Rezultatai 1 iki 3 iš 3

Gija: Raptor dažai

  1. #1
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2016.02.22
    Vietovė
    Mažeikiai,LT
    Įrašai
    70
    Reputacija
    1


    Raptor dažai

    Sveiki, galvoju, ar verta dažyt chrysler grand voyager 3.3 2006 raptor dažais?
    Gal kas iš forumiečiu yra nusidažęs? Kokie būtų patarimai? Auto Švediška, dugnui padarytas antikorozinis, tikriausiai Švedijoje, visos keičiamos kėbulo dalys buvo pakeistos Lt ir nudažyta prieš man nuperkant,bet jau matosi naujų korozijos židinių.

  2. #2
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nermon Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, galvoju, ar verta dažyt chrysler grand voyager 3.3 2006 raptor dažais?
    Gal kas iš forumiečiu yra nusidažęs? Kokie būtų patarimai? Auto Švediška, dugnui padarytas antikorozinis, tikriausiai Švedijoje, visos keičiamos kėbulo dalys buvo pakeistos Lt ir nudažyta prieš man nuperkant,bet jau matosi naujų korozijos židinių.
    Skonio reikalas,bet manau ne kazka bus...
    Raptorius nuo rudžiu neapsaugos !

  3. #3
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nermon Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, galvoju, ar verta dažyt chrysler grand voyager 3.3 2006 raptor dažais?
    Gal kas iš forumiečiu yra nusidažęs? Kokie būtų patarimai? Auto Švediška, dugnui padarytas antikorozinis, tikriausiai Švedijoje, visos keičiamos kėbulo dalys buvo pakeistos Lt ir nudažyta prieš man nuperkant,bet jau matosi naujų korozijos židinių.
    Labas. Mano asmenine nuomone, jeigu sau, daily caras, dazai arba plionke trauki. Plionke pigiau, plius isskirtinumas. Jeigu masina darbui-raptor, nes darbui, kad ir kaip besaugosi, vistiek pabraizysi imdamas, dedamas irankius, medziagas, jeigu ne Tu, tai kiti. O jeigu dar ir darbo reikalais duosi kitiem vairuoti, tai patikek, tikrai nesaugos masinos!

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •