Puslapis 7 iš 7 PirmasPirmas ... 567
Rezultatai 61 iki 66 iš 66

Gija: Senojo forumo postai

  1. #61
    gedux28
    Svečias


    Sveiki nenoriu pirsti bet gal sudomintu sis variantas: http://auto.plius.lt/skelbimas/lengv...id-1626750?qt= del jo galetu pakomentuoti Bosas pas ji remontuotas buvo.
    Paskutinį kartą taisė gedux28 : 2011.06.07, 19:33

  2. #62
    asLinas
    Svečias


    du klausimai:

    1. gal kas iš forumo gyvena Panevėžyje, kam nebūtų sunku gyvai užmesti akį į grand caravaną. Pradiniam įvertinimui. (kaip automatas veikia, kaip su rūdim reikalai ir tt).

    2. kur panevėžyje galima užsikėlus ar prijungus patikrinti tokią mašiną? Nepažįstu aš tų kraštų

    ačiū

  3. #63
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Jau nebe Malku ilankos terminale sesis ''greitintuvus'' pries kelias dienas suseme. Per zinias rode Keista, kad taip ilgai tempe guma, nes apie tuos ''greitintuvus'' senai visiems zinoma. Ant tiek pribybeje buvo, kad atvirai reketuodavo logistikos kontoras. Keista, kad ''greitintuvai'' pakliuvo, nes as niekuo su muitine ir kroviniais nesusijes buvau girdejes ganda kad ruosiamasi jamt tuos gaidelius.

  4. #64
    aromas
    Svečias


    Sveiki, ziurineju T&C 3.8, noreciau suzinoti, kokiu metu galeciau paimt,aisku nesudrozta nuo 15-20 k.Noretusi geresnes komplektacijos

  5. #65
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Ziurek autopliusa uzsidejes kainu ribas ir pamatysi. Jei nori daug privalumu, ieskok LXi, "Signature Series" arba "Limited" komplektaciju .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #66
    bonsai
    Svečias


    Mano nuomone jei nera jokios skubos - gal geriau pirkti dauzta is JAV ir savo prieziura ja tvarkytis. Nes ne vienu atveju mums yra taip buve kai klausdavom ir minedavom, kad noretume susitvarkyti is jav dauzata masina "kaip sau" - visada budavo toks atsakymas - "be problemu, tik mus reikia perspeti". suprask, kad dirbama visai kitaip.
    Kad ir musu konkreciu atveju: daugeli detaliu, ypac tai ka reikia nekeiciame, o perkame nauja. galutine suma zinoma isaugs, bet....isidejai, zinai ir ramu kazkuri laika.
    Zinoma, buna stebuklu ir LT vazinejanciu - buna stebuklu ir del vienokiu ar kitokiu priezasciu seimininkai jas pardavineja. Bet per puse metu mums nepavyko lt surasti kainos ir kokybes santykio verta masina.
    Dideliausios sekmes ieskant savojo masiniuko

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •