Puslapis 1 iš 7 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 65

Gija: del signalizacijos ir kitu privalumu

  1. #1
    aprioris
    Svečias


    del signalizacijos ir kitu privalumu

    turiu pora klausimu
    1. jei kas turit adaptyvine signalizacija(tai signalizacija kuri dirba per orginalu masinos pulteli), ir kieno visos durys darinejasi su pulteliu. ar jos jums darinejasi uzrakinus masina,tai yra pridavus signalizacija.
    nes pas mane tai jos darinejasi, o mazas sunus sugeba kartais raktais pazvanginti ir baisu kad nuspaudes duru knopke jas atidarys ,o as to net nezinosiu.
    2. ar kas pasidare kad yjungus signalke uzsidarytu langai?

  2. #2
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Jei yra adaptyvas, atidarant duris signalke turetu automatiskai issijungti. Pulteli reikia saugoti nuo jaunuju techniku. Nesaugu ir siaip, nepigus daiktas
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #3
    aprioris
    Svečias


    uz pultely antra mokejau 40 lietuvisku, aisku ne nauja.
    o del signalizacijos atsijungimo tai dar net nebandziau ar atsijungia ar ne

  4. #4
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius aprioris Žiūrėti skelbimus
    turiu pora klausimu

    2. ar kas pasidare kad yjungus signalke uzsidarytu langai?
    Mano treciuke ta funkcija padaryta prie negamyklinės signalizacijos prijungus papildomą modulį, kuris skirtas šiai funkcijai atlikti.

  5. #5
    Ieva
    Svečias


    Aš su klausimu. Ko tais sustreikavo mūsų mašiniuko (T&C 2002 Limited) vairuotojo pusės keleivio durys. Važiuojant automatiškai nebeužsirakina ir nesirakina su pulteliu (viskas užsirakina, išskyrus tas duris). Kas čia galėjo nutikt ir kaip "gydyt"? Ačiū iš ankto uz pagalbą.

  6. #6
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Ieva Žiūrėti skelbimus
    Aš su klausimu. Ko tais sustreikavo mūsų mašiniuko (T&C 2002 Limited) vairuotojo pusės keleivio durys. Važiuojant automatiškai nebeužsirakina ir nesirakina su pulteliu (viskas užsirakina, išskyrus tas duris). Kas čia galėjo nutikt ir kaip "gydyt"? Ačiū iš ankto uz pagalbą.
    Tikrinti ar i spyna ateina centrinio uzakto signalas.
    Jei ne - ieskoti kur nutruko. Jei ateina - arba keisti spyna arba isideti uzdarymui papildoma centrinio uzrakto varikliuka .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  7. #7
    echo
    Svečias


    Pas mane irgi sustreikavo centrinis,spaudžiant užrakinimą signalinis garsas yra,bet durys nesirakina,nei vienos.Saugikliai visi sveiki,nors gal žinot kuris tiksliai yra centriniui ?

  8. #8
    echo
    Svečias


    ups,nebereikia,radau pats.Saugiklis turi IOD žymę saugiklių dėžės dangtelyje.P.S. čia jei kam nors dar prireiks, tą saugiklį reikia ištraukti kokį 10 sek. ir įstatyti atgal.Turėtų suveikt,man padėjo.

  9. #9
    Donatasu
    Svečias


    Pas mane buvo centrinio beda. 2005 TC, 3.8. Nei ish shio nei ish to nebeveikia centrinis, nei pulteliu, nei ish vidau ant duru esanciu mygtuku. Klaida šita nuiminejau nuimdamas klemus, kai pagaliau uzhnervavo ishsiaishkinau iki galo. Butent 2005 TC yra problema Softe, kuri tvarkoma perpuchiant visa nauja softa (kur šitas "bagzas" ishtaisytas), tokia paslauga man atliko SilberAuto, tai kainavo 140Lt. Kol kas problemu nebebuvo.

  10. #10
    Šoferis
    Svečias


    Sveiki pas mane ir tokia beda kad jau 2 kartus radau duris adaras bet pulteli tai 2 kart reik paspaust norint atidaryti o cia palieki prie pardes ir randi adarom durim stovint kokiu vaistu reiktu imtis?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •