Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 23

Gija: 2,5td galvos

  1. #1
    Ramutis
    Svečias


    2,5td galvos

    Sveiki.Gal kas galite nurodyti kur galima nupirkt 2,5td galvas?Domintu Kaunas,Vilnius.Noreciau suzinoti dabartines kainas.Gal kas neseniai remontavo auto ir turit informacijos?Is anksto dekoju.

  2. #2
    vids
    Svečias


    Nuo Kauno link Karmelavos vaziuojant yra neblogas lauzynas tikrai turetu but galvu tel.868243840 kainos negaliu pasakit tiksliai

  3. #3
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Pas mane yra tu galvu jei reikia suktelk darbo metu.

  4. #4
    Ramutis
    Svečias


    Klausiau todel,kad sukyla slegis ausinimo sistemoje.Uzvedus varikli ir nuvaziavus 400-500metru,atsukus issipletimo bakelio propke susnypscia oras,nors variklis net neisiles.Tas pat ir po nakties.Variklio dar neardziau,bet noriu apsiklausinet,kad nereiktu veliau bludyt.Varikliui pries 2metus buvo virintos galvos.Turiu dar klausimeli del tarpines-kokia ir kur geriau pirkti?Del dabar esancios kokybes kyla klausimu.Mano kaime nelabai yra ka pasirinkti,todel ir klausineju pries remonta.

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    tarpine metaline daugiasluoksne yra gera.

  6. #6
    Ramutis
    Svečias


    O konkreciau kokio gamintojo,ar uzsakyt silberauto?Kazka girdejau apie Klaipedoje gaminamas.Jei jos geros,gal kas turit kontaktus?

  7. #7
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    gamintojas gal ajusa
    ar kazkas panasaus.

    Klaipedines siuo atveju nenaudociau.

  8. #8
    erixsas1
    Svečias


    Sveiki,gal kasnors zino kaune meistra kuris galetu pakeisti galva 99m voyager dyzeliui,ir kiek kainuotu remontas.

  9. #9
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    o tai virs taves BOSAS kur parases ,taigi jis jama sita darba

  10. #10
    igis
    Svečias


    Citata Autorius Ramutis Žiūrėti skelbimus
    Klausiau todel,kad sukyla slegis ausinimo sistemoje.Uzvedus varikli ir nuvaziavus 400-500metru,atsukus issipletimo bakelio propke susnypscia oras,nors variklis net neisiles.Tas pat ir po nakties.Variklio dar neardziau,bet noriu apsiklausinet,kad nereiktu veliau bludyt.Varikliui pries 2metus buvo virintos galvos.Turiu dar klausimeli del tarpines-kokia ir kur geriau pirkti?Del dabar esancios kokybes kyla klausimu.Mano kaime nelabai yra ka pasirinkti,todel ir klausineju pries remonta.
    Tai gal ir man teks kelti galvas, nes išvaro antifrizą lauk per plėtimosi bakelį. O gal kitokių vaistų yra (pvz. skysčiai, sandarikliai visokie tipo xedos)? Kur Šiauliuose galėtų atlikti remontą (Dizvos nesiūlykit )?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •