Puslapis 1 iš 8 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 80

Gija: Stabdziai sugedo

  1. #1
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2011.11.03
    Vietovė
    Kedainiai, LT
    Įrašai
    8
    Reputacija
    1


    Stabdziai sugedo

    Sveiki paeiskoj to neradau. Pas 2.4 benzas 97. Nuspaudus stabdi pedalas nuvaziuoja beveik iki galo ir tik tada pradeda stabdyti arba paspaudi kelis kartus tada normaliai satbdo , o anksciau vos paspudi ir viskas veikia puikiai. Skyscio netruksta gal 1 mm nes tiksliai neatsimenu kurbuvo. Gal kas buvot susiduria ir kas per liga buvo. Aciu uz atsakymus.

  2. #2
    AndriusA
    Svečias


    Ar nebuvo rementuojami stabdžiai?
    Toks vaizdas, kad stabdžiu sistemoje pateko oro.

  3. #3

  4. #4
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Arba sistemoje yra oro arba parejo pagrindinis cilindriukas.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #5
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    sw,yra buve,kad galiniu kaladeliu nebuvo ne lopo,vos neisversti cilindrukai,todel ir pedalas iki dugno.p.s. oras tai daugiau tiketina,bet jei nieko netvarke stabdziu sistemoj-iskur jis?pasitikrink silindrukus,kalades.sekmes

  6. #6
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2011.11.03
    Vietovė
    Kedainiai, LT
    Įrašai
    8
    Reputacija
    1


    Stabdziai tvarkyti nebuvo as ir ispradziu galvojau ,kad oras bet is kur jis galejo atsirati. Savaitgali keisiu ratus ir patikrinsiu cilindriukus. Kaladeles mazai tiketina kad nudilusios nes pavasari keiciausi ratus ir tikrinau.
    Pazistamas sake, kad pagrindinis cilindriukas turbut bus parejas. Aciu uz nors uz tiek remontuosiu ziuresiu kas bus. Rezultatus pranesiu, kad kitiem butu ka paskaitineti.

  7. #7

  8. #8
    Dainioška
    Svečias


    Sveikas, man tas pats buvo. Pasikeičiau pagrindinį stabdžių cilindrą ir problema dingo. Dėjau dėvėtą (100 lt.), pakeitimas apie 70 lt. Čia Vilniuje.

  9. #9
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2011.11.03
    Vietovė
    Kedainiai, LT
    Įrašai
    8
    Reputacija
    1


    Sw visi kaip dainioska rase pasikiecia pagrindini stabdi kuris kastavo man net 50 lt. Uz pakeitima nieko nes pats kieciausi lengvas darbas. Viskas susitvarke vel vaziuoju.
    Jei kam taip atsitiks is pradziu nusiorinkyt sistema ir paziurekit visus vamzdelius ar neteka skystis jei viskas tvarkoj keiskite pagrindini stabdi.
    Sena isardziau apziurejau liktai viskas tvarkoj gal salnikiukai susidevejo ir tinkamo spaudimo nesudaro. ?

  10. #10
    roolis
    Svečias


    sveiki, rankinis nelaiko, kaladeles naujos o rankinis uzsitraukia is antro trecio karto, toks jausmas kad neuzsifiksuoja linas.
    gal kas buvote susidure su rankinio mexanizmu ?
    dekui uz atsakymus

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •