Puslapis 2 iš 7 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 65

Gija: del signalizacijos ir kitu privalumu

  1. #11

  2. #12
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Šoferis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki pas mane ir tokia beda kad jau 2 kartus radau duris adaras bet pulteli tai 2 kart reik paspaust norint atidaryti o cia palieki prie pardes ir randi adarom durim stovint kokiu vaistu reiktu imtis?
    Atkreipk demesi, kai paspaudi uzdaryti duris, jos davaziavusios iki beveik galo gali vel pradet vaziuot atgal. Buna kartais taip, jei masina kaip nors kreiviau atsistoja, durim gal sunkiau vaziuot ir jos tai supranta tai kaip kliuti ir atidaro atgal. Arba pats per daug pulta priminkai.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #13
    aprioris
    Svečias


    bet signalizacija tada yspetu kad durys praviros,aisku jei ji yra ydeta(ne gamykline).
    gali but kad uzrakte stringa mechaniskai liezuveliai ir privaziave durys neprisitrauke,man taip ziema buvo su keleivio durim.bet signalizacija uzrakinus papypsedavo kad yra kaskas negerai.

  4. #14
    Figis
    Svečias


    Sveiki, nekuriant naujos temos, klausiu čia. Yra toks niuansas, užrakinus/atrakinus auto pulteliu nebūna pyptelėjimo ir šviesos nesumirksi, kai atidarai duris iš vidaus, pypsi, reiškia signalizacija kaip ir yra, bet kodėl nėra pyptelėjimo ir avarinio mirgtelėjimo užrakinus/atrakinus auto? gal turit kas kokiu pasiūlymų?

  5. #15
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius Figis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, nekuriant naujos temos, klausiu čia. Yra toks niuansas, užrakinus/atrakinus auto pulteliu nebūna pyptelėjimo ir šviesos nesumirksi, kai atidarai duris iš vidaus, pypsi, reiškia signalizacija kaip ir yra, bet kodėl nėra pyptelėjimo ir avarinio mirgtelėjimo užrakinus/atrakinus auto? gal turit kas kokiu pasiūlymų?
    Tokie padaryti nustatymai "BCM'e", kuriuos galima keisti pasijungus diagnostinį prietaisą.

  6. #16
    Figis
    Svečias


    gal zinai kur siauliuose galetu man juos pakeisti?

  7. #17
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius Figis Žiūrėti skelbimus
    gal zinai kur siauliuose galetu man juos pakeisti?
    Žinau. Paskambink rytoj, numeris profilyje. Pabandysiu padėt.

  8. #18
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    O ant lubu kur yra kompas., gal ten kazakas meniu buvo isjunges sita funkcija ir viskas...ten daug nustatymu(tik nezinau ar pas visus limitedus galima keisti parametrus ar tik pas USA)

  9. #19
    provokator
    Svečias


    placiau gal galima? kaip i ta meniu ilekt?

  10. #20
    wongas
    Svečias


    Niekaip...Man rodos, kad tik limited gal klystu.. pas tave LXI

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •