Puslapis 2 iš 8 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 77

Gija: koks tepalas tinka 3.8 t&c 2001 dujos

  1. #11
    darėnas
    Svečias


    o kada pradėsit skirt tepalo kokybines speifikacijas nuo klampuminių?.....

  2. #12
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    na tai ten ir costrolis 5-40apsiputojes ir daug kitu.pilk tu ka tik nori visvien ant s... uzsirausi.jug pilna padirbinetoju kurie tau is tos pacios backos pakrikstins kokiu tik nori vardu ta tepala.bapkes padirba o cia kazkokiu etikeciu su bakeliais nepadaro manot

  3. #13
    TomasK
    Svečias


    Citata Autorius intar Žiūrėti skelbimus
    placiau gal galima? kazkodel is vokieciu masinos parvaziuoja su rida 500k/km ir daugiau, o visuose sintetika uzpylta. gal nedurnesni jie uz mumis? siu metu tepalu katalogus paziurejus: i mano treciuka dar pora metu atgal katalogai rode pusiau sintetika, o dabar jau beveik visi rimtesni gamintojai roda sintetika. matomai tobuleja ir mokosi pasaulis. kazin ar labai jau su tuo 100lt ant 10k/km pritaupysi?
    Paskaityk Darėno postą...

  4. #14
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius darėnas Žiūrėti skelbimus
    o kada pradėsit skirt tepalo kokybines speifikacijas nuo klampuminių?.....
    Gal zinai buda, kaip namie jas pamatuoti ir patikrinti, ar gamintojas teisingai nurodo? Specifikacija yra nieko daugiau nei popieriaus lapas, kuriame surasytu dalyku neimanoma/neapsimoka patikrinti. As visokias specifikacijas ir DNV sertifikatus koreguodavau taip, kaip man reikejo, ir niekas niekada nebande abejoti ju tikrumu

  5. #15
    darėnas
    Svečias


    Thumbs up

    o tu namie viską patikrini?...
    ir pakeisdavai specifikacijas gamintojo puslapiuose?...

    tai jaučiu pili M8 ir nesuki galvos?....

  6. #16
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Netikrinu nieko namie, bet ir i jokias charakteristikas neziuriu. Pagal jumis, tai ir triusikus ir kojines reiketu su sertifikatais pirkti kad kiausai nesustu. Zmones aklai skaitantys visokius popiergalius ir besivadovaujantys jais is esmes yra anonistai.
    Specifikacijas ir sertifikatus sekmingai klastodavau pateikdamas popierius viesuju pirkimu konkursams.
    M8 pildavau, ir nesukdavau galvos i atitinkama masina pries 16metu. Ka jus gerbiamasai tada pildavote? Solidola i dvirati?

  7. #17
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    sakyčiau nuo 17 posto pjaunat ne į temą

  8. #18
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    mažeikiai
    Įrašai
    202
    Images
    2
    Reputacija
    1


    keiciausi tepalus castrol sintetinius, tai dabar jie zalios spalvos kad nebutu halturos.
    2004. 2,8crd lx ne viskas grazu, kas i papus panasu

  9. #19
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Į 3,3 2001m pyliau 10w40 net nesusimastydamas. Ant dienų keisiu tepaliukus dabartiniam 3,8, bet dar nesu apsisprendęs 5w30 ar 10w40 pilti. Yra nuomonių, kad labiau išdilusiems varikliams netgi nepatartina pilti sintetikos, nes tepalo sluoksnis per plonas, ko pasekoje tepimas netgi prastesnis nei 10w40. Mano atveju tikra rida 113 kilomylių. Su ta mašina tikrai nenuvažiuosiu daugiau nei 50k km per keletą metų (važiuosiu iki 10-15k per metus, nes tai trečia mašina šeimoj), kol nusibos ir parduosiu. Tai ar verta man permokėti už brangesnę alyvą ir ką aš išlošiu???
    Gal galite tą nuorodą pakartoti, kur 10w40 yra pražūtinga varikliams?
    Ka nori ta ir pilk as tikrai ne tam kad kazka bandyciau itikinti.
    Tiesiog parasiau pastebejimus is daugelio remontu. Kai budavo vienoki ar kitoki tepalai su kuriais maziausiai bedu buvo jau paminejau.

  10. #20
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Intar, kiekvienos išlaidos turi būti pasveriamos, nesvarbu ar tai 100Lt, ar 10lt. Kaip jau minėjau, yra ir nuomonių, kad su sintetika galima netgi pakenkti, o dar už tai primokėti
    O ką rašo auto gamintojas savo manuale - yra skirta naujam ar apynaujam automobiliui. To betruktų, kad manuale dar būtų instrukcija, kaip aptarnauti automobilį po to, kai jis atšventė savo 10m jubiliejų

    Beje, mano mašina atvažiavo iš JAV su 5W30, yra lipdukas ant stiklo, dar rida net nesukako keitimui
    Jei patinka kazkokios nuomones tai jas ir rinkis. Cia su klavietura jokiu didesniu irodymu niekas tau nepateiks. Tolesnis rasinejimas tai tik laiko svaistymas.
    Kiekvienas renkasi pagal tai kaip jam atrodo geriausiai. Tau to ir linkiu.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •