Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 23

Gija: Problema del dumingumo

  1. #11
    Danius
    Svečias


    Tarpinė po vožtuvų dangteliu,ne po galva, pirkta Tanagroj.Na pakolkas viskas gerai,o kai ne tai bandysime toliau ieškoti.

  2. #12
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Danius Žiūrėti skelbimus
    Na panašią problemą turėjau ir aš.Ir diagnostikas darė,ir purkštukus suremontavau,ir dar krūvą litų sukišau o naudos beveik nulis.Po konsultacijų su Bosu nusprendžiau patikrinti svirteles ir kompensatorius.Na darbo kol pasirodo vožtuvų svirtelės geram pusdieniui (čia man gal taip ilgai) ir ka vožtuvų dangtis su velenais ant stalo.Pasirodo visos svirtelės savo vietose ,nesulūžę,kompensatoriai- keli įtartini . Taigi visus tvarkingai išplaunu ir atgalios.Sekančią dieną po pusdienio krapštymo mašiniukas parodo balsą ir jokių mėlynų dūmų.
    Pabaigai parašysiu ,kad tepalai naudojami tik sintetinai ir visdėlto kompensatoriai buvo pradėję strigti.
    Tai tiek mano pastebėjomo ir nebūtinai pas kitus bus ta pati liga ,bet kai nežinai pas ka ligų ieškoti tai gali būti viena iš daugelio.
    Kaip ilgai tai bus tvarkoje bus matyti,savo senukui kai pupsėjo taip pat praploviau tai jau gan senokai viskas tvarkoje.
    Tai vadinasi teisingai nustatem nerandama liga

  3. #13
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    o tai kaip suprantu del kompensatoriu viskas buvo,o garso ceksejimo nesigirdejo ar kaip ,kad ilgai neradot??

  4. #14
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Danius Žiūrėti skelbimus
    Pabaigai parašysiu ,kad tepalai naudojami tik sintetinai ir visdėlto kompensatoriai buvo pradėję strigti.
    Tai tiek mano pastebėjomo ir nebūtinai pas kitus bus ta pati liga ,bet kai nežinai pas ka ligų ieškoti tai gali būti viena iš daugelio.
    Turi pasiziureti i savo tepalus, gal su jais kazkas irgi nera gerai.
    Nes taip neturetu buti buvo gerai su tais tepalais o po to jie bedos pridirbo.
    Dazniausiai atvirksciai buna. Pirmiau blogai pakeitus tepela pasitaiso.
    Aisku cia sunku taip sakyti, kad tikrai kalti tavo tepalai, taciau man yra tokia situacija buvus, kai su sintetiniais taip nutiko, taciau zinau, kad tai buvo fuflekas, aisku suzinojau, kai nutiko.

    Cia vejas666 visiakai ne tokias problemas sprendem ten kalimu nebuvo.
    Ir viskas buvo praeita abeceles tvarka, pirmiau purkstukai, o po to kiti dalykai.

  5. #15
    Danius
    Svečias


    Pas mane šis CRD tik antri metai ,o kas jamia buvo pilta anksčiau niekas nežino .Tepalai Total o ar tikri ???

  6. #16
    algelis
    Svečias


    total tai total,bet ar sintetika?jei antri metai turi,tai jau turetum zinot kas per tepalai

  7. #17
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Tai vadinasi teisingai nustatem nerandama liga
    bet as vis nerimstu ...ar tik ta liga nebuvo voztuvu gumyciu pabaiga?ar nekeitet gumyciu?kazkaip nesirisa man tie kompensatoriai

  8. #18
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Ne tikrai ne, nes ismetime buvo nesudegintas dyzelis.

  9. #19
    Danius
    Svečias


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus


    bet as vis nerimstu ...ar tik ta liga nebuvo voztuvu gumyciu pabaiga?ar nekeitet gumyciu?kazkaip nesirisa man tie kompensatoriai
    Tepalai taigi rašiau sintetiniai Totalo 5W 30 na gal paskutinį skaičių galiu būti ir sumaišęs nes technikos kieme ant pirštų nesuskaičiuosi ir tepalai ne visai vienodi.O kas dėl kompensatorių tai keliatas jų nuėmus dangtelį buvo visai minkšti ,jei taip galima pavadinti ir tas buvo įsiurbimo vožtuvams ,ko pasekoje nepilnai arba visai neatsidarydavo vožtuvas ir tamia cilindria gaudavosi stipriai per riebus mišinys.Ilgiau padirbus varikliui tas truputį lyg sušvelnėdavo.

  10. #20
    andiusb.77
    Svečias


    vienintelis Danius kazka rimciau parase.negi niekas daugiau nesprende sitos problemos del duminimo.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •