Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 15

Gija: Atbulinės eigos lempu jungiklis

  1. #1
    Schnaps
    Svečias


    Atbulinės eigos lempu jungiklis

    Sveiki,gal kam taip buvo kad karts nuo karo neužsidega atbulinės šviesos,paklibinus bėgių rankeną įsijungia,įtariu bus jungiklis pavarų dėžėje,gal kas galit pakomentuoti kaip tai sutvarkyti?

  2. #2

  3. #3
    Schnaps
    Svečias


    Pakeist-tai paprastas ir kainuojantis sprendimas,kadangi pats užklausiau pats atsakysiu,išėmiau,praploviau nitro skiedikliu,pramankštinau su wd40 ir veikia puikiai.

  4. #4

  5. #5
    Akela
    Svečias


    Kai pirkau auto, pas mane atbulinis nuo pat pradziu neziba. Tepraeisiu net TA. Buvo nutrukes EGR vamzdelis nuo EGR voztuvo (virs turbinos kur stovi) ir ten visur privaryta tokio tepalo su suodziai. Itariu, kad gali buti tas dacikas prigeres to tepalo. Bet ten tu daciku daug stovi ir neatsirenku, kuris konkreciai. Gal kas turit schemute kur butu matytis jo vieta?
    Dekui

  6. #6
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius Akela Žiūrėti skelbimus
    Kai pirkau auto, pas mane atbulinis nuo pat pradziu neziba. Gal kas turit schemute kur butu matytis jo vieta?
    Ziurim
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

  7. #7
    Akela
    Svečias


    Nu nelabai irgi dar atsirenku kur, kurioj vietoj jis cia gali buti. Gali jis is apacios nesimato? Savaitgali dar buvau palindes po apacia, bet nelabai as ten ji maciau. Gal kos kokia foto turi? Ar tikslesne vieta- apibudinti?

  8. #8
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Kiek pamenu pagal pirmuko mechaninę dėžę - tai iš viršaus daviklis stovėjo. Gal kas geriau žino
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  9. #9
    Akela
    Svečias


    Na jeigu I = IV tai galima ieskot is virsaus. As dar turiu toki itarima, kad ar tik jis nebus pasleptas i kare puse kazkur link rato, kur jo visai nematyti. Nes is virsaus buvau atsiardes visas slangas, kai keiciau EGR voztuva su vamzdeliu, bet to daciko lyk ir nemaciau . Nors tada buvo mintis kaip EGR sutvarkyt, o ne atbulnio sviesikes

  10. #10
    Akela
    Svečias


    2 out of 2 members found this post helpful.
    Ateiciai tiems kas ieskos daciko! Jis randasi kaireje puseje, virs rato prie spyruokles, susukus ratus gerai matosi, jeigu nera apatines dalies posparnes
    To Schanps'as: o pas mane pats dacikas neveikia. Ar tu ji visa merkei i nitro skiedikliu ir ploviai? Siaip as laidus uztrumpinau, tai uzsidege atbulinis, tai nusprendziau, kad dacikas kaltas. Bet jo tas saratas gan lengvai vaiksto, nepanasu, kad butu koks "uzpuves". Ar tokiu atveju gali padeti praplovimas nitro skiedikliu ir kur jo tokio gauti?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •