jeigu yra sediniu šildymas) atjungti Fiske. Rezultatas : man užtruko maždaug 30min perdaryti abu sedines. Bet paskui kai reikia juos nuimti užtenka dvi minutes ir jokiu raktų, tik pirštai. Nuimta sedine laisvai galima padėti ant prekinio keleivio sedine. Ar pvz kai reikia kažką pervežti aš juos nuiminejau, krovinį dėjau į saloną ir visada liko vietos dar padėti dvi nuimtos sulankstytos.

  5. #15
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2019.04.03
    Vietovė
    Marijampolė
    Įrašai
    69
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Alme Žiūrėti skelbimus
    .....Kam bus idomu Marijampoles meistrai, galesiu pareklamuoti...
    Atsiimu reklamas.20191125_112944.jpg

  6. #16
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    Sedines padaryti (2eile) nieko sunkaus. Dėl video nežinau ar yra kažkur... Nes sugalvojau pats ir padariau (auto buvo limited 2005)ir "n"kartu nuiminejau ta eilė. Ir buvau patenkintas. Jei trumpai reikia(ant kiekvieno) tik biske pritaikyti sedines duobės apdaila (biske papjauti šonai) + pakeisti originalios veržlės 2x3(16mm ar 15mm reikės galvutė) atsukti ir pakeisti juos I paprastos greit atsukamos (liaudiškai "baronkes" juos kainuoja nebrangiai (sriegis ten M10). Ir aišku reikės( jeigu yra sediniu šildymas) atjungti Fiske. Rezultatas : man užtruko maždaug 30min perdaryti abu sedines. Bet paskui kai reikia juos nuimti užtenka dvi minutes ir jokiu raktų, tik pirštai. Nuimta sedine laisvai galima padėti ant prekinio keleivio sedine. Ar pvz kai reikia kažką pervežti aš juos nuiminejau, krovinį dėjau į saloną ir visada liko vietos dar padėti dvi nuimtos sulankstytos.
    gal gali nufotkinti kaip ten atrodo ar nufilmuoti

  7. #17
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Negaliu, nes auto parduota
    Bet jeigu labai domina tai kada nors susitiksim ir parodysiu ant tavo auto kaip ką padaryti tikrai nieko sudėtingo ten nėra.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •