Puslapis 6 iš 6 PirmasPirmas ... 456
Rezultatai 51 iki 57 iš 57

Gija: Žvakės

  1. #51
    Lnz
    Svečias


    Pragooglinus tos RE14PLP5/013 daug kur uzsienio puslapiuose brangesnes uz RE14PLP5/7440, bet skirtumo nesuprasi. Is Champion oficialaus puslapio, paspaudus pirkti, meta su kodu 7440. RE14PLP5 net Alibaba pardavineja, tipo made in china. Tai nelabai aisku koki "Championa" Lietuvoj gausi.....

  2. #52
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Zvake1.jpgzvake2.jpg Va mano vargų kaltininkė....Pradžioj variklis nusipurtydavo tik šaltas, ir tik kai drėgnas oras...Paskui bet kokiu oru...paskui jau drebulys ir ant karšto nedingdavo...Vienintelį kartą išmetė klaidą P0301 kas reiškia pirmam cilindre nėr skierkos...
    O pirmam cilindre kaip tik likusi sena žvakė, kurios nesugebėjau atsukti...
    Vakar biskį pasikankinau su kitais įrankiais ir vualia....Beje, šita žvakė NGK LZTR5AGP su plonu centriniu elektrodu buvo vienintelė iš senų...Kitos kažkokios ne temon, jau nepamenu...Naujos dabar pas mane visos tokios NGK kaip foto, (netrūkusios aišku... kol kas) Supratau kad padariau klaidą nenupirkęs "čempion"...bet ką gi dabar padarysi...
    Variklis dabar dirba kaip priklauso....

    P.S...Ta proga - durnas klausimas rašto žinovams....Kokiu būdu kompas "pamato' kad kažkuriam cilindre dinginėja kibirkštis?

  3. #53
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Paprastai yra detonacijos daviklis ir suskaiciuoja kuriam cilindre didziausios vibracijos

  4. #54
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Paprastai yra detonacijos daviklis ir suskaiciuoja kuriam cilindre didziausios vibracijos
    lygtai tas apvalus su laidu, prisisuka varztuku per jo vidury prie variklio bloko???

  5. #55
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makacinas Žiūrėti skelbimus
    lygtai tas apvalus su laidu, prisisuka varztuku per jo vidury prie variklio bloko???
    teip netoli starterio

  6. #56
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Kažkaip kelia abejonių man ši versija...
    Detonacijos daviklis - tai mikrofonas, suderintas geriausiai "girdėti" džeržgesį, kuris atsiranda detonacijos (savaiminio kuro mišinio užsidegimo ) metu...Ir pagal tai kompas pavėlina degimą visiems cilindrams....Kaip jis gali "girdėti " vibracijas nuo neveikiančio cilindro ir dar paskaičiuoti kuris cilindras neveikia?
    Galbūt...kompas stebi kokius nors viršįtampius babinos pirminėse apvijose, kurie (galimai) atsiranda kai vyksta kažkas nenormalaus antrinėj apvijoj?

  7. #57
    GiedriusV
    Svečias


    Sveiki, perskaiciau tema visa, bet aiskaus vaizdo nesusidariau.. Pavasari keiciausi zvakes, laidus ir babyna. Babyna ir laidus pirkausi kareiviu gatveje, o zvakes tanagroje(po9eur). Deja, pavadinimo nepamenu. Nuo pavasario pramyniau apie 6000km ir pradejo saudyti, bet tik ant duju. Benzu vaziavo normaliai. Parejo salciai ir auto nebesikuria visiskai. Is po kapoto dvokia benzu, yra toks tipo sukant starteri ale kabinimo zenklas ar garsas, bet neuzsikuria. Ar gali buti, kad per tiek vaziavimo nusprogtu vel kazkas is keistu daliu ir del to nesikuria? Auto 3.3 T&C 2002m. amerikonas.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •