Puslapis 28 iš 79 PirmasPirmas ... 1826272829303878 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 271 iki 280 iš 786

Gija: Gal turit info apie šiuos modelius?

  1. #271
    VanTuZzz
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus

    Realiai tai panasu kad ir sitam rida bus pamazinta
    Beveik 40 tukst.km per metus, pagal mane visai panasu i tiesa. As pats taip vaziuoju. Kita vertus gali buti ir atsukta. Man ten kazkokie popieriai paskutinej nuotraukoj kazkaip be rysio, ir panasu vokieciu kalba nors masina is Prancuzijos.

    O del servesiuko patikimo Vilniuje ar patarsite kas nors? Aciu.

  2. #272
    Neberius
    Svečias


    40k km per metus mano subjektyve nuomone yra jau labai daug. Normalus žmogus savo pomėgiams (kaimukas, ežeriukas, parduotuvė ir t.t.) tiek sunkiai nuvažiuoja. Aišku jei kiekvieną dieną brūžini po miestą tada taip, bet čia jau gaunasi darbinė mašina. Prancūzijoje dar galimas variantas highway mileage kas mano nuomone yra žymiai mažesnis blogis nei miesto stabdis/gazas.

    Dėl serviso Vilniuje gal ką daugiau senbuviai pasakytų. Aš žinau tik tokį Arvydą (kontaktus gali rasti šitame forume), bet jis daugiau draugauja su elektra ir jo nuomonė apie dyzelį yra stipriai neigiama .

  3. #273
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius VanTuZzz Žiūrėti skelbimus
    O del servesiuko patikimo Vilniuje ar patarsite kas nors? Aciu.
    Pabandyk pasukti cia...
    http://www.ratuvisata.lt/lt/kompiute...iu-diagnostika
    Cia dirba mano geras draugas,darbininkai ten neblogi.,kainos realios + turi gera skaneri(auto kompa su proga) Tai galesi ten patikrinti ir savo auto ir del ridos issiaiskinsi

  4. #274
    VanTuZzz
    Svečias


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    Pabandyk pasukti cia...
    Tai galesi ten patikrinti ir savo auto ir del ridos issiaiskinsi
    Aciu AERO_DD.

    Neberius
    Arvydas turi neigiama nuomone apie 2,5 ar 2,8 dizeliukus ar apskritai? O pats tamsta matau su dizeliniu vazinieja, ir kaip pacio nuomone apie dizeli?
    Aciu uz Arvyda , paieskuosiu.

  5. #275
    Amerikonas
    Svečias


    Sveiki visi,
    esu naujas šiame forume. Nusprendžiau įsigyti Voyager automobilį. Daugelis bando atkalbėti nuo jo, na labiau nuo kuro sanaudų, bet... Nuo to laiko kai teko juom pavažiuoti, pavairuoti, kito nesinori. Tiesa prieš tai vairavau zyzelinį golfa 4, tia šitas daiktas, kaip jūs vadinate "vonia", pasirodė man tikras džekuzi Daug naudingos info radau šiame forume, dabar jaučiuosi apsišvietes apie šias mašinas, šiek tiek nu Dėkui forumui. Bet kaip bebūtų gailą, nuo pirkimo katės maiše nėra niekas apsaugotas. Tad klausimėlis. Gal kam teko apžiūrėti šį modeliuką http://www.autogidas.lt/chrysler-tow...125126121.html ? Kokie jo +/-? Šiaip pinigų galvojau skirti apie 13000 tautiškų, bet tokios komplektacijos modeliui nepagailėčiau kiek prašo, jei tvarkingas. O dar derybos... Žodžiu ieškausi IV-tuko, su dujom taškinėm, 3,8 varikliukas ir kuo pilnesnė komplektaciją. Gal šiaip kas ką rekomenduosit?

  6. #276
    wongas
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Gal ir nieko, bet mane erzina - kai dodge parduoda kaip chrysler Faktas, kad tas pats....bet

  7. #277
    Amerikonas
    Svečias


    Turiu tokią mintį, kad gal po įvykio priekinis bamperis pakeistas į Dodge. Nežinau ar tai įmanoma, bet jei jie visi vienodi, tai gal uždėjo tą ką gavo.
    Vilnius gan tolokai, būtų įdomu išgirsti nuomonę žmogaus kam teko jį čiupinėti. Planas dar būtų toks, susirinkti dominančius skelbimus ir savaitgalį padaryti turne po Lietuvą.

  8. #278
    Vitalijus 771
    Svečias


    Tai tada turejo ir galini dangti keisti, ir lietus ratus,manau, kad viskas originalu. Cia Dodge grand caravan SXT, jo komplektacija pilnesne negu tiesiog Grando. Jis buvo priskirtas prie T&C kad daugia perziuretu skelbima.

  9. #279
    Amerikonas
    Svečias


    Gal galite nukreipti kur galėčiau rasti šituos komplektacijų žymėjimus? Pagal raides, kad būtų aišku kas toje mašinoje turi būti.

    P.S. Kodėl neprisijungęs nematau savo parašytų žinučių?

  10. #280

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •