Puslapis 11 iš 79 PirmasPirmas ... 9101112132161 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 101 iki 110 iš 786

Gija: Gal turit info apie šiuos modelius?

  1. #101
    diodor
    Svečias


    Bosas ka turi omeni sakydamas nesirinktum? Kad voyageris darbui netinka? Nepatvarus, nepatikimas ar as kazka netaip supratau? Gal tas varijantas ne is geriausiu. Tiek to. Pamirskim ji. Jau seniai domiuosi vienaturiais, geresnes masinos nelabai issivaizduoju kai reikia 7 vietes. Masina taip pat bus naudojama ir kelionem.

  2. #102
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    as sio modelio, del tokios komplektacijos nesirinkciau.
    Apie masina as nieko nerasiau, tai kad i lankas nereikia nuklysti su pamastymais.

  3. #103
    diodor
    Svečias


    Supratau. Tai gi i laukiu patarimu i ka man su mano biudzetu ir poreikiais ziuret. Kokiu metu, koki varikliuka. Svarbu gera pagrinda nusipIrkt.

  4. #104
    algelis
    Svečias


    Na tu pasiskaityk,cia daug apie viska prirasyta.Daug kas priklauso nuo tavo poreikiu.Gal tau ir paprastos komplektacijos uztenka,o gal reikia 3.8 limited,o gal megsti dyzelius?Cia gi kiekvienam savo.Musu cia irgi nuomones issiskiria,yra kas uz benzinus,yra ir "jumzu" fanu

  5. #105
    diodor
    Svečias


    skaitau ir skaitau, vieni giria dyzelius, kiti ne, apskritai cia daug negeru dalyku prirasyta apie tuos dyzelius, nesuprantu. man svarbu vaziuotu ilgai ir maximaliai taupiau, ar ten dyzelis bus ar dujos tas pats. pvz pas mane 1.9 TDi neuzmusamas, super variklis, nieko jam nedarau, tik jau 2 kartus dirzus pakeiciau, ketvirtus metu vazineju. noretusi, kad ir nauja taip pat tarnautu. komplektacija mane dabar nedomina, bandau apsisprest del masinos, o tada jau ieskot tam tikro modelio su gera komplektacija. norisi grando zinoma, nuo ~2000 metu, neapsisprendziu tarp 3.3 ir 2.5 crd, kai pagalvoju, kad dazniausiai vazinesiu po miesta, nuo sviesoforo iki kito sviesoforo, tai norisi kad nuvaziuotas atstumas man kainuotu kuo pigiau, bet tuo prie to pacio neatsisakyciau komforto, t.y. automato, gal nebus ten jau didelis kainos skirtumas nuvaziuotu km? tuo labiau visi labai giria 3.3 tiek varikliu tiek deziu patvaruma paligynus su 2.5
    jei pirkt 3.3 tai geriau ieskot be duju irangos ir detis paciam? nebuvau su dujom susidures, kur atsargini rata dedates?

  6. #106
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius algelis Žiūrėti skelbimus
    Irklai tai nea el.langai,o ka cia galima pertvarkyt ir ka uzdyrbt tai irgi klausimas,nes Brc siaip sau neparduotu uz tokia kaina,kad ir kokios akcijos butu.siaip "leva" komplektacija ir visai tiketina,kad poto noresis ir noresis vis ka nors i ja dadet.
    Aš suprantu, kad irklai yra ne elektriniai langai, bet kad gale ir taip nėra jokių elektrinių langų, tik fortkės elektrinės ir tai nežinau kam jos reikalingos išvis Nu po cheminio valymo palieku šiek tiek praviras ir tiek nauodos
    Aš sakau, kad kaina gera, bet variantas tik pardavimui, nes pastoviai norėsis kažko dadėt arba tiesiog gailėsies, kad nepataupei geresnei komplektacijai. Jei ji turi paslėptą trūkumą - su tuo pačiu trūkumu galima ir parduoti, o parduoti, kai tu esi ne BRC (kurių visi vengia) - žymiai lengviau, todėl dar kartą tvirtinų, kad už 7500Lt nupirkus 2005m mašiną galima uždirbti kokia ji bebūtų (jei su dokais viskas ok).
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  7. #107
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius diodor Žiūrėti skelbimus
    skaitau ir skaitau, vieni giria dyzelius, kiti ne, apskritai cia daug negeru dalyku prirasyta apie tuos dyzelius, nesuprantu. man svarbu vaziuotu ilgai ir maximaliai taupiau, ar ten dyzelis bus ar dujos tas pats. pvz pas mane 1.9 TDi neuzmusamas, super variklis, nieko jam nedarau, tik jau 2 kartus dirzus pakeiciau, ketvirtus metu vazineju. noretusi, kad ir nauja taip pat tarnautu. komplektacija mane dabar nedomina, bandau apsisprest del masinos, o tada jau ieskot tam tikro modelio su gera komplektacija. norisi grando zinoma, nuo ~2000 metu, neapsisprendziu tarp 3.3 ir 2.5 crd, kai pagalvoju, kad dazniausiai vazinesiu po miesta, nuo sviesoforo iki kito sviesoforo, tai norisi kad nuvaziuotas atstumas man kainuotu kuo pigiau, bet tuo prie to pacio neatsisakyciau komforto, t.y. automato, gal nebus ten jau didelis kainos skirtumas nuvaziuotu km? tuo labiau visi labai giria 3.3 tiek varikliu tiek deziu patvaruma paligynus su 2.5
    jei pirkt 3.3 tai geriau ieskot be duju irangos ir detis paciam? nebuvau su dujom susidures, kur atsargini rata dedates?
    3.8 taksavimui po miestą iškart atmesčiau, vis gi važiuojant mieste 3,3 apčiuopiamai ekonomiškesnis (kas beveik nesijaučia trasoje). Sakau iš asmeninės patirties, galimai toks skirtumas dėl skirtingo dujų sureguliavimo. Atsarginis ratas pas mane visada namie O mašinoje turiu balionėlį su tuo spec "makrofleksu". Per 10 metų asmeninių mašinų eksploatavimo atsarginio rato nebuvo prireikę, gal kad laiku pasirūpinu padangų būkle...
    Kadangi ridos nusimato didelės - dujas geriau montuočiausi pats, nurodydamas dujininkams kaip mašina bus eksploatuojama.
    Beje, į legalaus dydžio balioną atsarginio rato vietoje supilsi maksimum 52L dujų, kas reiškia, kad pravažiuosi ~300km mieste. Ar bus patogu taip dažnai važiuoti į degalinę po turėto 1,9TDi?
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  8. #108
    provokator
    Svečias


    nenusivaziuoja man tiek mieste su 50 litru ne daugiau 250 km

  9. #109
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    2.5 CRD mieste kaune reikia 7-8 Ltr(tai dar nuo tech stovio priklauso). 3.3 duju reikia 17 - 19 Ltr.

    Skaiciuokis degaliniu kainomis ir ziurek kas pigiau.
    Cia kaip visad galima ir to ir to pigiau gauti, bet dabar ne apie tai.

  10. #110
    diodor
    Svečias


    na man per 3+ metu keleta kartu prireike atsarginio, kazkokie vaikai buvo nuleide padanga kai palikau masina aikstelei, tvarkingai stovejo, niekam netrugde, dar ir angalius nusuko. ir pradures kazkur buvau.. del patogumo tai gal ir butu koks diskomfortas kiek viena akrta pries darba baka prisipilt, kur kas didesnis butu kur kelionei kas 300-400 km ieskotis degalines, be to girdejau europoje nevisur yra tu duju? vis gi noreciau dyzeli, tik kad prigasdine cia visi su savo komentarais apie ju nepatvaruma, tai net nezinau, sharano irgi pirkt nesinori... bei komplektacija dyzelio kur kas skurdesne.. tai vat tokia dilema

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •