Puslapis 2 iš 8 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 77

Gija: koks tepalas tinka 3.8 t&c 2001 dujos

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Pagal tuos vaizdus, tai geriausias tepalas ''Lukoil Super premium'' ar koks ten, o po jo rikiuojasi kiti rusiski tepalai

    Siaip sie vaizdai realiai nieko nepasako nie apie tepalo savybes, nei apie ju geruma. Pas mane variklyje, pakeitus tepala, jau po 3000-4000km susidaro pilna balto marmalo, nes vaziuojamas atstumas per diena yra dazniausiai 2x600m. Net variklis nespeja isilt.

  2. #2
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Bosai, ne paslaptis kam kuriami reklaminiai blogai, panašios temos ir t.t., net pats esu tą daręs reklamos sumetimais
    Domina labiau asmeninė patirtis, o ne rusų reklamščikų paistalai. Juk teko ardyti turbūt ne vieną dešimtį variklių - ar tikrai matosi tendencija, kad nuo 10w40 kaupiasi tas "dumblas" ir t.t.? O gal tiesiog tose mašinose, kur supilta sintetika tiesiog labiau laikomasi aptarnavimo intervalų, nes savininkas akivaizdžiai netaupo savo automobilio priežiūrai ir daro tai atsakingiau?
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  3. #3
    Girinis
    Svečias


    Visiškai teisingai, kad reik keitimo intervalo laikytis. O diskusija verta nulio, jei neturi laboratorijos ir mašinos ekstemaliom sąlygom nežadi varinėt pastoviai..
    Pili ir nežinai iš tiesų ką- tai kam drąskytis..

  4. #4
    darėnas
    Svečias


    o kada pradėsit skirt tepalo kokybines speifikacijas nuo klampuminių?.....

  5. #5
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    na tai ten ir costrolis 5-40apsiputojes ir daug kitu.pilk tu ka tik nori visvien ant s... uzsirausi.jug pilna padirbinetoju kurie tau is tos pacios backos pakrikstins kokiu tik nori vardu ta tepala.bapkes padirba o cia kazkokiu etikeciu su bakeliais nepadaro manot

  6. #6
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    na tai ten ir costrolis 5-40apsiputojes ir daug kitu.pilk tu ka tik nori visvien ant s... uzsirausi.jug pilna padirbinetoju kurie tau is tos pacios backos pakrikstins kokiu tik nori vardu ta tepala.bapkes padirba o cia kazkokiu etikeciu su bakeliais nepadaro manot
    Ir tu esi visiskai teisu.

  7. #7
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius darėnas Žiūrėti skelbimus
    o kada pradėsit skirt tepalo kokybines speifikacijas nuo klampuminių?.....
    Gal zinai buda, kaip namie jas pamatuoti ir patikrinti, ar gamintojas teisingai nurodo? Specifikacija yra nieko daugiau nei popieriaus lapas, kuriame surasytu dalyku neimanoma/neapsimoka patikrinti. As visokias specifikacijas ir DNV sertifikatus koreguodavau taip, kaip man reikejo, ir niekas niekada nebande abejoti ju tikrumu

  8. #8
    darėnas
    Svečias


    Thumbs up

    o tu namie viską patikrini?...
    ir pakeisdavai specifikacijas gamintojo puslapiuose?...

    tai jaučiu pili M8 ir nesuki galvos?....

  9. #9
    aprioris
    Svečias


    o tai tarkim imu 5w...
    tai koky imt 5w30 ar 5w40

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    jei turbinis variklis labiau siulyciau ..w40
    Taciau paprastam 3.3 3.8 tinka ir tas ir tas.

    Tik atsargiai kad nepapultum ant tokio teplo kaip rase vejas.
    O tokiu teplu kaip rase vejas yra tikrai daug ir juos parduoda, net auto daliu parduotuvese, servisuose ir t.t.

    Ir as esu gaves pasiulymo pirkti tokius tepalus uz puse kainos pigiau tipo be mokesciu ir t.t. dideli kiekiai ir ..... Taip kad tai zinoti tori. Po to buna susipyliau castrol ir uzlinko variklis, o po ekspertiziu pamatai kad ti etikete ant bakelio castrol.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •