Puslapis 12 iš 19 PirmasPirmas ... 21011121314 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 111 iki 120 iš 190

Gija: Priekiniai žibintai, priešrūkiniai, jų reguliavimas

  1. #111
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Ne visai temon, bet apie apšvietimą...
    Pirmiausiai tai bajeris su stop žibintais...Po savaitės eksplotavimo staiga supratau, kad važinėju be stop signalo.Pakraupau.....Nedega nei vienas... Nu galvoju, bus kažkas rimto, juk trys lempos..Ir pradedu nuo saugiklio - geras. Stabdžių jungiklis - geras....Galiausiai atsidarau faras - vualia. Sudegę visos trys...
    Ta proga klausimas: gabaritai gale yra po dvi lempas ar aš kažko nesuprantu ? Suku tą ratuką į pirmą padėtį, gale žiebiasi ta lemputė kuri kartu yra ir stop signalas....ir dar viena apačioj. Ir dešinėj pusėj šviečia normaliai, kairėj taip puse galios....Kažkas čia ne taip. O priešrūkines jungiant gale niekas nešviečia....

    Labai reiktų elektros schemos...Kol kas nepavyko rasti.

    Prieky faros gražios, šviečia lyg ir neblogai....Bet aukščio reguliavimo tai neturi. Motoriukų nėr, nors salione kažkokia krutilka yra...Kas manęs laukia per TA ? Bus gražu, kai pasirodys kad šviečiu amerikietiškai....Nors pardavėjas dievagojosi kad anos europinės.......
    Beje, vos nepamiršau, ko čia užėjau...Prietaisų skyde tachometro ir termometro rodyklės tamsoj gražiai raudonai šviečia...O spidometro ir kuro matuoklės skendi tamsoje....Kaip ten tas rodyklių pašvietimas padarytas? Fonas tai apšviestas visas...
    Prieky faros

  2. #112
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    Sveiki
    prie lempų radau tokį xenon blokelį, gražiai kultūringai pritvirtintas.
    Ar tai originalus ar vis tik kiniškas tuningas buvo darytas?

    WP_20151102_001.jpg

  3. #113
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Kiniskas.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  4. #114
    Gintas252
    Svečias


    Rimazz - isirasyk profilyje savo dabartini auto , o ne reklama .
    Jei tavo vojus 2002 - 2007 tai kiek spejau suprasti gale nepravestas(gamykloje) vienas mase laidas , plius pas tave ten kazkas nekontaktuoja , todel ir turi nesusipratimu (stabdziai,gabaritai,priesrukines) . Tiesa pasakius as netikrinau praktikoje manasis sviecia viskas kolkas , bet teko girdeti kad truksta vieno mases laido . Tas pat variantas kai nesviecia salona kaire puseje prie vairo ten kur jungiklis: trumpos,ilgos,priesrukines - ten neapsviesta taip pat del vieno mases laido nebuvimo .
    Paskutinį kartą taisė Gintas252 : 2015.11.02, 22:12

  5. #115
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Pataisiau profilį...Pamiršęs buvau...Su tais galo žibintais jau nupušt baigiu. O esu kaip ir elektrikas....
    Stop signalai - pakeičiau lempas ir pretenzijų nėr. Dar be problemų veikia posūkiai ir atgalinės eigos žiburiai....
    O vat gabaritai...Ir , kaip įtariu, priešrūkiniai (apatinė 21W lempa)....tai jptvjmtj....
    Vakar...Jungiu tik pažibinčius - dešinėj pusėj dega viršutinės lempos 5W siūlas (na pažibintis...) ...ir apatinė lempa (man tik šiandien dašilo, kad tai priešrūkinė)...turbūt. Kairėj pusėj - tas pats, tik abi lempos dega kaip ir puse galingumo...Junginėjimas to sukiojamo jungiklio į kitas padėtis nieko nekeičia...Tik įsijungia priekio priešrūkai...
    Po to buvau atjungęs akumą ...dėl kitų priežasčių...
    Šiandien..Įjungus pažibinčius - Kairėj pusėj šviečia viršutinės lempos 5W siūlas (normalus pažibintis) ...ir šviečia normaliai, ne puse galios. Apatinė lempa nešviečia niekaip ir niekada. Dešinėj - kaip ir vakar, šviečia abi, apatinė neišsijungia niekaip...Kas per bl???
    Praskambinau abi lempų plokštes ir fiškes...Kas parodė va ką. Minusas yra bendras posūkių, stop, atbulinio ir pažibinčių lempoms. Pažibinčių ir priešrūkinio lempų pliusai yra sujungti į vieną, o priešrūkinio minusas yra visiškai atskiras....
    Tai gaunasi, kad jau įjungus pažibinčius, priešrūkinė lempa jau turi pliusą....Klausimas tame, kas jai paduoda minusą? Ar nebus ir galinėms šviesoms , kaip ir priekinėms koks tai elektroninis priblūdas, kuris ir knisa man protą....Kaip reikia elektros schemų...o nerandu...ir paieškoms laiko trūksta.
    O ten, kur sakai, tikrai pas mane neapšviesta....Būtų įdomu sužinot smulkiau apie tą trūkstamą masės laidą......

  6. #116
    Gintas252
    Svečias


    Cia apie musu sviesu perjungejo apsvietima (ru) .:

    https://www.youtube.com/watch?v=7G4z4YuL4cI

  7. #117
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius Gintas252 Žiūrėti skelbimus
    Cia apie musu sviesu perjungejo apsvietima (ru) .:

    https://www.youtube.com/watch?v=7G4z4YuL4cI
    Jis ten ir daugiau dalyku prifilmaves.
    Neblogas linkas nemazai kam pravers.

  8. #118
    milenijums
    Svečias


    Citata Autorius Šoferis Žiūrėti skelbimus
    kas gali patart kur lempute nusipirkti i priesrukines ten berods h 10
    ar galit kas patvirtinti kad priesrukiniu lemputes tikrai h10, nesinori ardyti kad paziureti ar nupirkti netokias kokiu reikia
    p.s. voyager 2002 is italijos

  9. #119
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gintas252 Žiūrėti skelbimus
    Cia apie musu sviesu perjungejo apsvietima (ru) .:

    https://www.youtube.com/watch?v=7G4z4YuL4cI
    Keičiausi šviesų perjungimo apšvietimo lemputes,bet papildomo masės laido i veidrodėlių reguliavimo mygtuka dadėt nereikėjo,sužibo ir taip.

  10. #120
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    ...Gal netyčia pas ką mėtosi faros aukščio reguliavimo (leveling) 'vykdomasis mechanizmas" ??? Varikliuku jį vadinti būtų neteisinga...Savo kairę farą ką tik išsiardžiau....Gatavas. Kažkokia mikroschema ten išsitaškiusi... pats varikliukas sveikas...O aš tikėjausi, kad varikliukui šepetėlius tik padarysiu....

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •