Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 20

Gija: Generatoriaus diržas - PADĖKIT

  1. #1
    Janis
    Svečias


    Generatoriaus diržas - PADĖKIT

    Labai reikia pagalbos su 97 2.5TD. Gal žinot ar numanot, dėl ko gali numetinėti generatoriaus diržą? Situacija tokia: trūko vandens pompos diržas, tai tuo pačiu pakeičiau abu - ir vandens pompos, ir generatoriaus. Uždėjus diržus, nuvažiavau apie 2 km, ir trūko generatoriaus diržas. Nuvariau į servisą, uždėjo naują, bet užvedus, po kelių minučių ėmė diržas makaluotis ir vos nenukrito. Spėjo išjungti variklį. Pakeitė alkūninio veleno škyvą, vieną parazitinį guolį, niekas nepasikeitė. Generatoriaus guoliai keisti, visi parazitiniai guoliai keisti. Kas galėtų būti? Kur dar ieškoti bėdos? Labai reikia mašiniuko, padėkit

  2. #2
    Girinis
    Svečias


    Visi skriemuliai turi būt gerai sudėti. Tada nekris. Jei nors vienas kreivai- kris. Guoliai ne prie ko.

  3. #3
    Janis
    Svečias


    Tai kad nė vienas nejudintas... Alkūninio pakeistė, tačiau ir prieš tai diržas krito. Servise sakė, kad užvedus šiek tiek padirba normaliai, o tada lyg variklis gautų kokią apkrovą. Pasikeičia jo darbas, ima sunkiau suktis, o tada diržas pradeda makaluotis.

  4. #4
    Girinis
    Svečias


    Blogai sudėti. Dar syk sakau. O servisų nuomonę tegul servisai ir pasilieka.
    Ir apskritai- kam klaust čia, jei servisas viską žino? Tegu tvarko.

  5. #5
    Janis
    Svečias


    Žinau servisų nuomonę. Tačiau aš važinėjau po visų guolių pakeitimo daugiau nei pusę metų. Viskas buvo ok. Iki vandens pompos diržo trūkimo nieko nekeičiau. Nė vienas škyvas nebuvo judintas. O diržą numetinėt pradėjo su senuoju škyvu, pabandė pakeisti tik dėl to, kad nebežino, kame bėda.

  6. #6
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Makena, sakyti yra viena, o visai kas kita rasti tokioje situacijoje.
    Teko susidurti ir su tokiais elementariais is pirmo zvilgsnio paprastais atvejais, taciau buna, kad kol randi reikia pavargti.
    Sutinku su tavimi, kad kazkas blogai, tik neiseina to blogai greit surasti.

  7. #7
    aprioris
    Svečias


    o neagali koksnors generatorius trumpint ar kondyskes kompresorius,
    jis stabdo dirza ir pradeda jis maskatuotis ir numeta jy.

  8. #8
    Janis
    Svečias


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Blogai sudėti. Dar syk sakau. O servisų nuomonę tegul servisai ir pasilieka.
    Ir apskritai- kam klaust čia, jei servisas viską žino? Tegu tvarko.
    Klausiu todėl, kad turiu problemą ir norisi išgirsti kitokią nuomonę, kitus variantus. O tamstos kategoriška nuomonė labai primena serviso, kuriame mano mašina dabar ir taisoma, meistrą. Sorry

  9. #9
    Tadas
    Svečias


    na man buvo totalus koshmaras del dirzo kritinejimo, kai kurie sake, kad cia voyageriu liga, paprasciausiai taip turi buti ir as turiu su tuo susitaikyti. Girinis surado beda - palankstytas skremulys, o dar be to brokuotas dirzo itempejas, pakeitus siuos elementus, plaukiu su masina per giliausias pelkes ir niekas nekrenta. DIRZAS NETURI KRIST!

  10. #10
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius Janis Žiūrėti skelbimus
    Klausiu todėl, kad turiu problemą ir norisi išgirsti kitokią nuomonę, kitus variantus. O tamstos kategoriška nuomonė labai primena serviso, kuriame mano mašina dabar ir taisoma, meistrą. Sorry
    Sorry ne sorry, ale mano nuomonė nieko nekainuoja, todėl su serviso nuomone lygint- nėra teisinga. Tamstos atveju: buvo klausimas, buvo ir atsakymas. Ir jei toks klausimas dar bus, tai atsakymas bus toks pats. Nes kitokio nežinau.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •