Puslapis 3 iš 13 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 128

Gija: Trukusi grandine,remontas

  1. #21
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius Remizox Žiūrėti skelbimus
    Tada pamasciau kad gali buti prasukta alkuninio veleno zvaigzdute, nes kiek speju grandine man truko varztui atsisukus, pagavo grandine ji ir uzlauze.... Tada degimo ir nepagausi nes mietka bus pabegus o alkuninis velenas bet kaip gali stovet.
    Failas 336Failas 337Failas 338
    Tai gal šponkė nukirpta.. bet šiuo atveju yra pavojus, kad žvaigždutė ant alkūninio dar prasisuks ir rezultatas bus tas pats, kaip trūkstant grandinei...

  2. #22
    Remizox
    Svečias


    Bet kai ta alkuninio veleno mietka stovi ties 6val. kerta cilindrus. Pasukus per tris narelius, nebekerta. Zodziu sunkus reikalas. Vel galvos skausmas, jei ir prasuko zvaigzdute, viska surinkus gali vel prasukti, bet nera tokios dideles jegos tai neturetu prasukti. Reikes surinkti ir ziureti... :/

  3. #23
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Man toks itarimas kad cia jau kazka prisidirbsi.

    Jei viskas stovi ant mietku niekas nieko nekerta.

  4. #24
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius Remizox Žiūrėti skelbimus
    jei ir prasuko zvaigzdute, viska surinkus gali vel prasukti, bet nera tokios dideles jegos tai neturetu prasukti. Reikes surinkti ir ziureti... :/
    Aš tavo vietoj nerizikuočiau. Nuimčiau žvaigždutę visai ir pasitikrinčiau šponkės būklę. Sakydamas "nėra tokios didelės jėgos" tik save apgaudinėji.

  5. #25
    Remizox
    Svečias


    Citata Autorius Darius77 Žiūrėti skelbimus
    Aš tavo vietoj nerizikuočiau. Nuimčiau žvaigždutę visai ir pasitikrinčiau šponkės būklę. Sakydamas "nėra tokios didelės jėgos" tik save apgaudinėji.
    Tai zvaigzdute stovi ant sponkes - uzsifiksuoja? As galvojau kad ja niekas nelaiko, nes is isores nieko nesimato kad kas nors ja laikytu...

  6. #26
    Remizox
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Man toks itarimas kad cia jau kazka prisidirbsi.

    Jei viskas stovi ant mietku niekas nieko nekerta.
    Ant miektu uzdejus - kerta. Prasukus velena per 3 narelius viskas ok...

  7. #27
    Darius77
    Svečias


    Tiksliai nežinau kokiu būdu užfiksuota ant veleno tavo atveju, bet tikrai turi būti fiksuota. Jei to nebūtų, mietkes dėtų ne ant žvaigždutės, o ant veleno.
    Mano kitoje mašinoje škyvas ant alkūninio nukirpo šponkę, prasisuko ant veleno ir po to išsiplakė skylė gal 5mm didesnė nei alkūninis velenas.... Na čia ne tas škyvas, bet Peugeote 406 ir škyvas ir žvaigždutė užfiksuoti tokiomis pat šponkėmis.
    Paskutinį kartą taisė Darius77 : 2011.10.18, 15:38

  8. #28
    Remizox
    Svečias


    Aisku, teks tada imti zvaigzdute. blogiau nebus kad pasitikrinsiu.

  9. #29
    Remizox
    Svečias


    Niekaip neina pagauti gero degimo. Viena vieta radau bet, labai krato varikli...Gal zinot kai alk. veleno zvaigzdutes mietka stovi ant 6h alk. veleno pirmas cilindras(is prieko stovint varikliui, is kaires i desine) turi butu auksciausiame taske? nes kai padarau pirma cilindra auksciausiame taske(is akies) man mietka rodo 7h kazkur, per 1,5 narelio i prieki. Taip iseina kad zvaigzdute yra prasukta...

  10. #30
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Net zalio supratimo neturiu ka tu ten isdarineji.

    Bandyk laukti kitu komentaru, gal kas supras tai ko tu klausi.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •