Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 41

Gija: šaudo gazuojant

  1. #11
    provokator
    Svečias


    o gali del 3 zvakiu arba laidu buti ziaurus ''pravalas'' paspaudus staigiau gaza,o paspaudus ir ilgiau palaikius saudo ir mirkcioja check'as? sakau 3 nes tris priekines pasikeiciau,o kitu nelabai turiu supratimo kaip prieiti... atsukant viena zvake is priekio ji tiesiog sutrupejo...

  2. #12
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    tris priekines pasikeiciau,o kitu nelabai turiu supratimo kaip prieiti... atsukant viena zvake is priekio ji tiesiog sutrupejo...
    Senam forume susiraski tema prie varikliu "platinines zvakes ir laidai", ten rasi daug info. Saudyt gali puikiausiai ir nuo 1-o laido ar zvakes.

  3. #13
    AndriusA
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    o gali del 3 zvakiu arba laidu buti ziaurus ''pravalas'' paspaudus staigiau gaza,o paspaudus ir ilgiau palaikius saudo ir mirkcioja check'as? sakau 3 nes tris priekines pasikeiciau,o kitu nelabai turiu supratimo kaip prieiti... atsukant viena zvake is priekio ji tiesiog sutrupejo...
    Tas galines galima ir pačiam pasikeisti tik reikia palaukti kol atšals variklis ir tureti visokio ilgio prailginimu.

  4. #14
    provokator
    Svečias


    tai vat sedziu senajam forume ir semiuosi patirties svetimos siaip pirmadieniui meistriukai laukia,bet gal per savaitgali pats pameginsiu pasikeist... dar vienas klausimas. man chrysler atstovai kaip atitikmeni originalui pardave AUTOLITE zvakes,platinum. kas nors tokias girdejot? sake pagal mano VIN tinka,tik kaina man itartina,po 22 litus

  5. #15
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    dar vienas klausimas. man chrysler atstovai kaip atitikmeni originalui pardave AUTOLITE zvakes,platinum. kas nors tokias girdejot? sake pagal mano VIN tinka,tik kaina man itartina,po 22 litus
    Neski jas grazinimui !
    Reikalingos tavajam CHAMPION platina RN14PMP http://www.championsparkplugs.com/re...p?AAIA=1067879
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2012.01.06, 21:12

  6. #16
    provokator
    Svečias


    buvo pas mane CHAMPION RN14PMP5 susuktos,tai as tokias uzsisakiau is usa,tik jau menesi su virs laukiu,o vaziuot praktiskai nebeimanoma su senom,tai uzsisakiau sitas kaip alternatyva kol ateis (jei is viso ateis) championai... beje,labai nusivyliau MOPAR laidais. norint nuimti nuo zvakes,metalinis antgalis liko ant zvakes. laidai visiskai nauji,atsisiusti is JAV. viena karta uzdejau,o antram ir nebeteko. va taip vat,ir zinok zmogus kad gudrus.

  7. #17
    provokator
    Svečias


    uzsivariau ant duobes,paziurejau,pabaksnojau raktu-per trumpos pas mane rankos duosim servisui uzsidirbt keiciant zvakes

  8. #18
    AndriusA
    Svečias


    Aš tai keičiausi per viršų. Kantrybės reikalaujantis darbas. Ilgiausiai reikėjo laukti kol atvėso variklis. Jokių apsaugų nenuiminėjau.

  9. #19
    provokator
    Svečias


    atejo siandien is ryto daugiau nei du menesius lauktos champion zvakes,tai nuvariau,kad pakeistu viska,ir laidus,ir zvakes. viskas pirkta USA,tai manau turetu pakeitus nebesaudyti,ir gal traukti pagaliau prades,o tai nelabai isivaizduoju kaip turi traukt 3.8

  10. #20
    provokator
    Svečias


    zvakiu keitimas baigesi visiskai netiketai. su masina beveik nebegalima vaziuoti... pakeitus zvakes beveik jokiu pokyciu,vistiek saude,ir netrauke. paprasiau surasti priezasti ir ja pasalinti,tai siandien paskambino ir sako-turiu dvi naujienas,viena gera,kita bloga. gera tai,kad radom priezasti,bloga-negalim to sutvarkyti. nulekiau,aiskina,kad ant alkuninio veleno stovi kazkoks ziedas prie kurio stovi holas,tai tas ziedas kiausinio formos,ir keiciasi tarpelis tarp jo ir holo daviklio,todel saudo ir netraukia. gal galetu kas nors kokia protinga minti? kas per ziedas? ar jis keiciamas? ar galima ji kur nors gauti? nes deze lupti itariu gausiu nori nenori

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •