Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 20 iš 20

Gija: del pypsejimo

  1. #11
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    gali buti ir su signalke bedu.
    Cia variantu daug.

  2. #12
    tomas2010
    Svečias


    dekui uz mintis.bandysiu pats ieskot slieku

  3. #13
    Remizox
    Svečias


    Citata Autorius tomas2010 Žiūrėti skelbimus
    taip.ten toks pypsejimas kaip kad durys neuzdarytos butu,bet lempute nedega(atidarius dega)durys uzdarytos.
    man ir si beda atsirado 1996m 2.5TD. Parkuojuantis i aikstele atsirado pypsejimas, uzmeciau aki i prietaisu skydeli ziuriu Door ajar dega, bet duris buvo uzdarytos. Pastebejau kad bagazine nebeatrakina su knopke. Uzrakinau masina ant signalizacijos, praejus laiku ji suveike, atejau ziuriu salone dega sviesa...
    Gal cia blogai su duru/bagazines atidarymo jungikliais? Pvz kai atidarai duris suveikia jungiklis ir dega door ajar. O negaletu taip buti, jei signalizacija ijungta, o signalizaija prijunkta prie duru jungikliu ir kai susisuka smegenys tam jungikliui automatiskai signalizacija isijungia?

    Pasiskaites info, manau kad bus daviklis einantis i mirti arba negauna minuso.
    Cia radau siek tiek info http://old.voyager.lt/modules/newbb/...=4219&forum=35

    Bet jei tarkim bus problema su bagazines davikliu tai ten nebus sunkiai isardyti/surinkti?
    Paskutinį kartą taisė Remizox : 2012.01.20, 10:57

  4. #14
    Girinis
    Svečias


    Bėda su galo spyna dažnai pasitaikanti. Buvo kažkur išsamiai aprašytas ardymas jos- problematiška šiek tiek. Jei neatsidaro su jungikliu- teks plaut arba ardyt. Man pavyko išsipjovus gabalą skardos susitvarkyt. WD, visokie kitokie purškalai ir tepalo, tepalo, tepalo- keist nereikėjo.

  5. #15
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Kiek pamenu berods Darius77 ardė ir tvarkėsi galinio dangčio spyną .

  6. #16
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius ru22 Žiūrėti skelbimus
    Kiek pamenu berods Darius77 ardė ir tvarkėsi galinio dangčio spyną .
    Na išimt spynos nepavyko. Nuėmus visus uždangalus pripurškiau WD, kol pradėjo vaikčšiot. Tada tepiau (kiek gakėjau prieit) konsistenciniu tepalu. Bet man užrakinimo mechanizmas strigo. Durys pačios užsidarydavo ir atsidarydavo, jei nerakini.
    Svarbiausia surasti tą vietą, kurią reikia patepti, nes ten ir šiaip nelabai kas matosi, o mechanizmas nemažas ir judančių dalių yra visose pusėse.

  7. #17
    Akela
    Svečias


    Pas mane 2001m 2.5 CRD galinis dangtis irgi atsidaro, tik kai rakteliu atrakini. Ranka spaudziant rankenele- neina. Ar cia nebus ta pati problema? Ar kazkas nuluze? Komplektacija ne LX- jokia autoamtika ju nedarineja.

  8. #18
    Darius77
    Svečias


    Tai nuėmęs plastmasinius dangčius matysi centrinio varikliuką su svirtrelėm. Pabandyk prie varikliuko pastumdyt svirteles, jausi, ar stringa. Tuo pačiu pastikrinsi, ar varikliukas veikia. Gedimas greičiausiai tas pats.
    Nors dar kartą perskaičiau, ką parašei, tai ne visai tas pats. Pas mane spynelė iš viso nebeveikė, rakino tik centrinis(strikdamas). O rankenėlė atidarymo veikė gerai.

  9. #19
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Akela Žiūrėti skelbimus
    Pas mane 2001m 2.5 CRD galinis dangtis irgi atsidaro, tik kai rakteliu atrakini. Ranka spaudziant rankenele- neina. Ar cia nebus ta pati problema? Ar kazkas nuluze? Komplektacija ne LX- jokia autoamtika ju nedarineja.
    Ten bus kita problema. Tau neveikia paspaudimo "varlyte". Abejoju ar bus laidai kokie nutruke, greiciausiai apsikakoje kontaktai viduje. Viskas lengvai ardosi, praktiskai is lauko gali ja isimt. Jai neis - nuimi vidine absyvke ir isstumi ja lauk atsuktuvu. Kai isimi reikia numaut gumine dali ir gerai isvalyt viduj kontaktus. 8 is 10 atveju padeda.
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2012.01.21, 10:03
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #20
    vidas
    Svečias


    pas mane tas pats buvo. Problema duru varlyteje.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •