Puslapis 1 iš 8 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 77

Gija: koks tepalas tinka 3.8 t&c 2001 dujos

  1. #1
    aprioris
    Svečias


    koks tepalas tinka 3.8 t&c 2001 dujos

    koky tepaliuka pilt, sintetiny ar pusiau .
    10w40 ar 5w30
    ir ar tikrai jo reikia 4 litru, ne daugiau?

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    10w40 skirti kanalizacijos vamzdziams nuo rudziu sutepti.
    Na jo reikia 4.8 Ltr

    Apie tepala rasau visiaki be jokio jumoro paieskok forume kur kazkurioje temoje Intar buvo idejas nuoroda.
    Pasiziuresi ir suprasi, kad cia visiaki nejuokauju taip sakydamas.

  3. #3
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Į 3,3 2001m pyliau 10w40 net nesusimastydamas. Ant dienų keisiu tepaliukus dabartiniam 3,8, bet dar nesu apsisprendęs 5w30 ar 10w40 pilti. Yra nuomonių, kad labiau išdilusiems varikliams netgi nepatartina pilti sintetikos, nes tepalo sluoksnis per plonas, ko pasekoje tepimas netgi prastesnis nei 10w40. Mano atveju tikra rida 113 kilomylių. Su ta mašina tikrai nenuvažiuosiu daugiau nei 50k km per keletą metų (važiuosiu iki 10-15k per metus, nes tai trečia mašina šeimoj), kol nusibos ir parduosiu. Tai ar verta man permokėti už brangesnę alyvą ir ką aš išlošiu???
    Gal galite tą nuorodą pakartoti, kur 10w40 yra pražūtinga varikliams?
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  4. #4
    TomasK
    Svečias


    o jūs žinot kuo skiriasi 10W40 nuo 5W30? Kažkaip man pasirodė, kad ne... ypač kai parašo serviso viršininkas...

  5. #5
    Zydrius
    Svečias

  6. #6
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Pagal tuos vaizdus, tai geriausias tepalas ''Lukoil Super premium'' ar koks ten, o po jo rikiuojasi kiti rusiski tepalai

    Siaip sie vaizdai realiai nieko nepasako nie apie tepalo savybes, nei apie ju geruma. Pas mane variklyje, pakeitus tepala, jau po 3000-4000km susidaro pilna balto marmalo, nes vaziuojamas atstumas per diena yra dazniausiai 2x600m. Net variklis nespeja isilt.

  7. #7
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    Citata Autorius TomasK Žiūrėti skelbimus
    o jūs žinot kuo skiriasi 10W40 nuo 5W30? Kažkaip man pasirodė, kad ne... ypač kai parašo serviso viršininkas...
    placiau gal galima? kazkodel is vokieciu masinos parvaziuoja su rida 500k/km ir daugiau, o visuose sintetika uzpylta. gal nedurnesni jie uz mumis? siu metu tepalu katalogus paziurejus: i mano treciuka dar pora metu atgal katalogai rode pusiau sintetika, o dabar jau beveik visi rimtesni gamintojai roda sintetika. matomai tobuleja ir mokosi pasaulis. kazin ar labai jau su tuo 100lt ant 10k/km pritaupysi?

  8. #8
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Bosai, ne paslaptis kam kuriami reklaminiai blogai, panašios temos ir t.t., net pats esu tą daręs reklamos sumetimais
    Domina labiau asmeninė patirtis, o ne rusų reklamščikų paistalai. Juk teko ardyti turbūt ne vieną dešimtį variklių - ar tikrai matosi tendencija, kad nuo 10w40 kaupiasi tas "dumblas" ir t.t.? O gal tiesiog tose mašinose, kur supilta sintetika tiesiog labiau laikomasi aptarnavimo intervalų, nes savininkas akivaizdžiai netaupo savo automobilio priežiūrai ir daro tai atsakingiau?
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  9. #9
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius intar Žiūrėti skelbimus
    kazin ar labai jau su tuo 100lt ant 10k/km pritaupysi?
    Intar, kiekvienos išlaidos turi būti pasveriamos, nesvarbu ar tai 100Lt, ar 10lt. Kaip jau minėjau, yra ir nuomonių, kad su sintetika galima netgi pakenkti, o dar už tai primokėti
    O ką rašo auto gamintojas savo manuale - yra skirta naujam ar apynaujam automobiliui. To betruktų, kad manuale dar būtų instrukcija, kaip aptarnauti automobilį po to, kai jis atšventė savo 10m jubiliejų

    Beje, mano mašina atvažiavo iš JAV su 5W30, yra lipdukas ant stiklo, dar rida net nesukako keitimui
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  10. #10
    Girinis
    Svečias


    Visiškai teisingai, kad reik keitimo intervalo laikytis. O diskusija verta nulio, jei neturi laboratorijos ir mašinos ekstemaliom sąlygom nežadi varinėt pastoviai..
    Pili ir nežinai iš tiesų ką- tai kam drąskytis..

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •