Puslapis 8 iš 9 PirmasPirmas ... 6789 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 71 iki 80 iš 84

Gija: Videoregistratoriai

  1. #71
    seselis
    Svečias


    tiesa.... na pakolkas apsistojau prie arno siulomo drive pro . wifi yra vaizdas prietemo neblogas... na laikiklis ir normalus atrodo...reiks dar pasiziurinet apie juos ir jei ka teks arnui rasyt

  2. #72
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Ta video kur idejo Arnas as kaip tik su tais paciais ir bendravau kurie ta video padare. Aisku gali rinktis ir ta varianta kuri pasirinkai, tik norejau pasakyti, ka man jie paaiskino aiskumas naktrinio fillmamimo koreguojas kompe pastumdant sviesumo rankenele. taip kad jei gali visus registratorius atkoreguoti ju vaizdeli tai reikia rinktis ta kuris aiskiai gali ifilmuoti masinos numerius kuris turi g sensoriu ir kuris turi GPS kordinates kur matomi ir judejimo greiciai ir t.t. yra WiFi

    Ir atkreipti dmesi siulyciau i registratoriaus forma yra vertikalus ir horizontalus. horizontalius daug lengviau uzmaskuoti vertikalus kaip sasas kabo ant priekinio stiklo.
    Taciau jei nori kokybes geresnes tai tikrai teks palikti daugiau nei 200 Lt.

  3. #73
    seselis
    Svečias


    na dar skaitinesiuosi, buvau nuziurejas kaip tavo bet truputi per brangu kabinti toky daikciuka ant stiklo 500lt dar skirciau bet daugiau jau nesinori

  4. #74
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tu gerai paieskok ir rasi tu daigtu geresnem kainom. Linka buvau idejes tik tam kad matyti pati daikta. Pasidomek daugiau gal ir koki kita modeli pasirinksi tik svarbu kad atitiktu reikalavimus ka rasiau ir jo forma. Wifi nera butinas. Bet gerai.

  5. #75
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Na man su videoregistratoriumi balandžio mėnesį Vilniuje va taip nutiko
    Kabėjo šalia veidrodėlio.

    Pripratus važiuoti su registratoriumi, be jo jausmas ne koks. Tas pats kaip priprats važiuoti su diržu staiga važiuoti be diržo.

    Bandžiau ieškoti kažkokio registratoriaus, kad smegenys būtų kažkur atskirai, o maža kamerytė atskirai ant laido, tačiau kol kas nieko tokio neradau.
    Gal kokių minčių turite?
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  6. #76
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Cia jau paciam reikia toki konstruoti

  7. #77
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Na man su videoregistratoriumi balandžio mėnesį Vilniuje va taip nutiko
    Kabėjo šalia veidrodėlio.

    Pripratus važiuoti su registratoriumi, be jo jausmas ne koks. Tas pats kaip priprats važiuoti su diržu staiga važiuoti be diržo.

    Bandžiau ieškoti kažkokio registratoriaus, kad smegenys būtų kažkur atskirai, o maža kamerytė atskirai ant laido, tačiau kol kas nieko tokio neradau.
    Gal kokių minčių turite?
    vat ir nusipirk žmogau gerą daiktą...
    Born in USSR

  8. #78
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Cia jau paciam reikia toki konstruoti
    Nu cia jau as labai suabejosiu pačiu galejimu iskelt kameros aki.... Kokybe bus is kart nuline, arba schemotechnika bus didesne uz pati registratoriu.

  9. #79
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Pačiam abejoju ar pavyktų suburti gerą daiktą. Kažkada seniau ebay buvau užtikęs prietaisą, prie kurio jungiasi berods 4 kameros. Prietaisas, kaip supratau, gaminamas kaip namų saugos filmavimo priemonė, tačiau buvo parduodamas kaip auto įrenginys tiesiog su atitinkamu maitinimu.

    O štai vienas įdomesnių filmukų, filmuotu su tuo registratoriumi, kurį pavogė. Registratorius turėjo dvi kameras: į priekį ir atgal. Filmukas ilgas, atomazga ties 11:22
    https://www.youtube.com/watch?v=GhxS61EtV5Y
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  10. #80
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Pačiam abejoju ar pavyktų suburti gerą daiktą. Kažkada seniau ebay buvau užtikęs prietaisą, prie kurio jungiasi berods 4 kameros. Prietaisas, kaip supratau, gaminamas kaip namų saugos filmavimo priemonė, tačiau buvo parduodamas kaip auto įrenginys tiesiog su atitinkamu maitinimu.

    O štai vienas įdomesnių filmukų, filmuotu su tuo registratoriumi, kurį pavogė. Registratorius turėjo dvi kameras: į priekį ir atgal. Filmukas ilgas, atomazga ties 11:22
    https://www.youtube.com/watch?v=GhxS61EtV5Y
    och tu kokia sudėtinga sistema...
    Born in USSR

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •