Puslapis 6 iš 13 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 128

Gija: Trukusi grandine,remontas

  1. #51
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tai jei puikus spaudimas tai kam cia galva kvarsini

  2. #52
    Kymukas
    Svečias


    kokie mes gudrus siltam spaudimas geras lempute uzgesta bet saltas ilgai negesina lemputes kartais net aliarmas garsinis isijungia , ir jei yra realiu minciu butu malonu isgirst atsakyma
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2011.12.06, 20:38

  3. #53
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tu cia kazka idomiai gvildeni.
    Salto variklio tepalas yra saltas ir pats tirciausias. Vadinasi ir spaudimas didziausias. O pasilus tepalas skysteja ir saudimas prasteja.
    O pas tave cia tipo atvirksciai saltam spaudimo nera o karstam viskas gerai. Cia kazkokia nesamone.

    Jei siltam yra gerai tai vadinasi viskas gerai, arba cia neisdetai savo problemos tai kaip yra.
    Jei siltam geras tai koks tas tavo geras kiek atm?
    Puikus spaudimas tai jau virs 2 atm. Sitam senam dyzeli motorui.

    Tai jei ant silto yra 2 atm, o ant salto ju nera, tai jau cia sneki pievas tamsta.

  4. #54
    Kymukas
    Svečias


    Butent todel as cia ir rasau kad man tai atrodo nenormalu visiskai pritariu tavo mintim bet yra kaip yra visai nenoriu varyti masinos i servisa nes tai neeilinis bajeris ir servisas tamstos irgi, nieko gero man nepasakys o paspelioti puikiai galima ir forume ... nemokamai taigi laukiu geru minciu o apie krumpliarati taip ir neatsakei normaliai ar yra sansu kad jis prasisuktu ant alkunino ar ne? ar gali buti kas nors nudile? as dar neardziau bet tikriausiai reiks tiesiog siaip idomu
    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Tu cia kazka idomiai gvildeni.
    Salto variklio tepalas yra saltas ir pats tirciausias. Vadinasi ir spaudimas didziausias. O pasilus tepalas skysteja ir saudimas prasteja.
    O pas tave cia tipo atvirksciai saltam spaudimo nera o karstam viskas gerai. Cia kazkokia nesamone.

    Jei siltam yra gerai tai vadinasi viskas gerai, arba cia neisdetai savo problemos tai kaip yra.
    Jei siltam geras tai koks tas tavo geras kiek atm?
    Puikus spaudimas tai jau virs 2 atm. Sitam senam dyzeli motorui.

    Tai jei ant silto yra 2 atm, o ant salto ju nera, tai jau cia sneki pievas tamsta.

  5. #55
    Rolandas
    Svečias


    Kymukas. Atsakau į tavo klausimą dėl spaudimo:
    Šaltam ( o jei tiksliau ilgiau pastovėjusiam ) spaudimas nesukyla, nes neveikia ( blogai veikia ) tepalo atbulinis vožtuvas, kuris laiko tepalą sistemoje. Ir beja, Bosas gerai pasakė, kad jei šiltam spaudimas geras - nereik sukti galvos dėl tepalo spaudimo.

  6. #56
    Kymukas
    Svečias


    galima sutikti tik is dalies nes siltam varikliui tepalas per redukcini isteketu dar greiciau kadangi skystesnis ... o galva sukti reiketu nes saltam varikliui be spaudimo tepalo nera labai sveika ...
    Citata Autorius Rolandas Žiūrėti skelbimus
    Kymukas. Atsakau į tavo klausimą dėl spaudimo:
    Šaltam ( o jei tiksliau ilgiau pastovėjusiam ) spaudimas nesukyla, nes neveikia ( blogai veikia ) tepalo atbulinis vožtuvas, kuris laiko tepalą sistemoje. Ir beja, Bosas gerai pasakė, kad jei šiltam spaudimas geras - nereik sukti galvos dėl tepalo spaudimo.

  7. #57
    Rolandas
    Svečias


    Suk galvą kaip nori, bet taip jau teko matyti ne kartą.
    P.s. Neatidžiai skaitiai, jei taip sakai.

  8. #58
    Kymukas
    Svečias


    tai kaip suprantu mano ideja apie krumpliarati netiko niekam kadangi visi tiek garantuoti teks ardyt be paveiksliuko gal taip ir idomiau o redukcinis aisku nera naujas bet del tiek nenoreciau tiket nes mano antrukui atrode dar baisiau ir tokiu juoku nebuvo paprasciausiai spaudimas siltam pakrites buvo , man kazko persasi mintis apie tepalo siurbli kadangi buvo toks atvejis kai atsileidus skriemuliui nustojo veikt vairo stiprintuvas ir azsidege tepalo lempute isties idomus dalykas, sakysite kad stiprintuvas neturi rysio su tepalo spaudimu taciau... vat todel man ir kilo klausimas apie krumpliarati kuris suka tepalo siurbli...
    Citata Autorius Rolandas Žiūrėti skelbimus
    Suk galvą kaip nori, bet taip jau teko matyti ne kartą.
    P.s. Neatidžiai skaitiai, jei taip sakai.

  9. #59
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Kymukas Žiūrėti skelbimus
    Butent todel as cia ir rasau kad man tai atrodo nenormalu visiskai pritariu tavo mintim bet yra kaip yra visai nenoriu varyti masinos i servisa nes tai neeilinis bajeris ir servisas tamstos irgi, nieko gero man nepasakys o paspelioti puikiai galima ir forume ... nemokamai taigi laukiu geru minciu o apie krumpliarati taip ir neatsakei normaliai ar yra sansu kad jis prasisuktu ant alkunino ar ne? ar gali buti kas nors nudile? as dar neardziau bet tikriausiai reiks tiesiog siaip idomu
    Na jei nusprendei, kad mano servisas nieko nepasakys tai tebunie taip.
    Palinkesiu rasti gera sprendima ir susitvarkyti auto. Sekmes.

  10. #60
    tomas2010
    Svečias


    tai va issiaiskinau iskur tas pypsejimas(kitam poste apie tai rasiau)
    tepalo slegio ner,kol salta tol nepypsi,pasilus pradeda pypset,uzkeli apsukas virs 2tukstanciu praeina pypsejimas.
    kas gali but?siurbliui paskutinioji?imanoma ji remontuot?ar dedasi kitas?
    priestai buvo grandine atsileidus(ir rasiau)po sutvarkymo va islindo tas pypsiukas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •