Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 11

Gija: 2.8crd 2004 grandas automato naujos bedos

  1. #1
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2022.04.16
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    7
    Reputacija
    1


    2.8crd 2004 grandas automato naujos bedos

    Sveiki, esu cia naujokas, iskarto atsiprasau, jai sita tema buvo (ieskojau tokios problemos, bet neradau) ir sorry uz rasybos klaidas (is mobilaus rasau). Taigi nusipirkes voyageri lekiu su vejaliu, tik bam apsukos pakylo staiga iki ~4.5k ir i gaza nieko nereguoja , rodo d raide automato, bet i gaza spaudi ir nieko nevyksta , tarsi gazo pedala kas atjunge, isiungiau masina , vel uzvedziau vel viskas normaliai. Tada kuri laika ramu tada vel vaziuoji 90km/h vel garsas nemalonus vel apsukos staiga soka iki 4.5k apsuku. Ir 3 i 4 numeta kazkaip velokai.. Dezei amen ? tepalu dezes nekeiciau.Nervas ima ir tas didelis nezinojamas.

  2. #2
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Sveikas. Be kompo nieko nepasakysim, bet visu pirma, tai reikia tikrinti tepalu lygi, spalva. Tepalai tikrinami uzkurtam varikliui esant, po pasivazinejimo. Spalva-raudona.

  3. #3
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2015.09.19
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    75
    Reputacija
    1


    Dar gali būti, kad merdėja greičių dėžės kompas. Bent jau gan panašu į mano atvejį, kai autostradoj apturėjau smūgį ir dėžė persijungė į avarinį režimą, t.y. į 2 pavarą, su >5k apsukų ir "check" simboliu, nors į "gazą" reagavo. Toliau savaitės bėgyje simptomai progresavo - tai padeda užkūrimas iš naujo, tai ne, vis blogėjanis pavarų perjungimas, nuolatinis "check" simbolis ir galų gale "kvadratėliai" skydelyje aplink greičių dėžės režimų simbolius. Diagnostika viso labo parodė, kad vis dingsta maitinimas (battery disconected). Išėmus gr. dėžės kompą (jis yra priekyje, po kairiu posparniu) pasirodė, kad jo korpusas jau visiškai kiauras ir buvo nuostabu, kad jis apskritai nors kiek veikė. Kompo pakeitimas viską išsprendė.

  4. #4
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2022.04.16
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    7
    Reputacija
    1


    na dar gal anksti sakyti , bet panasu. buves seimininkas nekeite tepalu. Tepalu truko, spalva jau buvo link juodos spalvos. Pakeitus viska, susitvarke
    Paskutinį kartą taisė ievaldas : 2022.04.24, 14:42

  5. #5
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ievaldas Žiūrėti skelbimus
    na dar gal anksti sakyti , brt panasu. buves seimininkas nekeite tepalu. Tepalu truko, spalva jau buvo ling juodos spalvos. Pakeitus viska, susitvarke
    Svarbu tinkami tepalai butu, kitaip neuzilgo sulauksim posto su pasekmemis

  6. #6
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2022.04.16
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    7
    Reputacija
    1


    na susipyle apie 5.5l i deze. O koks kiekis turi buti ? Suprantu , kad visi sakis , kad pagal sciupa ant uzvestos masinos, bet butent litrazas koks.Ir tas “sciupas” gana neaiskus man “hot” ir “cold” zymes , tai pagal ka ziureti reikia ? iki kokios zymos ?

  7. #7
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Karštas ir šaltas dėžės tepalo lygis. Šiaip dasipila apie 4.5l, matomai 1L trūko.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  8. #8
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ievaldas Žiūrėti skelbimus
    na susipyle apie 5.5l i deze. O koks kiekis turi buti ? Suprantu , kad visi sakis , kad pagal sciupa ant uzvestos masinos, bet butent litrazas koks.Ir tas “sciupas” gana neaiskus man “hot” ir “cold” zymes , tai pagal ka ziureti reikia ? iki kokios zymos ?
    suprask, neimanoma tiksliai pasakyti, kiek pripilti. As pvz supyliau 6 ar 7l, kitas- 4.5l. Man gavosi daugiau, nes masina stovejo priekiu aukstyn. Supili ir tikrini uzvestam varikliui esant. Ir dapili uzvestam varikliui esant. Paprasta. Svarbu butu ATF+4, ne kitokie. O jeigu buvo pajuodave tepalai, reikejo dar ir praplauti sistema. Beje, magnetas irgi turbut buvo ziauriai aplipes?

  9. #9
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2022.04.16
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    7
    Reputacija
    1


    taip, daug buvo nesvarumo , dbr galvoju kada vel keisti tepalus , bet vistiek viena beda liko , kada persijungineja is 2 i 3 bega , taip kazkaip negraziai nesvelniai , pries pat numesdamas ant 3 begio pats biski pagazuoja vos vos ir numeta jai svelniai laikai gaza , jeigu spaudi tai toks nedidelis smugis atsiranda.. tai kazkuom negera kvepia ?

  10. #10
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2022.04.16
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    7
    Reputacija
    1


    beje, gal kas zino kas diagnostika padarytu dezeje ?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •