Puslapis 6 iš 11 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 101

Gija: Priekiniai žibintai, žibintai su lešiais

  1. #51
    Trioškis
    Svečias


    Nagi Intar prašau plačiau - pirkimo, montavimo vieta, kaina ir kiti niuansai.

  2. #52
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius intar Žiūrėti skelbimus
    nusibodo po tuos 30lt moket uz pamirsima sviesas uzdegt, tai sumesti drl. ilgai mastant, 3-ukui toks variantas dailiausias pasirode.
    Failas 890 Failas 891

  3. #53
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    mažeikiai
    Įrašai
    202
    Images
    2
    Reputacija
    1


    Citata Autorius intar Žiūrėti skelbimus
    nusibodo po tuos 30lt moket uz pamirsima sviesas uzdegt, tai sumesti drl. ilgai mastant, 3-ukui toks variantas dailiausias pasirode.
    Failas 890 Failas 891
    grazu
    2004. 2,8crd lx ne viskas grazu, kas i papus panasu

  4. #54
    Tagas
    Svečias


    Negražu, tragiška... Sorry, mano nuomonė, bet šitiem modeliam tuning netinka.

  5. #55
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius Tagas Žiūrėti skelbimus
    Negražu, tragiška... Sorry, mano nuomonė, bet šitiem modeliam tuning netinka.
    Viso šito esmė ne "tiuninge", o būtinume. Gamykliniai III-ko žibintai šviesos duoda tiek, kiek žirnis subinėj (net ir su xenon lemputėm). Jei gūdžią naktį važiuoji įsijingęs tolimąsias šviesas - iš priekio važiuojančios mašinos net nepaprašo persijungti į artimasias. Tai kad nevažinėti su liktarnom ir daromi tokie dalykai. Kas link "DRL" - šitas varijantas, bent jau man, estetiškiausiai atrodo. Bet žinoma, kai kam ir kumelė nuotaka - dėl skonio nesiginčijama.

  6. #56
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tagas Žiūrėti skelbimus
    Negražu, tragiška... Sorry, mano nuomonė, bet šitiem modeliam tuning netinka.
    Skonio reikalas. Mano nuomone treciukas pats lengviausias visokio plauko "tiuningavimui"...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  7. #57
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Skonio reikalas. Mano nuomone treciukas pats lengviausias visokio plauko "tiuningavimui"...
    Galiu tik tiek pridurt: kultūringai, taktiiškai ir savo vietoj viskas padaryta. Nežinau kaip, bet pataikyta į dešimtuką. Nesu matęs geresnio ir labiau vykusio išdėstymo, kas liečia formas, matmenis ir bendrą vaizdą.

  8. #58
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Trioškis Žiūrėti skelbimus
    Viso šito esmė ne "tiuninge", o būtinume. Gamykliniai III-ko žibintai šviesos duoda tiek, kiek žirnis subinėj (net ir su xenon lemputėm). Jei gūdžią naktį važiuoji įsijingęs tolimąsias šviesas - iš priekio važiuojančios mašinos net nepaprašo persijungti į artimasias. Tai kad nevažinėti su liktarnom ir daromi tokie dalykai. Kas link "DRL" - šitas varijantas, bent jau man, estetiškiausiai atrodo. Bet žinoma, kai kam ir kumelė nuotaka - dėl skonio nesiginčijama.
    galiu tik papildyti, kad aš asmeniškai DRL naudoju tam, kad nedeginčiau bereikalingai nepigių lempučių - naktis paskui padėkoja
    Born in USSR

  9. #59
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Trioškis Žiūrėti skelbimus
    Nagi Intar prašau plačiau - pirkimo, montavimo vieta, kaina ir kiti niuansai.
    http://www.autokraitis.lt/led-dienos...intai_1;page,2
    Šituos pirkau. Į naujas patalpas jie persikėlė, tai įkurtuvių proga 40% nuolaida dar. Sumontavo ten pat, už darbą ~200lt.

  10. #60
    vygants
    Svečias


    O sertifikatus išrašė? Kainadar su protu..nors patys pasidarytumėm pigiau.
    Anksčiau labai domėjaus,tai turguj pirkti netinka, kad ir labai gražūs, reikia turėt sumontavimo firmoje sertifikatus su EU atitinkančioms normomis, ir dar ten visokių taisyklių (...kartu su trumposiom lempom degt negali..)

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •