Puslapis 13 iš 16 PirmasPirmas ... 31112131415 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 121 iki 130 iš 159

Gija: Sueuropinimas (priekiniai gabaritai, galinis priešrūkinis su jungikliu, posūkiai)

  1. #121
    Surfis
    Svečias


    Ant stikliukų, nei gale, nei priekyje E raidžių nėra. Taip pat tų raidžių nėra nei ant halogenų, nei ant xenonų - automobilis ne Europinis. O jei kalbam apie posūkį ir gabaritus, tai čia ryšį su žymėjimu ant išorinio stikliuko bus sunku surasti, jei dedam kitą lemputę į vidų
    Žodžiu, reikės eiti ir žiūrėti, kaip ten bus ir už ką prametinės...

  2. #122
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Apsispresk ar apie lemputes kalbi ar apie zibintus ?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #123
    Surfis
    Svečias


    Kalbu apie esmę. Jokio žymėjimo su E raidėmis nėra nei ant xenoninių žibintų, nei ant halogeninių, kuriuos turiu. Taip pat E radžių nėra ir ant galinių žibintų. Draugas turi Sienna su xenonais, pas jį irgi nėra jokių E raidžių, nes vežėsi auto iš JAV. Sertifikavimą praėjo be problemų. Tai klausimas toks, ar tos "E" raidės reikalavimas ant žibintų yra tikrintojo nuotaikos reikalas, ar yra reglamentuotas dalykas? Jei "E" raidė būtina ant visų žibintų (kaip kad buvo rašytą, net ant posūkio kartotuvo sparne) tai kaip su originaliais žibintais praeiti tą sertifikavimą? Dodge automobiliai neturi Europinio analogo, taip pat ir Sienna. Tai gal yra išimtis šiems automobiliams? Be to, skambinau į Chrysler/Dodge atsovybę Lietuvoje ir klausiau kiek kainuoja Xenonai Dodge Caravnui. Atsakymas - nėra ir gauti negalima. O Chrysler Town and Country xenonų yra, ir jei reik gauti gali. Čia klausimas lieka atviras. Bet jaučiu, kad skirtumas tarp Chrysler T&C ir Dodge Caravan sertifikavimo gali būti...

    Tęsiant temą dėl gabaritų ir posūkio lemputės. Tarkime, turiu Europinį Voyagerį su originaliu gabaritu ir geltona posūkio lempute. Noriu pagražinti savo auto žibintus ir nusiperku dviejų spalvų 3575 Led lemputę. Atjungiu originalų gabaritą ir įtampą prijungiu prie naujos posūkio LED lemputės.
    1. Ar praeisiu apžiūrą?
    2. Jei ne, tai kodėl?
    3. Jei taip, tai ar yra reikalavimas kaip gabaritas turi "dirbti" su krypties signalu - ar turi šviesti, kai įsijungia krypties geltona šviesa, ar turi išsijungti?

    Geros dienos

  4. #124
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    baikim tokius marazmus .
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  5. #125
    Surfis
    Svečias


    Citata Autorius Aidas Žiūrėti skelbimus
    baikim tokius marazmus .
    Kurioje vietoje čia marazmas? Labai konkretūs, su Europinimu, susiję klausimai.

  6. #126
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Surfis Žiūrėti skelbimus
    Kalbu apie esmę. Tai klausimas toks, ar tos "E" raidės reikalavimas ant žibintų yra tikrintojo nuotaikos reikalas, ar yra reglamentuotas dalykas? Jei "E" raidė būtina ant visų žibintų (kaip kad buvo rašytą, net ant posūkio kartotuvo sparne) tai kaip su originaliais žibintais praeiti tą sertifikavimą? Dodge automobiliai neturi Europinio analogo, taip pat ir Sienna. Tai gal yra išimtis šiems automobiliams? Be to, skambinau į Chrysler/Dodge atsovybę Lietuvoje ir klausiau kiek kainuoja Xenonai Dodge Caravnui. Atsakymas - nėra ir gauti negalima. O Chrysler Town and Country xenonų yra, ir jei reik gauti gali. Čia klausimas lieka atviras. Bet jaučiu, kad skirtumas tarp Chrysler T&C ir Dodge Caravan sertifikavimo gali būti...

    Tęsiant temą dėl gabaritų ir posūkio lemputės. Tarkime, turiu Europinį Voyagerį su originaliu gabaritu ir geltona posūkio lempute. Noriu pagražinti savo auto žibintus ir nusiperku dviejų spalvų 3575 Led lemputę. Atjungiu originalų gabaritą ir įtampą prijungiu prie naujos posūkio LED lemputės.
    1. Ar praeisiu apžiūrą?
    2. Jei ne, tai kodėl?
    3. Jei taip, tai ar yra reikalavimas kaip gabaritas turi "dirbti" su krypties signalu - ar turi šviesti, kai įsijungia krypties geltona šviesa, ar turi išsijungti?

    Geros dienos
    Reikalas tame, kad forume labai daug yra prirasyta apie sertifikavima ir reikalavimus. Jei tingi paieskoti ir perskaityti, nesitikek kad visi viska is naujo pasakos. Tam ir yra forumas, kad ji skaityti. O jei neradai - tik tada klausti. Cia ne klausimu-atsakymu konkursas.
    Pradziai perskaityk dar karta forumo taisykles, o po to pvz. bendrus galiojancius reikalavimus zibintams ir nereiks skleisti marazmu, kaip sako Aidas. Kad ir cia:
    http://www.vta.lt/Data/apsvietimas.pdf
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  7. #127
    Surfis
    Svečias


    Arnai, nepyk, bet paprašysiu parodyti vietą tavo pateiktame dokumente, kur yra atsakymai į mano užduotus klausimus? Aš tą dokumentą skaičiau. O tu?
    Taip pat, jei jūs marazmų nerašote, tai parodykite kur forume yra atsakyta į mano klausimus dėl gabarito ir posūkio lemputės suderinamumo (kai ta pati lemputė šviečia ir baltai, ir geltonai), bei pirmo ir antro tipo (žinot apie ką aš?) lempučių naudojimą. Ar galima naudoti abu tipus, ar tik vieną kurį nors? Ar žymėjimas ant žibinto, ar lemputės reikalingas, ar vis dėlto nereikalingas? Jei parodysite atsakymus į šiuos klausimus, aš jūsų viešai, šiame forume, atsiprašysiu.

    Forumą skaitau nuo Birželio mėnesio. Visas mane dominančias temas, nuo dujų iki lempų, perskaičiau po kelis kartus ir labai nustebsiu, jei rasite atsakymus į mano klausimus senuose žinutėse. Bet kokiu atveju, mano pažadas galioja.


  8. #128
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius Surfis Žiūrėti skelbimus
    Arnai, nepyk, bet paprašysiu parodyti vietą tavo pateiktame dokumente, kur yra atsakymai į mano užduotus klausimus? Aš tą dokumentą skaičiau. O tu?
    Taip pat, jei jūs marazmų nerašote, tai parodykite kur forume yra atsakyta į mano klausimus dėl gabarito ir posūkio lemputės suderinamumo (kai ta pati lemputė šviečia ir baltai, ir geltonai), bei pirmo ir antro tipo (žinot apie ką aš?) lempučių naudojimą. Ar galima naudoti abu tipus, ar tik vieną kurį nors? Ar žymėjimas ant žibinto, ar lemputės reikalingas, ar vis dėlto nereikalingas? Jei parodysite atsakymus į šiuos klausimus, aš jūsų viešai, šiame forume, atsiprašysiu.

    Forumą skaitau nuo Birželio mėnesio. Visas mane dominančias temas, nuo dujų iki lempų, perskaičiau po kelis kartus ir labai nustebsiu, jei rasite atsakymus į mano klausimus senuose žinutėse. Bet kokiu atveju, mano pažadas galioja.

    nuvaryk i tech apžiura ir sužinosi labai greitai atsakymus, jei patinka rasineti, ka padarysi

  9. #129
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Surfis Žiūrėti skelbimus
    Arnai, nepyk, bet paprašysiu parodyti vietą tavo pateiktame dokumente, kur yra atsakymai į mano užduotus klausimus? Aš tą dokumentą skaičiau. O tu?
    Taip pat, jei jūs marazmų nerašote, tai parodykite kur forume yra atsakyta į mano klausimus dėl gabarito ir posūkio lemputės suderinamumo (kai ta pati lemputė šviečia ir baltai, ir geltonai), bei pirmo ir antro tipo (žinot apie ką aš?) lempučių naudojimą. Ar galima naudoti abu tipus, ar tik vieną kurį nors? Ar žymėjimas ant žibinto, ar lemputės reikalingas, ar vis dėlto nereikalingas? Jei parodysite atsakymus į šiuos klausimus, aš jūsų viešai, šiame forume, atsiprašysiu.

    Forumą skaitau nuo Birželio mėnesio. Visas mane dominančias temas, nuo dujų iki lempų, perskaičiau po kelis kartus ir labai nustebsiu, jei rasite atsakymus į mano klausimus senuose žinutėse. Bet kokiu atveju, mano pažadas galioja.

    Geras. Nu OK. Paskirsiu savo gyvenimo 10 min specialiai tamstai ir perskaitysiu nuorodoje, kurioj nieko nera :
    1.10. Zibintuose leidziama naudoti tik tuos sviesos saltinius (lemputes), kurie numatyti
    prietaiso konstrukcijoje.
    Vadinasi apie LEDus gali pamirsti. Juos galima naudoti tik zibintuose, kuriuose tai yra numatyta ir yra atitinkamas zymejimas.

    1.11. Visi apsvietimo ir sviesos signalizacijos prietaisai turi atitikti atitinkam! ES
    direktyva ar JT EEK taisyklu! reikalavimus.
    Tai reiskia, kad abt zibinto turi buti E arba DOT zymejimas. Ir dar kai kur turi but atitinkamas zymejimas pagal zibinto paskirti. Skaityk nuorodoje.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #130
    Surfis
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Geras. Nu OK. Paskirsiu savo gyvenimo 10 min specialiai tamstai ir perskaitysiu nuorodoje, kurioj nieko nera :
    1.10. Zibintuose leidziama naudoti tik tuos sviesos saltinius (lemputes), kurie numatyti
    prietaiso konstrukcijoje.
    Vadinasi apie LEDus gali pamirsti. Juos galima naudoti tik zibintuose, kuriuose tai yra numatyta ir yra atitinkamas zymejimas.

    1.11. Visi apsvietimo ir sviesos signalizacijos prietaisai turi atitikti atitinkam! ES
    direktyva ar JT EEK taisyklu! reikalavimus.
    Tai reiskia, kad abt zibinto turi buti E arba DOT zymejimas. Ir dar kai kur turi but atitinkamas zymejimas pagal zibinto paskirti. Skaityk nuorodoje.
    Nereikia to sarkazmo, nes ši informacija aktuali ne man vienam.
    Klausiau ar galima dėti dviejų spalvų led lemputę į gabaritų vietą. Kur yra teiginys, citatose iš nuorodos apie LEDus, kad jų dėti negalima? Nesuprantu, kodėl turėčiau pamiršti LEDus, vien tik dėl to, kad tu darai pritemptinę išvadą. Gal tu žinai daugiau faktų? Kur galima rasti informacija, jog Dodge Caravanas (ir Chrysler T&C) gali naudoti tik kaitrinę 3575 tipo gabaritų ir posūkių lemputę? Jei ekspertas tokią informaciją žino kur rasti (jei ji apskritai yra), tai aišku, jis gali pramesti už LED lempas vietoje kaitrinės. Bet kaip Arturieno praktika rodo "As su tokiom lemputem TA pravariau.." Nežinau, kaip suprasti tuos dvitaškius, po teiginio, nes mes visi žinome, kaip kartais apžiūros pravaromos, tačiau, tai indikacija, kad kažkas iš diskutuojančių, šia tema, klysta.
    1.11 punktas labai geras ir teisingas. Jei jau visi turi atitikti ir būti pažymėti E ar DOT, tai kaip yra su tais, kurie neturi atitikties ženklų? Pavyzdžiui galiniai žibintai irgi neturės nei (E), nei [e]. Atsistos ekspertas ir iš akies nuspręs ar viskas gerai, ar stumsis kokį nors prietaisą, ar stendą ir matus tuos visus vertikalius ir horizontalius apšvietimo kampus? Kažkaip negirdėjau, kad tuo užsiiminėtų. Jei spalvinė gama tinka, jei mirksėjimas Europinis, tai ir be E žibintai geri. Su priekiniais gali pamatuoti, ar gerai sureguliuoti. Jei neras E raidžių ant originalių žibintų, nepasirašys apžiūros? Kažkaip jaučiu jog tie punktai iš "nuorodos" kai kuriais atvejais negali būti vykdomi. Ir dar, kaip su posūkio kartotuvais veidrodėliuose? Ar ten yra tie E ir DOT žymėjimai, nes jie irgi šviesos signalizacijos prietaisai?


    Citata Autorius romaas Žiūrėti skelbimus
    nuvaryk i tech apžiura ir sužinosi labai greitai atsakymus, jei patinka rasineti, ka padarysi
    Vadovaujantis tokia logika šis forumas turėtų būti tik susitikimų ir nuotraukų iš pirties aptarimo vieta, nes visus tiek techninius, tiek ir teisinius klausimus galima išspręsti be forumo.

    Geros ateinančios savaitės

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •