Puslapis 4 iš 79 PirmasPirmas ... 234561454 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 786

Gija: Gal turit info apie šiuos modelius?

  1. #31
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sharas Žiūrėti skelbimus
    ir dar paskutinėj eilėj yra skirtingos sėdynės? Aš kol kas žiūriu tik, kad antroj eilės būtų ne suolas, o atskiros sėdynės. Ech... pasitvirtina patarlė, kad kuo giliau į mišką tuo daugiau medžių .
    ira ,jos atrodo kaip suolas bet lankstosi ir isiima kaip dvi.tik manau taip jau nepritaikysi kad butu viskas viename

  2. #32
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    tikrai taip ,nuo europinio.ir greiciausiai kad keleivio sedyne valdoma mechaniskai
    Na to konkretaus skelbimo atveju ji arba elektrinė (jeigu pajungta), arba nevaldoma visai
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  3. #33
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sharas Žiūrėti skelbimus
    kol kas LIMITED'o neįperku, jei patiks važinėt su paprastensiu, tai po kelių metų bus galima ir LIMITED'ą nusipirkt . Jūs kaip važinėjantys Voyager'iais pasakykit kokie privalumai jums yra svarbiausi ir sunkiai įsivaizduojat, kad galėtumėt be jų apsieit. Aš manau, kad apseisiu be daug privalumų, nes kol Toyota turi tik el.langus ir kondicionierių (manau visi Voyager'iai, tai turi tikrai).
    Aišku odinės sėdynės būtų gerai, nes su mažu vaiku lengviau prižiūrėt, bet mačiau jas tik Limited komplektacijoj, kurių kainos man dabar per didelės.
    ir dar paskutinėj eilėj yra skirtingos sėdynės? Aš kol kas žiūriu tik, kad antroj eilės būtų ne suolas, o atskiros sėdynės. Ech... pasitvirtina patarlė, kad kuo giliau į mišką tuo daugiau medžių .
    Paskutinės eilės sėdynės būna atskiros ir paprastoje LX komplektacijoje, va maniškio senojo nuotrauka:
    IMG00368-20110329-1150.jpg
    Odiniuose salonuose amerikoniškuose berods suolų išvis ir nebuvo - pataisykit, jei klystu.
    Suolo panešti vienam neįmanoma (neteko bandyti, bet paprakaituoju kol atskiras į rūsį vienas nunešu).
    Daugiau iš privalumų kasdien džiaugiuosi klima (tiesiog nereikia nieko reguliuoti įsėdus į mašiną, daugiau mašinų be klimų niekada nepirksiu - na nebent visai prasatai bus, bet geriau senesnę su klima). Be odos galėčiau ir apsieit.
    Durys nuo pultelio valdomos labai patogu, kai rankos užimtos, galinį dangtį tik nuo pulto atidarinėju, kad rankų neišsipurvinti
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  4. #34
    renka
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Speju, cia salonas nuo europinio.
    pas mane LImitedas ir amerikinas,bet gale ir suolas

  5. #35
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Na gal ir buvo tokių variantų, bet jie reti.
    Bet kokiu atveju suolai yra blogis. Pvz dabar važinėju dvi sėdynes išvis palikęs rūsyje, jeigu reikia, iš galo atskiras nesunkiai permetu į vidurinę eilę. O suolą pastumdyti vienam jau daug sudėtingiau.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  6. #36
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius sharas Žiūrėti skelbimus
    Jūs kaip važinėjantys Voyager'iais pasakykit kokie privalumai jums yra svarbiausi ir sunkiai įsivaizduojat, kad galėtumėt be jų apsieit.
    Esminis man asmeniskai privalumas - VAN'o erdve ir universalumas visiems gyvenimo atvejams. Isemus paskutines 2-vi eiles sedyniu - salono turis gaunasi kaip kokio VW Transporter (beveik..) Paprastai, kaip ir Gytman, vazineju be 3-ios eiles. Kadangi as asmeniskai naudoju darbo reikalais ji - nebuvo atvejo, kad kas butu netilpe pakrauti.... Svoriai pas mane nedideli, svarbu yra turis.
    Apie "poniska" vaziavimo komforta as jau nekalbesiu...

    Reziume: komfortabilus automobilis su dideliu rezervu "darbui prie ukio"

  7. #37
    sharas
    Svečias


    Sveiki,
    dar kas pramuškit vieną vin koda - 2c4gp44322r637342 arba parašykit iš kokio puslapio randat info .
    Kur Šiauliuose geriausia būtų tikrint Chrysler prieš perkant. (Koks servisas ir tikslus adresas, nes Šiauliuose visiškai nesigaudau...)

    Didelis dėkui, tikiuosi, kad viskas bus OK ir atgal į Vilnių grįšiu jau su Chrysler

  8. #38
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sharas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    dar kas pramuškit vieną vin koda - 2c4gp44322r637342
    Parduotas 2002 CHRYSLER TOWN & COUNTRY šiais metais copart aukcione balandžio mėn. Nuotraukų nėra, tačiau rašo kad pažeistas visur
    ACV: $10 400 USD
    Repair Cost: $0 USD
    Title State/Type: FL CERTIFICATE OF TITLE
    Odometer: 49 094 ACTUAL
    Primary Damage: ALL OVER
    Secondary Damage:
    VIN: 2C4GP44322R637342
    Body Style: EXTENDED SPORT VAN
    Color: BLUE
    Engine: 3.3L 6
    Drive: FRONT-WHEEL DRIVE
    Cylinders: 6
    Fuel: FLEXIBLE
    Keys: YES

  9. #39
    sharas
    Svečias


    įdomiai...pardavėjas sakė, kad jau 5 metus važinėjęs lietuvoje...

    na bet svarbiausia aišku bendra būklė, svarbu, kad tvarkingai suremontuotas būtų

  10. #40
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sharas Žiūrėti skelbimus
    įdomiai...pardavėjas sakė, kad jau 5 metus važinėjęs lietuvoje...

    na bet svarbiausia aišku bendra būklė, svarbu, kad tvarkingai suremontuotas būtų
    Facility:
    FL - WEST PALM BEACH
    Sale Date: 11/04/04
    Sale Time: 12:00 PM EST
    Panašu kad suklydau lietuviškai datą pažiūrėjęs, 2004 tada metais parduotas
    Siūlyčiau pagal numerį dar ir regitros duomenų bazėj patikrint

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •