Rezultatai 1 iki 10 iš 10

Gija: Kompiuterio gedimas

  1. #1
    Ramaskin
    Svečias


    Kompiuterio gedimas

    Sveiki. Gal kam teko susidurti: 2011 Grand Voyager. 2,8 dyzelis. Įtariu, kažkur pridrėko, nes 6 savaites stovėjo lauke nejudinta. Savaime įsijungia valytuvai, šviesos. Užsidega visos kontrolinės lemputės, atsijungia spidometras, tachometras. Kurioje vietoje konkrečiai galėjo pridrėkti?

  2. #2
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Pradžiai klėmai ir masės.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #3
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Vairuotojo pusėje po posparniu priekyje yra kompas, kuris už viską atsako. Jis ten taip šūdinai prisuktas, kad visada maudosi vandenyje, kai per balas važiuoji.
    Nusiimk, pasižiūrėk, ar viskas gerai su kontaktais, atsidarymo dangtelį, pažiūrėk, ar nėra puvinys įsimetęs po želatina, kurią užlieta mikroschemos.

  4. #4
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Nzn kaip dyzeliuose, bet benzuose nėra jokios zelatinos. Ir atidaryti ji sunku, reik atlenkti skardines ausis bei apipjauti suklijavima. O ji plaunant jei per giliai ikisi peilį, pažeidi plokštes komponentus... siūlyčiau būti labai atsargiam....

  5. #5
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Gal pas jį banaliniai akumas nusėdo? Pas mane IVke tokie bajeriai buvo.(ir ne su vienu IVku) Jeigu pasodinsi Akuma pradės valytuvai dirbti patys ( net ir su raktu kišenėje, auto uždarytas)., + šviesa irgi durniavo + auto bandė priekinės langus kelti ir atgal..... Akuma atjungsi trumpam padėdavo. Bet galutinis remontas buvo nuimti Akuma pilnai įkrauti ir viskas. Ir čia buvo nesvarbu ar senas akumas ar naujas, jeigu iskrautas.

  6. #6
    Ramaskin
    Svečias


    Ačiu už patarimus. Pasižiūrėsiu. Akumuliatorius tikrai geras, kuriasi be problemų. Užkūrus po2-3 min. pradeda kvailioti.

  7. #7
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    380
    Reputacija
    1


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Vairuotojo pusėje po posparniu priekyje yra kompas, kuris už viską atsako. Jis ten taip šūdinai prisuktas, kad visada maudosi vandenyje, kai per balas važiuoji.
    Nusiimk, pasižiūrėk, ar viskas gerai su kontaktais, atsidarymo dangtelį, pažiūrėk, ar nėra puvinys įsimetęs po želatina, kurią užlieta mikroschemos.
    Gal kas nutrauka turi kur tas kompas? Ar neimanoma jo aprengti nuo purvo ir vandens? Buvo ir pas manes bedu po lietaus ir pelkiu

  8. #8
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Siaip, komforto kompas pas V yra saugyklinėje. Kiek žinau jis atsakingas uz dauguma papildomu funkcijų. Tik nesu tikras ar pvz valytuvu darba taip pat. Na, bet patikrinti jungtis nepamaisytu. Po sparnu kompas reguliuoja variklio ir dežės darbą.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  9. #9
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    0 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Nzn kaip dyzeliuose, bet benzuose nėra jokios zelatinos. Ir atidaryti ji sunku, reik atlenkti skardines ausis bei apipjauti suklijavima. O ji plaunant jei per giliai ikisi peilį, pažeidi plokštes komponentus... siūlyčiau būti labai atsargiam....
    Aš nepažiūrėjau, kad tema apie V kartos mašiną.
    IV modelyje kompas viduje su želatina.

  10. #10
    Antanas71
    Svečias


    Tai koks gedimas ? Mano tankui lygiai tas pats

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •