Puslapis 4 iš 16 PirmasPirmas ... 2345614 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 190

Gija: Priekiniai žibintai, priešrūkiniai, jų reguliavimas

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius milenijums Žiūrėti skelbimus
    opa, tai dabar jau du galimi variantai - tai matau tikrai teks ardyti, na bet dekui kad privertet suabejoti - patikrinsiu ir zinosiu 100%
    ant pačio žibinto turi būti žymėjimas
    Born in USSR

  2. #2
    Šoferis
    Svečias


    sveiki kas papasakos kaip isimti galini gabarita nu bijau sulauzyti gal ne i tema bet vistiek prie elektros

  3. #3
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    zinau sita beda.isilydes stopas is vidaus .sita lempute vistiek negera tai sulauzyk.o tada su peiliu ar dilde padidink skyle plasmasej nes ji deformavosi ir neislenda

  4. #4
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    prie lempos bamperi siek tiek paspausti zemyn ir imt pradeti nuo sparno puses

  5. #5
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    o gal tada lengviau,greiciau ir pigiau atsukti tris varztus nuimti zibinta ir pakeisti lempa. Nei kazka suluzti. Ir vaziuoti pora dienu be sviesos todel, kad nuimti nenoriu ir palauksiu kol gausiu gera pataryma....
    P.S.
    o iki siol galima uz KET pazedima del sviesos ir bauda gauti...
    P.P.S.
    o kad paskui (kai nuimei zibinta) nereikejo reguliuoti zibinta,galima pazymeti kur stovejo varztai(nes jie irgi turi biske laisvuma) ir viskas.....

  6. #6
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    turbut kai tau salta krapstytis tai manai kad mes tau per foruma pakeisim ar susildysim.varai i servisa duodi keles kapeikas ir pakeis jeigu pats tingi,ir nereikes savaite rasineti kad nesugebi lemputes pasikeisti

  7. #7
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.15
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    turbut kai tau salta krapstytis tai manai kad mes tau per foruma pakeisim ar susildysim.varai i servisa duodi keles kapeikas ir pakeis jeigu pats tingi,ir nereikes savaite rasineti kad nesugebi lemputes pasikeisti
    Nieko as nesitikiu. Uzdaviau paprasta klausima, jug tam ir yra forumas. Jeigu sunku patarima duot naujokui, ar siaip nera nuotaikos, tai gal geriau isvis nieko nerasyt... Aciu uz demesi, nebetrugdysiu Jusu del savo menku bedu, labai atsiprasau uz sutrugdyma, tikiuosi nei vienas pirstas nenukrito berasant atsakyma...

  8. #8
    Šoferis
    Svečias


    nesunkiai ir buferi nuimt prie lempos 2 varsteliai posparny atsileidi irten da 2 varsteliai is kiekvienos puses

  9. #9
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    na aisku kad nesunku atrasyti ,tiesiog matosi kad nelabai supranti apie ka bazaras ir tingi iseit ir naturoj paziurejes pasistenkt suprast ka nors.

  10. #10
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.15
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    na aisku kad nesunku atrasyti ,tiesiog matosi kad nelabai supranti apie ka bazaras ir tingi iseit ir naturoj paziurejes pasistenkt suprast ka nors.
    Nu bet tu idomus egzempliorius Tu gal perskaityk kas buvo rasyta dar karta, gal tada kitaip matysis.
    Pasikeiciau as ta lempute jau seniai. Viska dariau kaip ir pries tai, bet kazkaip pavyko isimt lempa Dabar yra kita beda. Arteja technikine, tai apsiziurejau, kad priesrukines gale nedega. Klausimas: Ar abiejose pusese jos turi degti? (pvz mano merse tik vairuotojo pusej yra priesrukine, nors abiejose pusese lempos vienodos.) Ir kurioj vietoj yra saugikliai? Manau nuo ju reikia pradet. T&C 2005
    P.S. vejas666 atsakinet nebutina...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •