Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 16 iš 16

Gija: Abs

  1. #11
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Rsimis Lt gerai viską aprašė net sutinku 200% ir nieko ne papildysiu. Ir man atrodo jau apie tą patį kalbėjom fb grupei... Net kad tavo elektrikas arba tinginys arba diletantas ir vienintelis atvejis viską padaryti vežti auto į kitą miestą pas gerų meistrų

  2. #12
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2018.12.28
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Tai va pakeista abs elektrine dalis abs susitvake uzsidege praslydimas.reikia priristi abs bloga tipo vin pakeisti bet vieni sako kad nesirisa kiti sako kad risasi treti sako reik ardyti lituoti ar islituoti kazka.kokia jusu nuo mone auto dodge grand 2008m

  3. #13
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nerijus123 Žiūrėti skelbimus
    Tai va pakeista abs elektrine dalis abs susitvake uzsidege praslydimas.reikia priristi abs bloga tipo vin pakeisti bet vieni sako kad nesirisa kiti sako kad risasi treti sako reik ardyti lituoti ar islituoti kazka.kokia jusu nuo mone auto dodge grand 2008m
    Turi pranešimą "vin mismatch" .Reikia perašyti automobilio vin į abs modulį.
    P.S. Tie kas siūlo ardyti ir lituoti eprom , tai reikėjo daryti ankščiau - ardyti ir remontuoti seną modulį.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  4. #14
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2018.12.28
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Turi pranešimą "vin mismatch" .Reikia perašyti automobilio vin į abs modulį.
    P.S. Tie kas siūlo ardyti ir lituoti eprom , tai reikėjo daryti ankščiau - ardyti ir remontuoti seną modulį.
    O kad perasyti vin tai cia jau biski reikia kiek suprantu rimtesnio kompo nes cia su vaikiskais nepersiraso?dabar laukiu vieno zmogaus sake yra perasinejas vin bet tik naujasniom masinom tai pabandys mano perraayti.

  5. #15
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nerijus123 Žiūrėti skelbimus
    O kad perasyti vin tai cia jau biski reikia kiek suprantu rimtesnio kompo nes cia su vaikiskais nepersiraso?dabar laukiu vieno zmogaus sake yra perasinejas vin bet tik naujasniom masinom tai pabandys mano perraayti.
    Nu su Elm327 tikrai neparašysi.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  6. #16
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2018.12.28
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    108
    Reputacija
    1


    Nuo dyzelio abs bloko elektrine dalis tinka benzinui? Nes kazkaip nenori pasikeisti vin kodas pas ja.
    Paskutinį kartą taisė nerijus123 : 2023.04.04, 21:07

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •