Puslapis 2 iš 7 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 69

Gija: kokiu reik akumu?

  1. #11
    Krotas
    Svečias


    Sveiki,

    Dėl aukumų tai nėra visiškai aišku. PVZ.: pagal Zydriu is banner tai siulo 72AH (640A) arba 80AH(700A). Jų ilgis 278mm. Tai pirmas klausimas ar tokiu akumų užtenka 2,8 CRD varikliui mūsų žiemoms? Aš anksčiau turėjau mersa C220 ir ten stovejo 100AH... Kitas klausimas kaip juos įtalpinti? Aš savo Voyageriui nupirkau Bosch S5 klasės 74AH 750A jo ilgis 275mm. ir jis man netilpo kažkodėl... Teko akumo pado vieną bortelį nupjauti nes kaip tik kelių mm trūko, kad pasidėtų ant pado. Paskaičius užsienio forumuose rašo, kad chryslerio firminiai akumai tai visai nelaiko europietiškų žiemų ir juos siūlo iškart keisti. Tai gal yra ekspertų čia aplinkui, kurie pasakytų ar 74AH 750A užteks mano voyageriui ar ne?
    Paskutinį kartą taisė Krotas : 2011.11.13, 11:53

  2. #12
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Krotas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    Dėl aukumų tai nėra visiškai aišku. PVZ.: pagal Zydriu is banner tai siulo 72AH (640A) arba 80AH(700A). Jų ilgis 278mm. Tai pirmas klausimas ar tokiu akumų užtenka 2,8 CRD varikliui mūsų žiemoms? Aš anksčiau turėjau mersa C220 ir ten stovejo 100AH... Kitas klausimas kaip juos įtalpinti? Aš savo Voyageriui nupirkau Bosch S5 klasės 74AH 750A jo ilgis 275mm. ir jis man netilpo kažkodėl... Teko akumo pado vieną bortelį nupjauti nes kaip tik kelių mm trūko, kad pasidėtų ant pado. Paskaičius užsienio forumuose rašo, kad chryslerio firminiai akumai tai visai nelaiko europietiškų žiemų ir juos siūlo iškart keisti. Tai gal yra ekspertų čia aplinkui, kurie pasakytų ar 74AH 750A užteks mano voyageriui ar ne?
    kaip BOSAS jau rašė, startinės srovės reik ieškoti nuo 700AH. Vien techniniai duomenys dar ne viskas - dar yra priežiūra. Jeigu lauke laikosi šalčiai ir mašina ilgai nevažiuoja, arba važiuoja tik po miesta kelis km, kur jo nespėja pakrauti, tai nieko nuostabaus kad jis "pavargsta". Kartas nuo karto neprošal pasitikrinti ir nusiemus papildomai pakrauti buitiniu krovikliu, nes generatorius niekad 100% akumo ir neįkrauna.
    Sėkmės
    Born in USSR

  3. #13
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    381
    Reputacija
    1


    Vyrai , kas cia per technologijos? kadangi nupirkus nauja akuma jis 3-4 metus telaiko gal verta pabandyti? gal jau yra atsiliepimu,nes nuo 2010 metu dirba

    UAB „JARR AUTOSERVISAS“ siūlo 100% akumuliatorių atgaivinimo (desulfatavimo) paslaugą pagal „Battery Doctors“ technologiją.

    http://www.jarrautoservisas.lt/akumu...u-atgaivinimas

    http://www.jarrautoservisas.lt/upload/kainynas2x1.pdf
    Paskutinį kartą taisė busas : 2011.11.18, 14:06

  4. #14
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    jei nori tuo uzsiimti,tai nusiperki aparata kad ir cia

    http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_fr...All-Categories
    pajungi prie akumo masinoje

    ir naudoji sau i sveikata.
    Paskutinį kartą taisė bobo : 2011.11.18, 17:29

  5. #15
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius busas Žiūrėti skelbimus
    Vyrai , kas cia per technologijos? kadangi nupirkus nauja akuma jis 3-4 metus telaiko gal verta pabandyti? gal jau yra atsiliepimu,nes nuo 2010 metu dirba

    UAB „JARR AUTOSERVISAS“ siūlo 100% akumuliatorių atgaivinimo (desulfatavimo) paslaugą pagal „Battery Doctors“ technologiją.

    http://www.jarrautoservisas.lt/akumu...u-atgaivinimas

    http://www.jarrautoservisas.lt/upload/kainynas2x1.pdf
    žmogus, kažkiek turintis supratimo apie elektroniką, galėtų pasakyti "мракобесие и обманство народа"
    Born in USSR

  6. #16
    Krotas
    Svečias


    Taigi čia saberalka

  7. #17
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Krotas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    Dėl aukumų tai nėra visiškai aišku. PVZ.: pagal Zydriu is banner tai siulo 72AH (640A) arba 80AH(700A). Jų ilgis 278mm. Tai pirmas klausimas ar tokiu akumų užtenka 2,8 CRD varikliui mūsų žiemoms? ..Tai gal yra ekspertų čia aplinkui, kurie pasakytų ar 74AH 750A užteks mano voyageriui ar ne?
    Turi uztekti, bent keliems metams .
    Nors, gamykliskai, amerikoniski net benzininiai komplektuojami su 105-115 AH ir 1000 A (800 A kai salta) akumais. Butu idealu rasti toki nauja uz protinga kaina.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #18
    Haris
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Akuma rinkites kurio startine srove virs 700 A Ir pagal gabaritus pas jus ideti tinka.
    O ar verta toki pirkti ketvirtukui su 3.8 varikliu. Vazinejama retai. 30-50% mieste 2-3km atstumais:

    Bosch 74 Ah S5007

    280.00 Lt (sena kaina 354.00 Lt)
    Talpa, Ah: 74
    Paleidimo srovė, A (EN): 750
    Ilgis, mm: 278
    Plotis, mm: 175
    Aukštis, mm: 175
    Pastaba: Žemas
    Poliaringumas: -
    Garantija: 2 metai

  9. #19
    Krotas
    Svečias


    Aš lygiai toki nupirkau ir kaip anksčiau monėjau reikejo akumo padėklo viena krašta nupjauti nes netilpo 3 mm per ilgas buvo

  10. #20
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    del krovimo klausimo pastebesiu kad su akute stebeti pakrovima akumuliatoriai neblogai,matai zalia sviesa ir ramus del ykrovos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •