Puslapis 3 iš 7 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 66

Gija: Senojo forumo postai

  1. #21
    petrasl
    Svečias


    Ką reiškia juda? Jei pakeli rankeną apačioje tai jas gali stumdyti į priekį/atgal, o kai atleidi viskas stabiliai. Elementariai. Gal neprisuktos, ar fiksavimo mechanizmas iškleręs?

  2. #22
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Tikrai neturi judėti.

  3. #23
    Dainioška
    Svečias


    Ar stow and go galima stumdyti sėdynes į priekį ir atgal? Pardavėjas sakė, kad jos nesistumdo, o aš laužyti nenorėjau . O juda jos, kai ant jų atsisėdi, jaučiamas toks "liuftas" ir kiek mano pojūčiais tai jos nėra labai patogios, bet aš gale niekad nesėdžiu, tai ....

  4. #24
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dainioška Žiūrėti skelbimus
    Ar stow and go galima stumdyti sėdynes į priekį ir atgal? Pardavėjas sakė, kad jos nesistumdo, o aš laužyti nenorėjau . O juda jos, kai ant jų atsisėdi, jaučiamas toks "liuftas" ir kiek mano pojūčiais tai jos nėra labai patogios, bet aš gale niekad nesėdžiu, tai ....
    Taip, šias sėdynes gali stumdyt pirmyn atgal ir gana daug vietos būna antroj eilėj sėdint jei atsitrauki. Dėl patogumo, beveik visi pripažįsta, kad nelabai patogios. Bet pamenu kai važiavom iš "Alaus kelio" tai sėdėjau antroj eilėj su Plymouth'u, tai tikrai nesiskundžiau

  5. #25
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tai jus su Plymuoth ir be sedeniu is alaus kelio butumet nesiskunde

  6. #26
    petrasl
    Svečias


    Patogios jos, tik reik tą galvos atlošą iškelt į viršų, antraip jis nugarą kažkaip rieąia, vat tada nepatogu. Gal irgi dar nežinojai?

  7. #27
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dainioška Žiūrėti skelbimus
    Ar stow and go galima stumdyti sėdynes į priekį ir atgal? Pardavėjas sakė, kad jos nesistumdo, o aš laužyti nenorėjau . O juda jos, kai ant jų atsisėdi, jaučiamas toks "liuftas" ir kiek mano pojūčiais tai jos nėra labai patogios, bet aš gale niekad nesėdžiu, tai ....
    Galine tik nesistumdo ,ir netaip patogu tik gale sedeti o vidurine ir stumdosi ir sedet gerai

  8. #28
    Dainioška
    Svečias


    Gal kas žino apie šią vonią, kaip tai kaina krito nuo 25000 iki 20000, kame gali būti šaknys?
    http://auto.plius.lt/skelbimas/lengv...try/id-1531121

  9. #29
    petrasl
    Svečias


    Žinai, ten iš fotkių matosi, kad dėžė parėjus. Nepirk, tikrai parėjus...
    Taigi nuvažiuok, apžiūrėk, aplėksi ratą kitą, dar į servisą nusivaryk ir pamatysi kas negerai.

  10. #30
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius Dainioška Žiūrėti skelbimus
    Gal kas žino apie šią vonią, kaip tai kaina krito nuo 25000 iki 20000, kame gali būti šaknys?
    O gal dėl to, kad niekas neperka už tiek? Dėžė,Petrai, gali būti tik nesmarkiai parėjus, taip tiksliai nepamatysi iš nuotraukų...
    Fainas mašiniukas.
    Nesupyk, Dainioška, negi sedėsim ir verksim dabar visi, bišky reik, kartais

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •