Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Gija: Nekaista pakaitinimo žvakės

  1. #1
    eivizzz3
    Svečias


    Nekaista pakaitinimo žvakės

    Sveiki. Prie -2 jau negaliu užkurti mašinos... Voyager, kaip suprantu skaitosi 5 kartos 2010metų... pakaitinimo žvakės plonos 4,4v (sudėtos naujos, patikrintos, veikia)... skydelyje pakaitimo lemputė saltam motorui tedega tik kelias sekundes nepriklausomai nuo lauko temperatūros... testeriu matuojant pypkėse voltažą terodo vos 2voltus... kas valdo ta pakaitinimą? tik kompas? kur ieškoti bėdos... kiek bandžiau ieškotis informacijos tai lyg turi stovėti kaitinimo žvakių Valdymo blokas (panašus į rėlę) rele.jpg bet aš nieko panašaus nerandu ... stovi tokio korpuso 4 kontaktų rėlė į kurią pasiduoda 12v ir tiek...

  2. #2
    erikas
    Svečias


    Citata Autorius eivizzz3 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki. Prie -2 jau negaliu užkurti mašinos... Voyager, kaip suprantu skaitosi 5 kartos 2010metų... pakaitinimo žvakės plonos 4,4v (sudėtos naujos, patikrintos, veikia)... skydelyje pakaitimo lemputė saltam motorui tedega tik kelias sekundes nepriklausomai nuo lauko temperatūros... testeriu matuojant pypkėse voltažą terodo vos 2voltus... kas valdo ta pakaitinimą? tik kompas? kur ieškoti bėdos... kiek bandžiau ieškotis informacijos tai lyg turi stovėti kaitinimo žvakių Valdymo blokas (panašus į rėlę) rele.jpg bet aš nieko panašaus nerandu ... stovi tokio korpuso 4 kontaktų rėlė į kurią pasiduoda 12v ir tiek...
    paziurek salia akumo kampe stovi rele su storais laidais fiske

  3. #3
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Pas mane beda ta pati, valdymo blokely pakeiciau ta kur randasi prie kaires lempos giliauseme kampe. Beda nedingo, kokiu minciu dar turite, kas galetu buti? Kas atsakingas uztai kad y zvakes paduotu ne 2v bet 4? arkiek ten turi buti? Paziurekit kas jeigu nesunku numove pypke kiek ateina y ja
    Paskutinį kartą taisė vejas666 : 2022.01.31, 11:57

  4. #4
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •