Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 14

Gija: Voyager CD-changer

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Eric
    Svečias


    Voyager CD-changer

    Sveiki, esu naujas sitame, forume visai neseniai isigijau Chrysler voyager 2.5 crd 2003, audio systema Infinyti gold, ir apacioje kaip supratau CD changer 6 disku, tik vat niekaip negaliu idet ten diskus, gal kas gali paaiskinti kaip juo naudotis?

  2. #2
    Zydrius
    Svečias


    Instrukcija
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

  3. #3
    Eric
    Svečias


    Citata Autorius Zydrius Žiūrėti skelbimus
    Instrukcija
    As lyg ir bandziau taip padaryti, bet man kazkodel diskas neilenda, toks jausmas kad ten nera tarpo.

  4. #4
    Narys sakaliux avataras
    Įstojimo data
    2010.05.31
    Vietovė
    Kaunas,LT
    Įrašai
    22
    Reputacija
    1


    Neseniai man panasiai buvo. Tik man begrojant pastrigo diskas(gal dedamas ka nors ant grindu prispaudziau mygtukus). Situacuja panasi, lempute migsi, diskas nei islenda, nei ilenda tik man ant ekrano dege ERR.
    Nusprendziau issiardyti ir radau gerai pastrigusi diska. Rankiniu budu iskrapsciau ir problema baigesi.
    Gal ir pastave panasi situacija.
    Sekmes

  5. #5
    Eric
    Svečias


    Nu reikes pabandyti ant dienu gal pavyks.

  6. #6
    operatorius
    Svečias


    man tai kai taip buvo neiko padaryti nejo ir tvarke pusantro menesio ir nieko nepadare,teko atiduoti ant daliu

  7. #7
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    tada ijunges radija virsutine paspausk apatinio to kur dedasi 6 diskai viena is ju klavisu, kai prades geltonai mirkseti klavisas tai kisk kol dega ir gausis

  8. #8
    Eric
    Svečias


    Nieko jis nemirksi kai as ji paspaudziu, jie visi kartu tik mirksi

  9. #9
    aprioris
    Svečias


    o gal ten jau yra cd tik jie nenori islysti?

  10. #10
    Eric
    Svečias


    Vargu ar jie ten yra, sakau tik mirksi tos geltonos lemputes (visos kartu), ir nieko nevyksta, kai paspaudi eject ar koki kit amygtuka irgi nk nevyksta, gali buti kad jis yra atsijunges?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •