Puslapis 74 iš 79 PirmasPirmas ... 24647273747576 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 731 iki 740 iš 786

Gija: Gal turit info apie šiuos modelius?

  1. #731
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Kazkaip labai jau blizga juodis, bet uz juodį

  2. #732
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Sidabrinis, pagal mane, buvo daužtas į priekį dešinę pusę. Labai jau bamperis ir žibintas negražiai stovi. Dar žibintai nelabai skaidri... Man jis kažkaip gąsdinantis tokį net ne žiūrėčiau. Juodas pagal viska geras, nieko blogo nematau. Tokius reikia žiūrėti ir tikrinti!

  3. #733
    renka
    Svečias


    Savo ruosiuos pardavinet .pries pusmeti nupirktas su dezes defektu.is Olandu.2005 sidabrinis limited.vebasta programuojama.pakeistas termostatas.visi dirzai.tvarkytas sau.bet nelimpa man dyzelis is po benzininio

  4. #734
    tunks
    Svečias


    kretingoj aikstelej daug masinu turi, bet kai reikia rasti ka gero tai nieko normalaus, arba reik pataikyt kai nauja partija uzveza. bendras aiksteles ispudis tai kevalai uzkeltom kainom. cia tiek svogeris kai rinkosi sau nieko gero nerado, tiek as kai ieskojau irgi nieko normalaus. nors meriva musu seimoj berods is tos aiksteles yra, daug masinu sunku atsimint kas is kur rupesciu su ja lygiai nulis metus laiko jau.

  5. #735
    Valdenzo
    Svečias


    Aciu, kad nepasididziavot, dekingas uz nuomones. Vaziuosiu gyvai ziuret.

  6. #736
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2012.04.04
    Vietovė
    Kauno apskritis
    Įrašai
    41
    Reputacija
    1


    Sidabrinis bus iš Švedijos, Danijos ar kitų šaltų kraštų...

  7. #737
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius GGT Žiūrėti skelbimus
    Sidabrinis bus iš Švedijos, Danijos ar kitų šaltų kraštų...
    Nemanau kad iš Danijos. Ten voyageriu visai nedaug ir jie dauguma tuščios komplektacijos. Nes ir taip už tokią masina bus draudimas ir kiti paemos dideli o dar skaičiuojama ir komplektacijos tai tikrai ne iš ten. O dar ir rida. Ten jeigu ir parduoda auto tai vid rida būtų apie 250., 300 ir 400k km.

  8. #738
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Sidabrinio pagal metus per senas magas
    Jei nėra RB3 (navigacija), prie kurio gali būti ir DVD keitiklis, tai magas pagal metus normalus, REK nuo 2005m. būtent europiniuose toks ir buvo, prie jo dar ir 6CD keitiklis pridėtas, iki 2004-2005 dar CD+MC komplektavo.

    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    Sidabrinis, pagal mane, buvo daužtas į priekį dešinę pusę. Labai jau bamperis ir žibintas negražiai stovi. Dar žibintai nelabai skaidri... Man jis kažkaip gąsdinantis tokį net ne žiūrėčiau. Juodas pagal viska geras, nieko blogo nematau. Tokius reikia žiūrėti ir tikrinti!
    Įdomus pastebėjimas, nežiūrint to, kad vairuojame "amerikonus" nupirktus už Atlanto aukcionuose "be jokio įlenkimo", bet europietis turi būti idealus

    Citata Autorius GGT Žiūrėti skelbimus
    Sidabrinis bus iš Švedijos, Danijos ar kitų šaltų kraštų...
    Pagal galinio numerio rėmelį, reklamuoja Švedijos automobilių prekybos firmą https://www.blocket.se/saffle-bilar
    1. Chrysler Town & Country 3,8 Limited 2007 --- 2. Dodge Caravan 3,3 SE 2004 --- 3. Dodge Caravan 3,3 SXT 2005

  9. #739
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Raivo man svarbu kaip sutvarkyta auto po avarijos. Kad buvo daužtas čia norm bet kad kreivas (labai) priekis tai siaubas.

  10. #740
    Salid
    Svečias


    Sveiki, kaip ir daugumai cia prireike didesnes masinos, pradejau dairytis minivenu ir atklydes i sita foruma nesprendziau ieskoti Grand Voyager. Biudzetas nera didelis, noreciau i 2k euru itilpt. Zinau, kad dyzelis peikiamas, bet uzkliuvo akis uz sio skelbimo.
    https://m.autoplius.lt/skelbimai/chr...o=4000&first=1
    Kaina gera atrodo gerai, rudziu taipogi normos ribose, jei variklis bent kiek gyvas butu puiku. Gal forumo vilku patyrusi akis koki negeruma cia mato?
    Paskutinį kartą taisė Salid : 2019.04.11, 08:25

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •