Puslapis 4 iš 19 PirmasPirmas ... 2345614 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 190

Gija: Priekiniai žibintai, priešrūkiniai, jų reguliavimas

  1. #31
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    P.S.
    o iki siol galima uz KET pazedima del sviesos ir bauda gauti...
    Citata Autorius MariusL Žiūrėti skelbimus
    Del baudos, tai nemanau, kad israsytu, ispetu ir tiek.
    Kol kas priesrukines isijunges vazineju..
    Su malonumu jie paima 100 Lt kai 1 lempa nedega. Jei neįjungęs visai, tai įspėja, nes tipo: "žioplas, pamiršai, bet įjungei ir viskas ok". O kai 1 nedega - techniškai netvarkingas auto...
    Bet kai priešrūkinės įjungtos - gal ir pagelbės, yra ten kažkoks punktas KET apie priešrūkines, kai neveikia pagr žibintai.

  2. #32
    Šoferis
    Svečias


    nesunkiai ir buferi nuimt prie lempos 2 varsteliai posparny atsileidi irten da 2 varsteliai is kiekvienos puses

  3. #33
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.16
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    turbut kai tau salta krapstytis tai manai kad mes tau per foruma pakeisim ar susildysim.varai i servisa duodi keles kapeikas ir pakeis jeigu pats tingi,ir nereikes savaite rasineti kad nesugebi lemputes pasikeisti
    Nieko as nesitikiu. Uzdaviau paprasta klausima, jug tam ir yra forumas. Jeigu sunku patarima duot naujokui, ar siaip nera nuotaikos, tai gal geriau isvis nieko nerasyt... Aciu uz demesi, nebetrugdysiu Jusu del savo menku bedu, labai atsiprasau uz sutrugdyma, tikiuosi nei vienas pirstas nenukrito berasant atsakyma...

  4. #34
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    na aisku kad nesunku atrasyti ,tiesiog matosi kad nelabai supranti apie ka bazaras ir tingi iseit ir naturoj paziurejes pasistenkt suprast ka nors.

  5. #35
    Akela
    Svečias


    Radau problema
    Tas laidas, kur ateina i lempa, nuvesta taip hrienovai, kad cia kogero visiem ateiti bus ta problema. (Nors gal pas jus kitiap). Jis pas mane buvo pratrintas i radiatoriaus laikancia plastmase. Vienas laidas (ilgu sviesu)- kiaurai, kiti 3 dar tik pazeisti. Kitoje puseje ziurejau viskas padaryta zmoniskai.

  6. #36
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.16
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    na aisku kad nesunku atrasyti ,tiesiog matosi kad nelabai supranti apie ka bazaras ir tingi iseit ir naturoj paziurejes pasistenkt suprast ka nors.
    Nu bet tu idomus egzempliorius Tu gal perskaityk kas buvo rasyta dar karta, gal tada kitaip matysis.
    Pasikeiciau as ta lempute jau seniai. Viska dariau kaip ir pries tai, bet kazkaip pavyko isimt lempa Dabar yra kita beda. Arteja technikine, tai apsiziurejau, kad priesrukines gale nedega. Klausimas: Ar abiejose pusese jos turi degti? (pvz mano merse tik vairuotojo pusej yra priesrukine, nors abiejose pusese lempos vienodos.) Ir kurioj vietoj yra saugikliai? Manau nuo ju reikia pradet. T&C 2005
    P.S. vejas666 atsakinet nebutina...

  7. #37
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    KAs liecia priesrukinius cia visoms masinoms turi degti vairuotojo puseje butinai.
    Tarkim jei dega tik keleivio puseje TA nepraeisi. Taigi jei dega keleivio puseje turi butinai degti ir vairuotojo.
    Taciau jei dega tik vairuotojo o keleivio puseje nedega TA praeisi.

    Manau suprasi ka rasiau

  8. #38
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.16
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Supratau O kur saugikliai randasi? Nes neivienas nedaga, tai kazkaip keista butu jei abi lemputes perdegusios butu.

  9. #39
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius MariusL Žiūrėti skelbimus
    Supratau O kur saugikliai randasi?
    Chebra, nepradedam pindeti
    Yra marios info (diskutuotos isdiskutuotos temos, manual'ai, cia "kalnai" info: http://old.voyager.lt/ pasiskaitom

  10. #40
    raimmis
    Svečias


    o tai lempos europines ar statckos , nors ar seip ar taip saugikliu nebus, nebent kas perdarinejo tai gal sudejo

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •