Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 34

Gija: Kilimėliai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Kilimėliai

    Medžiaginius kilimėlius turiu originalius, bet žiemą jie nespės išdžiūti beveik niekada - važinėju mažais atstumais, mašiną laikau kieme.
    Todėl geriausias sprendimas mano atveju žiemai yra guminiai kilimėliai, kuriuos karts nuo karto reikia iškratyti. Town&country konkrečiai pritaikytų guminių kilimėlių neradau nei autokilimeliai.lt, nei aroste.lt. Užmačiau va tokius, kaina 252Lt ketvirtukui, gal truputi didoka, bet MOPAR.
    Su kažkokiais senukiniais nesinori eksperimentuoti, norisi, kad tikrai atitiktų forma.
    Kas ką naudojate, gal kažką gerai tinkančio pritaikėte?
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  2. #2
    oleg
    Svečias


    jeigu nori tik ziemai ,tai nusipirk bet kuri universal ir ispjausi keip reikes pagal dugna ir pse tarnauja labai ilgai/ Ir nuo purvo apsauga. Atrodo irgi normaliai!! Cia mano nuomone(250 lt uz kilimelius nemokieciau)

  3. #3
    aprioris
    Svečias


    o jei nusipirk tokio kilimo kur apacia guma o virsui kilimas (kaip buna ystaigose ziema,kur prie duru) ir pagal orginala isikirpt. jis sugers slapumus bet y dugna nepraleis.

  4. #4
    Banginis123
    Svečias


    Mano nuomone gariausi yra guminiai kilimeliai. Maziausiai bedos su jais. O jei medziaga virsuj, tai pastoviai rasos langai ir siaip visada bus dregme. Todel, kad susigers i medziaga, per nakti uzsals ir amen. Turiu vienoj masinoj medziaginius, tai geriau nereikia, sukieteja kaip neaisku kas. O i Chrysleri dabar sudeti priekyje guminiai. Tik nepamenu ar is senuku ar is bazes pirkau. Su bortukais, tai tikrai viskas ten tinka. Tik vat del galo tai nezinau ka daryt, nes kaina ilgo kilimelio tai apie 80-90lt ir plius reiks pjaustyt, bet manau, butina isidet, nes prieziura zymiai palengveja

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    guminiai nera geras sprendimas.
    Po jai issunta masinos kilimas ir pakeicia spalva

  6. #6
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    guminiai nera geras sprendimas.
    Po jai issunta masinos kilimas ir pakeicia spalva
    tikrai nesveika kilimui, todėl aš po apačia patariu padėti kokį medžiaginį skudurą, kurį tiesiog reikia stebėti ar jis nėra šlapias.
    Born in USSR

  7. #7
    crysleris
    Svečias


    as kai pirkau is zmogaus tai ir priekyje guminiai ir po keleivio sedynem guminiai. manau tikrai nefirminiai, nors atrodo pagal dydi ir tinkamuma kaip firminiai.... bet visko gali buti kad seimininkai tuos kilimelius pirko ne Lietuvoje, nes ne vienus metus vazineta uzsienyje

  8. #8
    oleg
    Svečias


    na pas mane guli original kilimai,virsus kilimas o apacia gumine .

  9. #9
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius oleg Žiūrėti skelbimus
    na pas mane guli original kilimai,virsus kilimas o apacia gumine .
    Kažkodėl, originalūs ir man labiausiai įtikę yra. Didelių problem nėr, tik kad parsinešu dažniau skalbt. O ta guma, su savo spygliais, tai super- vasarą neatsispiriu padus pamasažuot

  10. #10
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Butu geriau jei skelbimu skiltyje apie tai rasytum
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •