Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 34

Gija: Kilimėliai

  1. #21
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Medžiaginius kilimėlius turiu originalius, bet žiemą jie nespės išdžiūti beveik niekada - važinėju mažais atstumais, mašiną laikau kieme.
    Todėl geriausias sprendimas mano atveju žiemai yra guminiai kilimėliai, kuriuos karts nuo karto reikia iškratyti. Town&country konkrečiai pritaikytų guminių kilimėlių neradau nei autokilimeliai.lt, nei aroste.lt. Užmačiau va tokius, kaina 252Lt ketvirtukui, gal truputi didoka, bet MOPAR.
    Su kažkokiais senukiniais nesinori eksperimentuoti, norisi, kad tikrai atitiktų forma.
    Kas ką naudojate, gal kažką gerai tinkančio pritaikėte?
    Tema nenauja, bet gal kam pravers atsakymas. Kai Arostėje užsisakiau viduriui ir trečiai eilei medžiaginį kilimą pagal salono spalvą ( ten ir trečiukui buvau užsisakęs ), paklausiau ką gero turi priekiui iš guminių asortimento. Pasiūlė šiuos čekiškus Vario 2 http://www.aroste.lt/catalog/product...oducts_id=1807 , nežinau kodėl tam sąraše nėra mūsų automobilių, bet kiek pamenu ant pakuotės buvo įrašyti Chrysler. Kaip matysite nuorodoje pasididinę foto, kairiojo kilimėlio nusikerpa tik tas dešinysis viršutinis kampas įstrižai pagal liniją ir viskas kuo puikiausiai tinka pagal formą, niekur neužsiriečia, dešinysis kilimėlis tinka toks kaip buvęs. Orginalius medžiaginius išėmiau. Galėsiu foto padaryt, įsitikinimui kad šie kilimėliai tinka mūsų modeliams. Gan nebrangus ir neblogos kokybės variantas

  2. #22
    audriusv
    Svečias


    Sveiki,

    gal kas turi tokius kilimėlius ir gali pakomentuoti kaip jie tarnauja ir tinka? Iki žiemos toli, bet geriau iš anksto pasiruošti...

    http://www.automeniu.lt/vidaus-akses...7-sedynes.html

    Žiūrinėjau ir originalius Mopar http://www.usaparts.lt/lt/internetine-parduotuve kodai 82209098AB ir 82209100AB. Bet kažkaip daugoka už kilimėlius tiek išleisti. O gal kas žino kur originalius galima pigiau gauti?

    Dėkui už info.

  3. #23
    Dainioška
    Svečias


    Negaliu pakęsti guminių kilimėlių. Arostėje kažkada teko darytis kilimėlius savo Lancia kappa. Ėmiau brangesnius (storesnius). Pasiuvo gerai, atrodė kaip originalūs. Nebandei po laužynus paskambinėti? Neįsivaizduoju kiek kainuotų, bet gal iki kokio 100, reiktų tik išplauti.

  4. #24
    mafo
    Svečias


    Aš prisidėčiau prie "Arostės" reklamos, kadangi turiu pats susidėjęs. Po kol kas viskas man OK. Jie nuo originalo skiriasi kardinaliai. Originalai mažučiai o Arostė, stengiasi "apkloti" visą dugną. Vienintelis gal blogis, kad šiek tiek jie gaunasi per dideli, bet tai labai mažas blogis, tiesiog kai kuriose vietuose jie yra per arti, na tarkim daiktadėžių, perdedant tenka šiek tiek juos kilstelt, kad užsifiksuotu, na rankos nuo to nenukrenta. Dar vienas minusas - nėra visiškai guminio pado, kas tuo tarpu yra originale, tačiau padai nėra laidūs vandeniui, bent jau mažiems jo kiekiams, na ko pasekoje, tarkim negalima plauti keršeriu.

  5. #25
    audriusv
    Svečias


    Aišku. Įvertinsime tuojau ir Arostė's pasiūlą. Nors man prieš tai turėtoje Mazda'oje žiemą labai patiko guminiai kilimėliai...

  6. #26
    Sauliuss
    Svečias


    Vasarai iš "Senukų" kiliminės dangos gabalas su 40 % nuolaida: 32 Lt. Apsikarpom kaip norim ir štai:
    20130727_193440.jpg

  7. #27
    audriusv
    Svečias


    Su medžiaginiais viskas aišku. Originalius turiu priekyje ir šiokį tokį per vidurį, tai praktiškai pakanka... Gal vėliau užsisakysiu Arostė's kokį paprastą variantą.

    Labiau domina guminių variantai...

  8. #28
    wongas
    Svečias


    Sveiki. Gal kas pirko V kilimėlius ir gali rekomenduoti Nes randu internete - pas lietuvių gamintojus ir toks jausmas, kad visi kažkuom skiriasi. Nesinori nusipirkti sau netinkančius pagal formą. Nes palyginti su kuo neturiu (pas mane tik priekiniai)..

  9. #29
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    A1 parduotuve
    „Nesvarbu, kuria koja išlipote iš lovos, nesvarbu, kad jums šiandien bloga nuotaika, bet atsiminkite visam laikui, kad neturite teisės savo blogu nusiteikimu gadinti dienos kitiems.“

  10. #30
    algirdasvat
    Svečias


    arturelis 2529 kaip gaila, kad tik dabar pamačiau tavo komentarą... Kažkaip net nemačiau, kad yra tokia tema kaip kilimėliai . Aišku čia dar litais tavo kainos surašytos, bet jaučiu ir dabar už panašią kainą būčiau galėjęs gaut

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •