Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Gija: Išsijungia radijas

  1. #1
    Sakalas
    Svečias


    Išsijungia radijas

    Sveiki visi,
    Turiu 2003 T&C 3.8 EX, nusipirkęs klausiau radijo ir su išimtu rakteliu. Po to teko atjungti akumuliatorių porą kartų ir radijas išsijungia sulig raktelio išėmimu. Gal reikia perprogramuoti ką nors - pasukioti raktelį ar pan. kad radijas veiktų ir su išimtu rakteliu. Laukiu komentarų susidūrusių su šiuo nepatogumu.

  2. #2
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Labas. Raktelio OFF padėtyje radija veikia kažkurį laiką, išsijungia atidarius vairuotojo duris arba po kažkiek laiko išsijungia savaime. Norint klausyti radijos su neįjungta mase reikia nuo off pozicijos raktelį pasukti atgal į ACC. Bent taip buvo mano abiejuose vojuose. Jeigu taip nėra - matyt kažkas nusimušė.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  3. #3
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    380
    Reputacija
    1


    pas III niekad neveikia (bent pas mones) su isimtu rakteliu

  4. #4
    raganius
    Svečias


    Labas Geras bajeris O aš jau norėjau važiuot pas meistrą... heh

  5. #5
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Sakalas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki visi,
    Turiu 2003 T&C 3.8 EX, nusipirkęs klausiau radijo ir su išimtu rakteliu. Po to teko atjungti akumuliatorių porą kartų ir radijas išsijungia sulig raktelio išėmimu. Gal reikia perprogramuoti ką nors - pasukioti raktelį ar pan. kad radijas veiktų ir su išimtu rakteliu. Laukiu komentarų susidūrusių su šiuo nepatogumu.
    Gal pas tave rakta galima isimti ijungoj ACc padety, todel ir grojo isemus rakta? Taip pasitaiko kai issidevi spynele arba yra neoriginalus raktas. Tokiu atveju reikia buti atidziam, kad kartais, islipant nepaliktum spyneles pasuktos ACC padety , nes gali tekti pamatyti "bludijanti" vana .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #6
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Greiciau teks duoti prirukyti, nei bludijanti pamatysi.
    Taciau yra situaciju ir kaip Arnas sako gali uzbludyti, nesusikalbes kompai ir prasides vargai.

    Visad kai atidarai vairuotojo duris atkreipk demesi, ar nesigirdi gongo. jei gongas groja vadinasi gali buti raktas paliktas ne toje padetyje.

  7. #7
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    gali uzbludyti
    Na taip, pas mane buvo taip mėlyname vane, išėmus raktą ACC padėtyje iškraudavo akumą, įsijungdavo langų apiplovimas ir valytuvai - geras vaizdelis iš šono žiūrint
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •